W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Care 3w1

NIVEA Care - ukojenie dla suchej i wrażliwej skóry twarzy - NIVEA

NIVEA CARE LEKKI KREM ŁAGODZĄCY

Masz dość swojej przesuszonej i czerwonej skóry? Tak naprawdę, sucha i wrażliwa cera to stan przejściowy. Jeśli zapewnisz jej pielęgnację odpowiednimi kosmetykami, szybko przywrócisz zdrowy wygląd i blask.

ZATEM DZIAŁAJ!

Postaw na niezawodną pielęgnację z innowacyjnym kremem NIVEA Care Lekki Krem Łagodzący. To krem, który został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach wrażliwej i suchej skóry twarzy.

Care Łagodzący

Z cerą suchą i wrażliwą najczęściej zmagamy się zimą. Choć niektóre z nas borykają się z tym problemem niezależnie od pory roku. Wpływają na to różne czynniki – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nie na wszystko mamy wpływ, jednak na pewno możemy zapewnić skórze odpowiednią ochronę i nawilżenie. Najważniejsze jest systematyczne działanie. Odpowiednia troska o to, by nasz skóra przechodziła trudne chwile jak najkrócej. NIVEA Care 3w1 Łagodzący Lekki krem to odpowiedź na te potrzeby.

NIVEA Care Łagodzący Lekki krem to nowość NIVEA. Jego specjalna formuła mocno nawilża skórę twarzy i łagodzi podrażnienia. Przynosi też ukojenie i przywraca skórze gładkość. A jednocześnie nie pozostawia uczucia lepkości.


Skąd te właściwości?

To zasługa m.in. substancji woskowych. To one sprawiają, że ten niezwykle lekki, nawilżający krem w pełni odpowiada na potrzeby skóry. I to bez jej obciążania. Poza tym, naturalne lipidy łagodzącego aloesu oferują głęboką pielęgnację delikatnej i wrażliwej cery. W efekcie wzmacnia się naturalna bariera ochronna skóry. Ustępuje uczucie ściągnięcia skóry, a jej wygląd i kondycja znacząco się poprawiają.

Dzięki temu, że krem ma niezwykle lekką, jedwabistą konsystencję, natychmiastowo się wchłania, przynosząc skórze odżywienie i ulgę. Przy tym wszystkim, jego zniewalająca, delikatnie kwiatowa woń inspirowana tradycyjnymi zapachami NIVEA nie pozostawia złudzeń, że pielęgnacja suchej i wrażliwej skóry zyskała zupełnie nowy wymiar. Zarówno przełomowe w przemyśle kosmetycznym rozwiązanie w postaci odżywczych kryształków wosku, które rozpuszczają się natychmiast po nałożeniu, jak i zastosowanie aloesu sprawiają, że myślimy o nim: ideał.

NIVEA Care Krem Łagodzący

Nasze rekomendacje dla Ciebie