nivea_sun_masterbaner_3080x860

Chroń swoje ubrania!

Zrzuć z nich plamy z NIVEA Sun!

MISJA

dołącz do nivea! chroń swoją skórę i ubrania!

NIE ŻEGNAJ SIĘ Z UBRANIAMI. DAJ IM DRUGIE ŻYCIE!

Nie odrzucaj ich. Nie zostawiaj ich na pastwę losu. Przecież łączy Was tak wiele... Ochroń swoje ubrana przed plamami po filtrach UV!

Wybierz prawdziwą innowację! NIVEA SUN to pierwsze takie połączenie na świecie, które dzięki specjalnej formule zapewni Ci piękną opaleniznę na wakacjach i zabezpieczy Twoje ubrania przed plamami!

 
POSPOLITE PLAMY

NIEWINNE ZABAWY! ostateczne plamy!

INNOWACJA

NOWY NIVEA SUN Z OCHRONĄ UBRAŃ

ODKRYJ TAJEMNICĘ INNOWACJI NIVEA SUN

Chwile spędzone na plaży mogą być prawdziwym wyzwaniem. Właśnie dlatego podczas opalania niezbędne jest zachowanie bezpieczeństwa i wykorzystanie wszelkich innowacji.

NIVEA SUN jako pierwsza linia kosmetyków chroni jednocześnie skórę i ubrania! Jej nowa formuła, opracowana przez zespół ekspertów z Beiersdorf, pomaga łatwiej usunąć plamy po użyciu filtrów UV, a tym samym nie niszczy ubrań.

Innowacyjna formuła NIVEA SUN powstała po wykonaniu ponad 2500 prób laboratoryjnych i analizie filtrowania 160 substancji. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepszą  ochronę pod słońcem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Kosmetyki z linii NIVEA SUN, poza filtrami UV najwyższej jakości, zostały wzbogacone o System ochrony ubrań przed plamami. Ta unikalna formuła składa się z czynnika wiążącego zanieczyszczenia i czynnika zapobiegającego ponownemu ich osadzaniu się. Ten pierwszy działa jak magnes, wychwytując i wiążąc jony metali z wody, ten drugi zapobiega przywieraniu składników filtrów UV do tkanin, przez co ułatwia ich usuwanie podczas prania.

Ta rewolucyjna formuła aktywowana jest podczas prania i wpływa jedynie na tkaniny, nie na skórę, dzięki czemu niezawodna ochrona przeciwsłoneczna NIVEA SUN nie zostaje zakłócona, a cała rodzina może cieszyć się beztroskim, słonecznym latem.
 
 

Łatwiejsze zmywanie plam z ubrań!

nivea_sun_sidebanner_washes_out_daily