Wygraj łazienkę swoich od NIVEA
Kup NIVEA za min. 20 zł
Konkurs
Wygraj
łazienkę swoich marzeń od NIVEA
Kup dowolne produkty NIVEA za min. 20 zł i odpowiedz na pytanie, a możesz wygrać aż 16 000 zł na wymarzoną łazienkę i setki innych nagród!

Nagroda główna

Nagroda główna
Nagroda główna 16 000 zł na remont i projekt łazienki

Zwycięzcy nagrody głównej

Stuk! Puk! Z mokrą głową w kąpieli panienka, Kap! Kap! Wypełniona pianą po brzeg wanienka. Plum! Plum! Olejki, aromaty, musy i żele. Wow! To przyjaciele mych odsłon i wcieleń. Cyt! Cyt! Tak powstaje mych marzeń łazienka!
Karolina W.
Jak wskazuje bezlitosna diagnoza, mej łazience potrzebna jest metamorfoza, specjalistów od remontu rada, co zrobią jej lifting nie lada, odmienią charakter kolorami, ozdobią eleganckimi płytkami, zaopatrzą w sprzęt znakomity, by efekt był wyśmienity.
Maria T.
Łazienka moich marzeń musi być gotowa na szereg wydarzeń: malowanie kredkami świecowymi i wojny pistoletami wodnymi Marzę, by była w barwach biało-szarych mam bowiem w domu dekoratorów małych którzy kolorami ją obdarzą W tęczę łazienkę wyposażą :)
Joanna D.

Nagrody dodatkowe

Zwycięzcy nagród dodatkowych

JYSK 20x 200 voucher
Aleksandra W. - nr paragonu BAM10418914
Iwona L. - nr paragonu BAM10419432
Monika L. - nr paragonu BEV13518028
Alicja O. - nr paragonu BAM10418987
Marianna S. - nr paragonu BEV13518239
Weronika J. - nr paragonu BAM12141129
Karolina K. - nr paragonu BEV13518107
Katarzyna J. - nr paragonu BEV13518027
Adam A. - nr paragonu BEV13516076
Grzegorz H. - nr paragonu BAM10419251
Joanna S. - nr paragonu CAO1601003124
Aleksandra P. - nr paragonu BAF09222891
Agnieszka G. - nr paragonu BEV13518081
Piotr M. - nr paragonu BEV13514797
Agnieszka W. - nr paragonu BAF10251698
Anna S. - nr paragonu BEV13518518
Janina S. - nr paragonu BEV13518348
Zofia K. - nr paragonu BEV13518107
Beata M. - nr paragonu BEV13518568
Karolina S. - nr paragonu CAO1601003104
Hebe 30x 200 voucher
Anna D. - nr paragonu BBV11255435
Monika W. - nr paragonu BBV11253576
Adrian F. - nr paragonu CBJ1601186514
Bogumiła G. - nr paragonu BBV11261262
Leszek Ł. - nr paragonu BBV13021253
Karolina K. - nr paragonu BBV11254247
Justyna S. - nr paragonu BBV11261017
Jadwiga Ł. - nr paragonu BFB13618899
Zbigniew M. - nr paragonu BBV13021432
Maria T. - nr paragonu BBV13021263
Grzegorz H. - nr paragonu BBV11261226
Zuzanna Ś. - nr paragonu BBV11258316
Oliwia M. - nr paragonu BBV11261283
Agnieszka L. - nr paragonu BFB13620686
Anna S. - nr paragonu BBV13021195
Marcin C. - nr paragonu BBV13021215
Bogusia K. - nr paragonu BBV11255419
Anna T. - nr paragonu BBV11254846
Klaudia M. - nr paragonu BFB13623458
Anna M. - nr paragonu BFB13616323
Iwona K. - nr paragonu BBV11254247
Joanna C. - nr paragonu BBV11252355
Anna W. - nr paragonu CBJ1601186245
Szymon K. - nr paragonu BFB16142213
Krzysztof D. - nr paragonu BBV13021109
Ewelina D. - nr paragonu BBV13021109
Katarzyna C. - nr paragonu CAC1501235356
Agnieszka D. - nr paragonu BFB13618827
Grzegorz R. - nr paragonu BBV11260217
Paweł I. - nr paragonu BBV13021267
Home & You 50x 200 voucher
Bożena B. - nr paragonu BEV13515508
Mariusz M. - nr paragonu CAC1501226095
Anna B. - nr paragonu CAC1501226095
Małgorzata G. - nr paragonu BEV13512760
Anna C. - nr paragonu BAF10253097
Elżbieta M. - nr paragonu BAF10257480
Przemysław K. - nr paragonu BAM12140849
Agata M. - nr paragonu BEV13514549
Alicja O. - nr paragonu BEV13515379
Marian R. - nr paragonu BAM12140870
Karolina K. - nr paragonu BEU1351451
Karolina R. - nr paragonu BAF10256985
Maria A. - nr paragonu BEV13514501
Magdalena C. - nr paragonu BEV13515770
Zuzanna H. - nr paragonu CAO1501365841
Joanna T. - nr paragonu BEV13514549
Renata K. - nr paragonu BEV13515814
Renata T. - nr paragonu CAO1601004556
Elżbieta J. - nr paragonu BBP10213685
Aleksandra P. - nr paragonu BAM12140876
Paulina Ś. - nr paragonu BAF10257704
Maria P. - nr paragonu CAO1601003253
Joanna Z. - nr paragonu CAO1501365379
Jan Z. - nr paragonu BAF10257476
Anna K. - nr paragonu BEU1351451
Ewa S. - nr paragonu BAM12143327
Anna P. - nr paragonu BEV13515741
Ewa H. - nr paragonu BAM12140871
Dariusz K. - nr paragonu BAM10419608
Monika R. - nr paragonu BAM10419628
Agnieszka W. - nr paragonu CAO1601004589
Monika W. - nr paragonu CAO1601004551
Kinga G. - nr paragonu BAF10257497
Elżbieta S. - nr paragonu BAM12140879
Agnieszka Z. - nr paragonu BAF10257475
Agata S. - nr paragonu BAF10256943
Barbara M. - nr paragonu BAM10419608
Beata B. - nr paragonu BAF10257493
Ewa A. - nr paragonu BAM12140850
Marzena P. - nr paragonu BAM12140862
Katarzyna P. - nr paragonu BAM10419665
Anna Ś. - nr paragonu BAM12140883
Justyna B. - nr paragonu BAF09222459
Katarzyna D. - nr paragonu BEV13515828
Ewa G. - nr paragonu BAM12140881
Teresa S. - nr paragonu BAF10253097
Urszula L. - nr paragonu BEV13515828
Maciej O. - nr paragonu BAM12143197
renata d. - nr paragonu BAM12140845
Karolina P. - nr paragonu BEV13517804
TESCO 150x 100 kupon
Malgosia D. - nr paragonu BCY13294903
Joanna G. - nr paragonu BAM10018350
Krzysztof R. - nr paragonu BCY13294620
Marta J. - nr paragonu BAM10018569
Dominika W. - nr paragonu BCY13297526
Marcin H. - nr paragonu BCY13296400
Sława P. - nr paragonu BCY13296992
Beata B. - nr paragonu CBR1601310166
Kamila H. - nr paragonu BAM10013419
Kasia Ż. - nr paragonu BCY13297413
Agnieszka M. - nr paragonu BCY13297826
Bożena H. - nr paragonu BCY16115141
Magdalena S. - nr paragonu WBW0002020
Agnieszka L. - nr paragonu BAM10416479
Marta T. - nr paragonu BCY13297664
Agnieszka C. - nr paragonu BAM10012898
Patrycja K. - nr paragonu CBR1601310808
Agnieszka D. - nr paragonu BCY13297368
Agnieszka W. - nr paragonu BCY13294826
Katarzyna A. - nr paragonu BAM10019871
Monika M. - nr paragonu BAM10016598
Maciej J. - nr paragonu BAM10017045
Joanna N. - nr paragonu BCY13295959
Ewelina J. - nr paragonu BCY13297933
Julia W. - nr paragonu BCY13300793
Malwina Ż. - nr paragonu BCY13296229
Adrian M. - nr paragonu BCY13296587
Dominika Ł. - nr paragonu BAM10012796
SYLWIA C. - nr paragonu BCY13300690
Piotr B. - nr paragonu BAM10013903
Marianna S. - nr paragonu BAM10015967
Magdalena M. - nr paragonu BCY13296721
Dorota S. - nr paragonu BCY13295051
Władysław Ś. - nr paragonu BCY15486560
LESZEK K. - nr paragonu BCY13297079
Małgorzata G. - nr paragonu BAM10018372
Ilona Ł. - nr paragonu BAM10019031
Karolina K. - nr paragonu BAM10416580
Halina W. - nr paragonu BCY15486560
Hewilia H. - nr paragonu BCY13297159
Mariusz R. - nr paragonu BCY13300646
Paulina R. - nr paragonu BCY13300646
Izabela B. - nr paragonu BCY13295395
Łukasz J. - nr paragonu BCY13298344
Małgorzata Ś. - nr paragonu BCY13296642
Stanisław L. - nr paragonu BCY13297872
kinga b. - nr paragonu BAM10013278
Marta C. - nr paragonu BCY13294167
Joanna W. - nr paragonu BAM10017880
Kamila W. - nr paragonu AZA437690
Henryk M. - nr paragonu BCY13298322
Adam T. - nr paragonu BCY13294607
Anna M. - nr paragonu BCY13295353
Elżbieta R. - nr paragonu BCY13295929
Grażyna K. - nr paragonu BCY13294695
Magdalena K. - nr paragonu BCY13294902
Katarzyna S. - nr paragonu BCY13295469
Barbara T. - nr paragonu BCY13296281
Marta J. - nr paragonu BCY13297755
Norbert G. - nr paragonu BCY13300777
Katarzyna K. - nr paragonu BCY13295320
Bogumiła M. - nr paragonu BAM10013908
Joanna T. - nr paragonu CBR1601310113
Ewa T. - nr paragonu BCY13294506
Rafał K. - nr paragonu BCY13294745
Karolina M. - nr paragonu BCY13295898
Ewa W. - nr paragonu BCY13297887
Ewa B. - nr paragonu BCY13296503
Kazimierz K. - nr paragonu BCY13297474
Paweł S. - nr paragonu CBR1601311025
Mirosław J. - nr paragonu BCY13298344
Aleksandra B. - nr paragonu BCY13294678
Joanna B. - nr paragonu BAM10012424
Paulina M. - nr paragonu BCY13295262
Anna C. - nr paragonu BCY13294671
Anna M. - nr paragonu BCY13298322
Irena B. - nr paragonu AVY43045736
Zofia K. - nr paragonu BAM10416580
Joanna K. - nr paragonu BAM10011936
Danuta C. - nr paragonu BCY13296545
Lila U. - nr paragonu BCY13295990
Elżbieta K. - nr paragonu BAM10416580
Małgorzata K. - nr paragonu BAM10416580
Marcin K. - nr paragonu BCY13296843
Agnieszka H. - nr paragonu BCY13297079
Katarzyna J. - nr paragonu BFM10013668
Łukasz I. - nr paragonu BAM10416493
Anna K. - nr paragonu BAM10017900
Dorota S. - nr paragonu AAE12895643
Karolina P. - nr paragonu BCY13295266
Kamila F. - nr paragonu BBR74559039
Eliza B. - nr paragonu AAD16455637
Marzena J. - nr paragonu BCY13295410
Marzena K. - nr paragonu BCY13300689
Marika C. - nr paragonu AIJ03982713
Beata C. - nr paragonu BCY13295508
Piotr M. - nr paragonu BCY13296028
katarzyna s. - nr paragonu BCY13297986
Jarosław C. - nr paragonu BCY13296114
Beata G. - nr paragonu BAM10013886
DANUTA K. - nr paragonu BCY13297363
Renata N. - nr paragonu ADV12675438
Łucja K. - nr paragonu BAM10013382
damian r. - nr paragonu BAM10013430
Martyna K. - nr paragonu BTY03652152
Kinga M. - nr paragonu BCY13298163
Iwona K. - nr paragonu BAM10416580
Renata K. - nr paragonu BCY13300649
Małgorzata M. - nr paragonu BAM10019613
Marcin B. - nr paragonu BCY13295770
Beata S. - nr paragonu BAM10013904
Katarzyna S. - nr paragonu CBR1601310792
beata k. - nr paragonu AXY67256143
ANNA B. - nr paragonu BCY13295451
Beata j. - nr paragonu BAH64420671
Wioleta P. - nr paragonu BCY16115177
Anna R. - nr paragonu BCY13295147
Ewa G. - nr paragonu BAM10013502
Monika N. - nr paragonu BCY13295196
Kamila W. - nr paragonu BCY13297088
Dariusz W. - nr paragonu BCY13296750
Marta J. - nr paragonu BCY15486543
Weronika A. - nr paragonu BCY13297486
Teresa K. - nr paragonu BAM10416580
Ewa P. - nr paragonu BCY13295399
Wanda E. - nr paragonu BCY13295152
Maja O. - nr paragonu BAM10014818
Radosław M. - nr paragonu BAM10016768
Helena M. - nr paragonu BAM10016768
Barbara K. - nr paragonu BAM10011790
Judyta R. - nr paragonu BAM10018478
Beata G. - nr paragonu BAM10017976
Barbara W. - nr paragonu BCY13298036
Szymon K. - nr paragonu BCY15486583
Agnieszka S. - nr paragonu BCY13296989
Agnieszka Z. - nr paragonu BCY13297680
Łukasz M. - nr paragonu BAM10416194
Natalia S. - nr paragonu BCY13298149
Agnieszka Ś. - nr paragonu BCY13295741
Bogumiła P. - nr paragonu BCY13297767
Mirosława S. - nr paragonu BCY13295147
Agnieszka G. - nr paragonu BCY13294606
Michał M. - nr paragonu BAM10014144
Karina G. - nr paragonu BCY13296513
Iza P. - nr paragonu BCY13295395
Joanna W. - nr paragonu BCY13296403
Krystyna I. - nr paragonu BCY13296318
Magdalena J. - nr paragonu BCY15486124
Urszula S. - nr paragonu BCY13295502
Emilia M. - nr paragonu BCY13295398
Intermarche 100x 100 bon
Eliza K. - nr paragonu BEV13514994
Elżbieta G. - nr paragonu BEV13512727
Jolanta N. - nr paragonu BEV13516634
Urszula B. - nr paragonu BEV13515060
Małgorzata C. - nr paragonu BAM12140709
Marlena N. - nr paragonu BAM10018007
Karoina K. - nr paragonu BEV13515363
Ela P. - nr paragonu BEV13514561
Barbara P. - nr paragonu BEV13517093
Zofia J. - nr paragonu BAM10017184
Patrycja J. - nr paragonu BEV13514985
Adam D. - nr paragonu BAM10014715
Agata B. - nr paragonu CAC1501234424
Michał N. - nr paragonu BEV13514039
Paulina W. - nr paragonu BEV13513699
Agnieszka M. - nr paragonu ACR08153800
Przemysław M. - nr paragonu BEV13513069
Monika G. - nr paragonu BAM12142353
Zofia K. - nr paragonu BEV13517592
Ewa K. - nr paragonu BAM12141973
Wioletta L. - nr paragonu ACR08153930
Karolina W. - nr paragonu BEV13514039
Katarzyna I. - nr paragonu BEV13515582
Joanna K. - nr paragonu BAM10014715
Renata P. - nr paragonu BAM12142810
Beata S. - nr paragonu BEV13515355
Tomasz W. - nr paragonu BEV13517829
Marcin Ż. - nr paragonu BEV13513117
Beata C. - nr paragonu BEV13518491
Agnieszka T. - nr paragonu BAM12142615
Dariusz B. - nr paragonu BEV13518408
Patryk I. - nr paragonu BEV13518393
Wioleta T. - nr paragonu BEV13513069
Lilia K. - nr paragonu BEV13518487
Krystyna B. - nr paragonu BEV13518491
Malgosia D. - nr paragonu BEV13511784
Anna C. - nr paragonu BEV13514841
Agnieszka C. - nr paragonu BEV13515408
Joanna G. - nr paragonu ACR08154086
Magdalena K. - nr paragonu BEV13517154
Jowita K. - nr paragonu BAM10014817
alina m. - nr paragonu BAM12141736
Justyna D. - nr paragonu BAM10014715
Michał C. - nr paragonu BAM10011112
mariusz ś. - nr paragonu BAM10416625
Małgorzata J. - nr paragonu BAM12141969
Magda B. - nr paragonu BEV13514641
Teresa K. - nr paragonu BAM12140561
Łucja B. - nr paragonu BEV13512769
Justyna K. - nr paragonu BEV13518495
Jacek Ł. - nr paragonu BAM12142810
Karolina K. - nr paragonu BEV13517579
Aneta Z. - nr paragonu BEV13517403
Jolanta C. - nr paragonu BEV13514491
Zuzanna H. - nr paragonu BEV13518381
Piotr G. - nr paragonu BEV13513696
Anna M. - nr paragonu BEV13511770
Anna K. - nr paragonu BEV13517403
Maria L. - nr paragonu BAM1214194
Jolanta T. - nr paragonu BAM10018003
Dorota K. - nr paragonu BEV13518546
Marta K. - nr paragonu BEV13517503
Katarzyna K. - nr paragonu BEV13519328
Ilona R. - nr paragonu BAM12142860
Maria F. - nr paragonu BAM10011062
Marcin R. - nr paragonu BEV13517104
Joanna H. - nr paragonu BEV13517574
Ewa S. - nr paragonu BAM12140561
Paulina T. - nr paragonu BAM10014776
Renata W. - nr paragonu BAM10416714
Zofia K. - nr paragonu BEV13517579
Elżbieta K. - nr paragonu BEV13517579
Sebastian J. - nr paragonu BEV13518495
AGNIESZKA A. - nr paragonu BAM10416703
aurelia m. - nr paragonu ABO49546489
Marta K. - nr paragonu BEV13517481
Beata G. - nr paragonu BEV13519331
Henryk M. - nr paragonu BEV13513452
Weronika S. - nr paragonu BEV13515408
Iwona K. - nr paragonu BEV13517579
Anita H. - nr paragonu BAM10017023
Karolina K. - nr paragonu BEV13519225
Aneta C. - nr paragonu BAM12142000
Katarzyna M. - nr paragonu ACR08152008
Grzegorz C. - nr paragonu BEV13518716
Jaroslaw M. - nr paragonu BEV13519225
Agnieszka S. - nr paragonu BAM12141981
Henryk L. - nr paragonu BAM10019139
Ewa R. - nr paragonu BEV13517809
Jacek S. - nr paragonu ACR05150635
Dagna O. - nr paragonu ACR05150111
Irena Z. - nr paragonu BEV13515897
Katarzyna S. - nr paragonu BEV13515142
Grażyna C. - nr paragonu BEV13519202
Marta M. - nr paragonu BEV13519480
Wioleta P. - nr paragonu BEV13514544
Halina W. - nr paragonu ACR05150974
Paulina W. - nr paragonu BEV13518397
Agnieszka J. - nr paragonu BEV13515839
Kamil M. - nr paragonu ACR05150804
Kosmetyki NIVEA o wartości 100 zł
Piotr C. - nr paragonu CAC1501230496
Zbigniew L. - nr paragonu CAC1501232063
Łukasz T. - nr paragonu CAC1501234289
Ewelina Ł. - nr paragonu BAM10017498
Karina S. - nr paragonu BAM10019505
anna ś. - nr paragonu CAC1501228454
Marcin C. - nr paragonu CAC1501228354
Łukasz G. - nr paragonu BAM10018767
Anna G. - nr paragonu BAM10018767
Sława P. - nr paragonu BBG10175732
Jacek U. - nr paragonu CAC1501231919
Jan D. - nr paragonu BBG10175630
ryszard k. - nr paragonu CAC1501228560
Anna K. - nr paragonu BBG10175734
Wioleta B. - nr paragonu CAC1501228364
Mirosława D. - nr paragonu BAM10017934
ANDRZEJ H. - nr paragonu CAC1501230564
Małgorzata R. - nr paragonu BDZ12074362
Jolanta W. - nr paragonu BBG10175610
Barbara C. - nr paragonu CAC1501229669
Tomasz O. - nr paragonu CAC1501234159
Irena B. - nr paragonu AQX514706
Karolina K. - nr paragonu AQE771539
Grażyna B. - nr paragonu AQR618963
krzysztof s. - nr paragonu CAC1501229726
Irena K. - nr paragonu AZR81461
Matylda L. - nr paragonu AZW21551
Jola M. - nr paragonu AZQ991047
Renata T. - nr paragonu BDZ12077067
Ewa P. - nr paragonu BAM10014203
Alicja P. - nr paragonu BAM10017631
Przemysław D. - nr paragonu CAC1501231932
ewelina g. - nr paragonu ADC56248098
paulina k. - nr paragonu AEC50624587
Marzena M. - nr paragonu BSG38894263
Mirosław R. - nr paragonu CAC1501229003
Czesław W. - nr paragonu CAC1501230535
Dorota S. - nr paragonu BBG10175744
Patrycja Z. - nr paragonu CAC1501231572
Elżbieta R. - nr paragonu BAM10017631
Edyta C. - nr paragonu BAM10017614
Anna W. - nr paragonu CAC1501228435
Agnieszka K. - nr paragonu BBG10175494
Renata S. - nr paragonu BFU14000695
Karol W. - nr paragonu BDZ12071836
Daria B. - nr paragonu BBG10175734
Anna K. - nr paragonu BBG10175538
Katarzyna Ż. - nr paragonu BST1033957780
Maja K. - nr paragonu CPD61538180
dominika s. - nr paragonu CIC46115272
Alicja W. - nr paragonu ASO58859506
Wiesława K. - nr paragonu BBG10175538
MARCIN S. - nr paragonu BEV13518721
Ala C. - nr paragonu AAL16023942
Kaja W. - nr paragonu AEW82800414
Anna N. - nr paragonu AKK75477868
Iwona K. - nr paragonu BBG10175538
Klementyna W. - nr paragonu BDL22142518
Tomek B. - nr paragonu ABH10072888
Anna O. - nr paragonu CXW34930656
zosia k. - nr paragonu CME61187083
paulina i. - nr paragonu AWK85128618
Joanna S. - nr paragonu BBG10175538
Agnieszka I. - nr paragonu CAC1501230597
Michał G. - nr paragonu CAC1501231723
Maja C. - nr paragonu BDZ12071461
Natalia O. - nr paragonu BEI12892070
Alicja S. - nr paragonu AEO68887869
Anna E. - nr paragonu BDZ12074385
Magda P. - nr paragonu ACR05147037
Adrianna R. - nr paragonu BXY47243701
Anna M. - nr paragonu ACR08152019
Mirosław P. - nr paragonu BBG10175702
Anna M. - nr paragonu CSZ64968945
Łukasz N. - nr paragonu BDZ12073489
Monika W. - nr paragonu CAC1501230605
ANNA Z. - nr paragonu BAM10017523
Grzegorz C. - nr paragonu CAC1501231955
Bogna S. - nr paragonu CAC10011695
Agnieszka G. - nr paragonu ACR02198190
Maria P. - nr paragonu BBG10175547
Teresa G. - nr paragonu BDZ12073691
IWONA Z. - nr paragonu CAC1501231678
Natalia K. - nr paragonu ACR05146669
Katarzyna Ł. - nr paragonu BDZ12073735
Piotr G. - nr paragonu CAC1501228572
Małgorzata W. - nr paragonu BBG10175499
Iwona U. - nr paragonu BAM10018781
Ewelina W. - nr paragonu BBG10175392
Monika S. - nr paragonu BDZ12071250
Małgorzata P. - nr paragonu CAC1501230728
Regina D. - nr paragonu BBG10175402
Małgorzata H. - nr paragonu BAM10419613
Mirona S. - nr paragonu BAM10011733
Marta B. - nr paragonu BAM10013403
Ryszard D. - nr paragonu BAM1501229695
Janina M. - nr paragonu CAC1501229726
PIOTR C. - nr paragonu BDZ12077067
Ewa N. - nr paragonu BBG10175519
Bernadetta O. - nr paragonu BDZ12072267
Gratulujemy!

Zasady

Kilka prostych kroków dzieli Cię od wymarzonej łazienki lub setek innych nagród od NIVEA.
  1. Kup dowolne produkty NIVEA za min. 20 zł (w tym NIVEA Men lub NIVEA Baby) i zachowaj paragon.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj na stronie NIVEA.
  3. Odpowiedz na pytanie konkursowe.
  4. Podaj numer kasy fiskalnej, datę oraz miejsce dokonania zakupu. Pamiętaj, że możesz zarejestrować paragon w dowolnym momencie, ale nie później niż do 28.02.2017.
  5. Podaj numer telefonu.
  6. Zaznacz obowiązkowe zgody.
  7. Wyniki konkursu będą ogłoszone najpóźniej 23 marca 2017 roku. Ponadto zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.
Ilość zgłoszeń jest nieograniczona. Jeden paragon to jedno zgłoszenie. Konkurs trwa od 1.02 do 28.02 br.

Nagroda główna

Nagroda główna
3x 16 000 zł na remont i projekt łazienki
* Gotówka 14 000 zł - przedpłacona kartą VISA

* Profesjonalny projekt łazienki dostosowany do potrzeb zwycięzcy o wartości 2 000 zł. W skład którego wchodzi: wizja lokalna, sprawdzenie stanu i pomiar architekta, przygotowanie profesjonalnego projektu tj. wszystkie niezbędne rysunki techniczne, możliwość zmiany w projekcie na życzenie, dobranie i przedstawienie (wraz ze zdjęciami) wszystkich materiałów do wykonania remontu i wyposażenia. 

Nagrody dodatkowe

Masz szansę wygrać setki innych nagród kupując produkty NIVEA w wybranych sklepach:

NATURA
Do wygrania
20x
karta
podarunkowa
JYSK
o wartości
200 zł
HEBE
Do wygrania
30x
karta
podarunkowa
HEBE
o wartości
200 zł
SUPER-PHARM
Do wygrania
50x
karta
podarunkowa
home & you
o wartości
200 zł
TESCO
Do wygrania
150x
bon
 
TESCO
o wartości
100 zł
INTERMARCHE
Do wygrania
100x
bon
 
Intermarche
o wartości
100 zł
E.LECLERC
Do wygrania
100x
kosmetyki NIVEA
 
NIVEA
o wartości
100 zł
1503235272.7711