Zestawy świateczne NIVEA

Prezenty na Święta dla Twoich Najbliższych

IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA

Pielęgnuj magię Świąt! Już wkrótce, gdy usłyszysz pierwsze kolędy, a na choince rozbłysną lampki, będziesz mógł podarować rodzinie i znajomym coś naprawdę wyjątkowego. Wybierz dla nich idealny prezent świąteczny, pielęgnujący Waszą bliskość. A ponieważ wiemy, jak trudno jest czasem znaleźć odpowiednią inspirację, wspieramy Cię naszymi prezentowymi pomysłami dla każdego. 

Poczuj magię Świąt i zainspiruj się upominkami pod choinkę od NIVEA!

Zestawy świąteczne kosmetyków NIVEA

Kosmetyki na prezent to zawsze świetny pomysł! Zestawy produktów dopasowanych do potrzeb i gustu Twoich bliskich przyniosą uśmiech na ich twarze nie tylko w momencie rozpakowania paczki, ale także za każdym razem, kiedy korzystają z podarunku. Możesz skompletować zestaw kosmetyków samodzielnie, wybierając ulubione produkty osoby, którą obdarowujesz, lub skorzystać z gotowych zestawów świątecznych NIVEA! W naszej ofercie znajdziesz wiele pięknie zapakowanych zestawów prezentowych, spośród których możesz wybrać te idealne dla Twoich bliskich.

PIELĘGNUJ MAGIĘ ŚWIĄT Z NIVEA

Spraw, by te Święta były wyjątkowe. Zadbaj o najbliższych najlepiej jak potrafisz i podaruj im idealny prezent - świąteczne zestawy NIVEA, dzięki którym wspólnie będziecie pielęgnować magię tego niepowtarzalnego czasu.

Kalendarz Adwentowy w chatbocie

Świąteczne odliczanie już trwa! Z tej okazji zapraszamy Cię do wspólnej zabawy z naszym Kalendarzem Adwentowym w chatbocie. Odkryjesz w nim mnóstwo niespodzianek w postaci licznych quizów, konkursów, nagród oraz wielu praktycznych porad i świątecznych inspiracji.

Pozwól sobie na codzienne zaskoczenia, otwieraj kolejne okienka chatbota i podążaj za wskazówkami!

Gotowa, by sprawdzić, co kryje się pod dzisiejszym okienkiem w Adwentowym Kalendarzu NIVEA? 

 

Kalendarz Adwentowy

Z miłości do środowiska

przyjazne opakowania

EKOsposoby

Czyli opakowania przyjazne środowisku

W myśl zasady “unikaj, redukuj i używaj ponownie" używamy opakowań, dzięki którym produkty NIVEA zachowują świeżość, a ich wpływ na środowisko naturalne się obniża.

recykling

EKOdziałanie

A więc recycling!

W ramach naszej walki przeciwko wylesianiu, stosujemy papier certyfikowany przez Forest Stewardship Council (FSC) i papier pochodzący z recyklingu.

zaopatrzenie

EKOPLANY

STAWIAMY SOBIE AMBITNE CELE

W Beiersdorf dążymy do tego, aby do 2025 roku 100% naszych opakowań nadawało się do recyklingu, kompostowania lub ponownego wykorzystania.

opakowania

EKOdesign

Bo opakowanie też ma znaczenie!

Tworząc opakowania naszych zestawów świątecznych zastosowaliśmy ekologiczny tusz drukarski na bazie roślin.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami NIVEA

kalendarz adwentowy

Uwielbiamy drobne przyjemności – zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Kalendarz adwentowy z kosmetykami NIVEA sprawi, że będziesz mogła cieszyć się nimi codziennie! Zawiera on 24 okienka z wyjątkowymi produktami NIVEA dla kobiet – do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Każdego dnia zaskoczy Cię nową niespodzianką. A więc... odkryj je!