NIVEA Wygładzająco-odżywczy krem do rąk header

24-godzinna ochrona i pielęgnacja

ANCHOR TEXT REQUIRED

Zadbaj o swoje dłonie z NIVEA

Dłonie są w ciągłym użyciu przez całe życie człowieka. Kiedy jesteśmy brzdącami, dotykamy nimi otaczające nas przedmioty, przy ich pomocy odkrywamy rzeczywistość. Już jako dorośli używamy rąk do komunikacji, pracy i wykonywania codziennych czynności. Bez względu na etap życia, na jakim jesteśmy, skuteczna pielęgnacja dłoni jest ważna. NIVEA poszukuje sekretu
ANCHOR TEXT REQUIRED

Dłonie to coś więcej niż narzędzia do chwytania

Jeśli przyjrzysz się im bliżej, odkryjesz, że są cudem natury.

Pracowite dłonie potrzebują całodobowej ochrony

Dłonie to niezastąpiona część naszego ciała. Skóra dłoni jest bardzo wrażliwa i delikatna, potrzebuje niezbędnej ochrony, abyśmy mogli cieszyć się najprostszymi rzeczami i najważniejszymi momentami w życiu.

Pomyśl przez chwilę, do czego służą nam dłonie. Przy pomocy dłoni wyczuwamy i poznajemy otaczające nas przedmioty. Używamy dłoni, by przyszykować się na nowy dzień, zrobić makijaż, wyprawić dzieci do przedszkola, przywitać się ze wspólnikiem, ugotować rodzinie obiad, lecz przede wszystkim używamy ich po to, by odczuwać i przekazywać uczucia. 

Aby każde z tych doznań było przyjemniejsze, musimy dbać o nasze dłonie i chronić je przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Zagwarantuje ci to NIVEA Wygładzająco-odżywczy krem do rąk: 24-godzinna ochrona i pielęgnacja, która sprawia, że Twoje dłonie są zadbane i bezpieczne.

ANCHOR TEXT REQUIRED

Skuteczna ochrona dzięki najlepszej pielęgnacji dłoni od NIVEA

Zmysł dotyku wymaga zdrowej, jędrnej skóry. Najmniejsze podrażnienie wystarczy, by poważnie uszkodzić nasz zmysł dotyku. Warto dbać o dłonie, by przez całe życie cieszyć się wszystkimi czynnościami, które wykonujemy przy ich pomocy.

Odpowiedni rodzaj pielęgnacji dla każdego

Czy zazwyczaj nie uważamy, że nasze ciała to oczywistość? Ale gdy coś tak prozaicznego jak skaleczenie palca lub głęboka ranka zaczynają nam przeszkadzać, uświadamiamy sobie, jak harmonijnie działa zdrowy ludzki organizm i jaki wielką rolę odgrywają w naszym życiu dłonie. Podaruj dłoniom natychmiastowe nawilżenie, przykuwającą wzrok gładkość, błyskawiczną regeneracją po wysuszaniu albo pokonaj pierwsze oznaki starzenia – istnieje NIVEA Wygładzająco-odżywczy krem do rąk dopasowany do indywidualnych potrzeb Twoich dłoni.

Intensywna pielęgnacja, która trwa

NIVEA Regenerujący balsam do rąk SOS z odżywczym olejkiem z nagietka to źródło bogatej w składniki pielęgnacji i intensywnego odżywienia dłoni, które utrzymuje się przez 24 godziny. Dzięki innowacyjnej formule Twoje dłonie będą gładkie i miękkie. Unikatowa formuła pielęgnująca i ponad stuletnie doświadczenie w pielęgnacji skóry NIVEA stanowią gwarancję, że NIVEA Regenerujący balsam do rąk SOS wyeliminuje suchość, swędzenie i podrażnienia dłoni, które pozostaną chronione i wypielęgnowane każdego dnia.
ANCHOR TEXT REQUIRED

Kremy do rąk NIVEA

ANCHOR TEXT REQUIRED

Nasze rekomendacje dla Ciebie

ANCHOR TEXT REQUIRED

Nowe opakowanie

Funkcjonalne jak tubka, a jednocześnie idealne dopasowane do Twoich dłoni
Teraz produkty do pielęgnacji dłoni  są miłe w dotyku – na zewnątrz i od wewnątrz.

Poza 24-godzinną ochroną i pielęgnacją, dzięki którym Twoje dłonie są zadbane, kremy do rąk NIVEA zyskały nowe opakowanie – ich kształt sprawia, że leżą w dłoni jak ulał, zupełnie jak kamyk. 
Opracowując nowy projekt produktów do pielęgnacji dłoni, użyliśmy specjalnych materiałów, miękkich w dotyku i umożliwiających łatwe wyciskanie. Gdy po raz pierwszy dotkniesz nowego opakowania, zaskoczy Cię jego miękkość i elastyczność.
Nasze rekomendacje dla Ciebie