Hydra IQ

Hydra IQ – Tajna broń nawadniająca od NIVEA

Wskazówki pielęgnacyjne
Jeśli Twoja skóra jest dobrze nawodniona, staje się mocniejsza i bardziej wytrzymała oraz ma zdrowszy wygląd, jest bardziej napięta i pełna energii.

jak chronić skórę...

Zatem, by móc skutecznie chronić ciało przed szkodliwym wpływem promieni UV i innymi podrażnieniami wywołanymi przez czynniki zewnętrzne, musisz zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry.
Aby mieć pewność, że zapewniasz skórze właściwą rutynę pielęgnacyjną, dzięki której utrzymuje ona optymalny poziom nawilżenia, zwróć uwagę na właściwości produktów kosmetycznych, których używasz.

Jeśli Twoja skóra ma tendencję do przesuszania się, jest matowa i pozbawiona blasku, konieczna jest intensywna pielęgnacja, która przywróci właściwy poziom nawodnienia. Spośród szerokiej gamy kosmetyków nawilżających wybierz te, które oferują Ci wymierne korzyści i niemal natychmiast zauważalny efekt.

Hydra IQ opracowana przez markę NIVEA jest opatentowaną technologią nawilżania zapewniającą głębokie i długotrwałe nawodnienie. Marka wykorzystuje ją w produkcji wielu kosmetyków do pielęgnacji ciała.

                                               FORMUŁA HYDRA IQ
Formuła Hydra IQ została stworzona w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe w zakresie gospodarki wodnej skóry. Wykazały one, że za prawidłowy transport i wnikanie wody do komórek skóry odpowiedzialne są specjalne białka – tzw. akwaporyny. Tworzą one kanaliki wodne, transportujące cząsteczki wody do każdej komórki. Od nich zależy zdolność skóry do skutecznego, samodzielnego nawilżania. Poziom akwaporyn ma więc bezpośredni związek z suchością Twojej skóry.

Właśnie w oparciu o tę wiedzę, NIVEA opracowała formułę Hydra IQ, która wspomaga tworzenie się akwaporyn i tym samym usprawnia pracę naturalnego systemu odpowiedzialnego za głębokie nawadnianie skóry.


To unikalne, rewolucyjne rozwiązanie znajdziesz w wielu produktach NIVEA – w balsamach do ciała, żelach pod prysznic, pomadkach nawilżających… Formuła IQ wnika wgłąb skóry i od wewnątrz wspomaga naturalny proces jej nawadniania. Regularne stosowanie tych produktów zapewnia długotrwałe nawilżenie, a to widocznie poprawia kondycję skóry, wzmacnia jej strukturę i sprawia, że jest ona gładka, odżywiona i zadbana.

ZDROWY BLASK

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, wypróbuj balsamy do ciała NIVEA, które zawierają tę unikalną technologię Hydra IQ. Jeśli nie wiesz, który kosmetyk najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby, wykonaj krótki psychotest, dzięki któremu znajdziesz „swój ideał”.

NIVEA BALSAM DO CIAŁA HAPPY TIME
Happy Time balsam do ciała o zapachu pomarańczy poprawia nastrój. Formuła HYDRA IQ pozwala na długotrwały efekt głębokiego nawilżenia.
 
NIVEA REGENERUJĄCY BALSAM DO CIAŁA SOS
Zastosowanie w Regenerującym Balsamie SOS innowacyjnej technologii HYDRA IQ gwarantuje nawilżenie przez 48h. Skóra sucha i szorstka staje się zregenerowana i czuje natychmiastową ulgę.
 
NIVEA WYGŁADZAJĄCE MLECZKO DO CIAŁA
Wygładzające mleczko do ciała stworzone z myślą o potrzebach skóry suchej zapewnia nawilżenie non stop 24h+ dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii HYDRA IQ.
 
NIVEA ODŻYWCZE MLECZKO DO CIAŁA
Odżywcze mleczko do ciała zapewnia intensywną i długotrwałą pielęgnację. Innowacyjna technologia HYDRA IQ zapewnia doskonałe nawilżenie i widoczną gładkość skóry.

Wypróbuj pielęgnację od NIVEA

Nasze rekomendacje dla Ciebie