idealne-wakacje-nad-woda

Idealne wakacje nad wodą

idealne-wakacje-nad-woda

KLUCZ DO BEZTROSKICH SŁONECZNYCH WAKACJI: PRZYGOTOWANIE
Zanim będziesz mogła w pełni się zrelaksować i cieszyć słońcem, kluczowe dla Ciebie, jak i Twoich bliskich, powinno być odpowiednie przygotowanie i ochrona.

WŁAŚCIWA APLIKACJA KREMU OCHRONNEGO: DOKŁADNIE, BY NIE POMINĄĆ ŻADNEGO FRAGMENTU SKÓRY
Na nałożenie kremu ochronnego na skórę dzieci poświęcasz wystarczająco dużo czasu, jednak często zmagasz się, próbując nałożyć go na określone partie swojego ciała – właśnie wtedy z pomocą mogą przyjść Twoi bliscy. Wzajemnie nakładajcie sobie krem, upewniając się, że wszystkie odsłonięte części ciała są całkowicie pokryte kremem ochronnym i tym samym – jesteście gotowi na zabawę w słońcu.

idealne-wakacje-nad-woda

DLACZEGO OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA JEST TAK WAŻNA?
Skóra jest największym organem ludzkiego ciała i jest bardzo podatna na uszkodzenia powstałe w wyniku promieniowania UV. Wystawianie swojej skóry na działanie promieni UVA/UVB może zwiększyć ryzyko poparzeń słonecznych, przedwczesnego starzenia się skóry, a także raka. Niezawodny system NIVEA Sun zapewni Ci ochronę przed promieniami UVA & UVB. Stosowanie produktów NIVEA Sun pomaga chronić skórę, poprzez ograniczenie dostępu promieni UV do skóry. Ważne jest, by nakładać produkty z filtrem SPF nawet podczas pochmurnych dni, ponieważ promienie UV mogą przenikać przez chmury.

SKÓRA DZIECI POTRZEBUJE SPECJALNEJ PIELĘGNACJI
Skóra dzieci nie tylko jest delikatniejsza od skóry dorosłych. Dzieci z reguły spędzają więcej czasu nad morzem czy na basenie, niż dorośli, dlatego tak istotne jest, by zawsze chronić nasze pociechy przed słońcem. Zastosuj więc krem ochronny, na którym możesz polegać, np. NIVEA Sun Kids Swim and Play Sun Lotion 50+ Very High.


5 NIEZBĘDNYCH RZECZY PODCZAS WAKACJI NAD WODĄ
 
Okulary z filtrami UVA/UVB, by chronić oczy
Parasolka zapewni trochę pożądanego cienia, podczas najgorętszych godzin w ciągu dnia
Kapelusz jest podstawą i powinien być noszony bez przerwy, by chronić twarz i głowę
Odpowiednia ilość kremu przeciwsłonecznego, który sprawi że zarówno Ty, jak i Twoja rodzina będziecie           mieć wystarczającą ochronę w ciągu całego dnia
Dużo wody do nawadniania organizmu podczas upału

idealne-wakacje-nad-woda

idealne-wakacje-nad-woda

NAJLEPSZE PRODUKTY DO ZABRANIA ZE SOBĄ NAD WODĘ

CHŁODZĄCA MGIEŁKA DO OPALANIA W SPRAYU NIVEA
Chłodząca Mgiełka do opalania w sprayu NIVEA zapewnia wysoce skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB i daje przyjemny chłodzący efekt. Może być używany w każdym kierunku – co sprawia, że jest szybki i łatwy w aplikacji.

BALSAM PRZEDŁUŻAJĄCY OPALENIZNĘ AFTER SUN NIVEA
Balsam przedłużający opaleniznę AFTER SUN stymuluje naturalny proces opalania się skóry. Dla długotrwałej i pięknej opalenizny, bez samoopalacza.

NIVEA SUN OLEJEK DO OPALANIA W SPRAYU
NIVEA SUN Olejek do opalania w sprayu zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB, zapewniając natychmiastową ochronę przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem się skóry. Dzięki pielęgnującej formule z wyciągiem z olejku jojoba, pomaga osiągnąć długotrwałą, złotą opaleniznę.
 
PONOWNA APLIKACJA TO PODSTAWA
Ponieważ pływanie, pocenie się, czy zabawa na plaży osłabia ochronę przeciwsłoneczną na Twojej skórze, powinnaś ponownie nakładać krem ochronny co 2 godziny. Jeśli dużo czasu spędzasz w wodzie, a następnie wycierasz ciało ręcznikiem, krem ochrony musisz nałożyć natychmiast.


idealne-wakacje-nad-woda

RODZINNE ZABAWY NA PLAŻY - INSPIRACJE

SIATKÓWKA PLAŻOWA
Idealny sposób na aktywny wypoczynek, który angażuje całą rodzinę. Siatkówka plażowa daje mnóstwo frajdy, zawsze pamiętaj o tym, by nawadniać organizm. 

PŁYWANIE
To chyba jedna z najpopularniejszych aktywności nad wodą – pływanie przynosi ochłodzenie i jest świetną sprawą w upalny, słoneczny dzień. Pamiętaj o ponownym nałożeniu kremu ochronnego zaraz po wyjściu z wody. 

FRISBEE
Gra w Frisbee jest mniej wyczerpująca niż futbol, a w dalszym ciągu angażuje wszystkich do aktywnej zabawy.
 
ZAMKI Z PIASKU DLA DZIECI
Budowanie zamków z piasku lub tworzenie piaskowych rzeźb to wspaniały sposób na wspólną, kreatywną zabawę z dziećmi – mogą Cię zaskoczyć swoimi artystycznymi projektami. Co więcej – po takiej zabawie nie trzeba będzie sprzątać! 

BEREK
Miękki piasek pod stopami sprawia, że plaża to idealne miejsce do wszelkich zabaw typu berek, czy wyścigi.

idealne-wakacje-nad-woda

PIELĘGNACJA PO OPALANIU: SPRAWY NIE ZAWSZE IDĄ ZGODNIE Z PLANEM
Nawet jeśli starasz się stosować do porad ekspertów i za każdym razem dbasz o to, by nałożyć wystarczającą ilość kremu ochronnego, zdarzają się również niedociągnięcia i sprawy mogą przybrać inny obrót, niż się spodziewałaś. W takich sytuacjach z pomocą przyjdą produkty z linii After Sun. Regenerujący balsam po opalaniu NIVEA to produkt, który szybko się wchłania i łagodzi podrażnione słońcem obszary skóry. Świetny kosmetyk do zabrania ze sobą na słoneczne wakacje.
 
OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA JEST JESZCZE WAŻNIEJSZA PODCZAS AKTYWNOŚCI
Wszelkie aktywności na plaży do doskonała zabawa, ale również powód do tego, że więcej się pocisz, co sprawia, że Twoja ochrona przeciwsłoneczna staje się słabsza. Po długiej kąpieli w wodzie powinnaś ponownie nałożyć krem, by utrzymać wysoki poziom ochrony przed promieniami słońca.


idealne-wakacje-nad-woda

5 PORAD JAK SPĘDZIĆ BEZSTRESOWE WAKACJE NAD WODĄ

Staraj się unikać przebywania na słońcu podczas najgorętszych godzin w ciągu dnia – pomiędzy 11                   a 15.
Zakładaj pareo lub zwiewne ubrania chroniące skórę przed słońcem, bez przegrzewania jej
Przechowuj swój krem ochronny w zacienionym miejscu
Upewnij się, że znasz swój typ skóry i wiesz, jak powinnaś ją pielęgnować
Odżywiaj się – zdrowe i lekkie przekąski, takie jak owoce i warzywa utrzymają nawodnienie organizmu.