Podwórka NIVEA

rodzinne miejsca zabaw nivea

NIVEA jest marką, która łączy pokolenia, dba o wspólną aktywność i która od lat pielęgnuje rodzinną bliskość.
O AKCJI

NIVEA od lat dba o rodzinY

Jesteśmy liderem CSR w Polsce. Wspieramy, opracowujemy i sami tworzymy akcje, które pielęgnują bliskość i wartości rodzinne oraz w pozytywny sposób aktywizują lokalne społeczności. Do tej pory wspólnie zbudowaliśmy: 80 Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw i wyposażyliśmy 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce.

Podwórka NIVEA

Po ogromnym sukcesie zarówno w 2015 i 2016 roku oraz entuzjastycznie przyjętych obu edycja akcji, wybudowaliśmy łącznie 80 Podwórek NIVEA w całej Polsce. Te Rodzinne Miejsca Zabaw powstały w lokalizacjach, które zebrały największą liczbę Waszych głosów.

Podwórko NIVEA to idealny sposób na integracje i spędzanie czasu dla rodziców i ich pociech, uwzględniający potrzeby całej rodziny, zarówno dzieci w różnym wieku, jak i dorosłych. Umożliwia aktywne spędzanie czasu, a także sprzyja wypoczynkowi. Miejsce to łączy pokolenia poprzez wspólne zabawy i zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu, promując jakościowe spęczanie czasu z dziećmi.

NIVEA od lat pielęgnuje rodzinne relacje i w pozytywny sposób aktywizuje lokalne społeczności. Przez dwa lata zebraliśmy ponad 32 miliony głosów i wybudowaliśmy 80 Podwórek NIVEA dla naszych rodzin!

Zapraszamy Was wspólnej zabawy na jednym z 80 Podwórek NIVEA.

EDYCJA 2015 i 2016

PODWÓRKA NIVEA EDYCJA 2015 i 2016

Przekonaj się, że warto powalczyć o Podwórko NIVEA w Twojej okolicy.

Zobacz, gdzie powstały Podwórka NIVEA w 2015 i 2016?

ATRAKCJE

ATRAKCJE PODWÓREK

Prezentowane wizualizacje atrakcji mają charakter poglądowy, finalny wygląd placu zabaw może się od nich różnić.

NASZE REKOMENDACJE DLA CIEBIE