W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Masło kakaowe, miód, mleko... Pod prysznicem

Masło kakaowe, miód, mleko... W żelach pod prysznic - NIVEA

Masło kakaowe, miód, mleko... W żelach pod prysznic

Chętnie wybieramy produkty zawierające składniki naturalne, takie jak mleko, masło kakaowe, czy miód. Warto wypróbować ich także w żelach pod prysznic NIVEA.

 smaczna pielęgnacja 

 POD PRYSZNICEM!

Każda z nas lubi dobre, odżywcze i pielęgnujące kosmetyki. Mają one zbawienny wpływ na naszą skórę: dbają o nią, przynoszą ukojenie, a także pobudzają zmysły. Piękny zapach i doskonała konsystencja to coś, co sprawia, że jesteśmy zadowolone z efektów kosmetyku. Zwracając uwagę na skład, chętnie wybieramy produkty naturalne. Powinny one zawierać np. mleko, masło kakaowe, olejki owocowe czy miód. Zawdzięczamy im skuteczną pielęgnację, a dzięki pięknym zapachom, również dobre samopoczucie.

kakao...

MASŁO KAKAOWE - NATURALNY SKŁADNIK KREMÓW I NIE TYLKO

Nie od dziś znane są wspaniałe właściwości masła kakaowego, produkowanego z nasion dojrzałych owoców kakaowca. Masło kakaowe oferuje mnóstwo korzyści. Zawiera naturalne przeciwutleniacze, które spowalniają proces starzenia się skóry, a także związki mineralne. Dodatkowo chroni ono skórę i bardzo korzystnie wpływa na poprawę jej elastyczności, napięcia i nawilżenia

Masło kakaowe zawiera również kwas oleinowy, który powoduje, że skóra jest gładka i ma zdrowy połysk. Dzięki niemu nie wysusza się. Dodawane do kosmetyków, takich jak krem, balsam czy żel pod prysznic, zapewnia przyjemny zapach. Często wykorzystuje się je również przy produkcji produktów z filtrem UV.

Masło kakaowe, miód, mleko... Pod prysznicem

Masło kakaowe, miód, mleko... Pod prysznicem

MASŁO KAKAOWE PLUS MLEKO

Nawilżający żel pod prysznic zawierający masło kakaowe ma działanie natłuszczające. Dzięki temu zmiękcza skórę i nadaje jej gładkości, a także zapobiega utracie wody. Żel NIVEA Care & Cocoa z masłem kakaowym i proteinami mleka tworzy jedwabiście miękką pianę. Ponadto, jego zapach przynosi odprężenie. Rozpieszcza skórę, pozostawiając uczucie nawilżenia.

miód...

MIÓD - SŁODKIE UKOJENIE

W kosmetyce miód słynie przede wszystkim ze swych właściwości antyoksydacyjnych. To dzięki nim nasza skóra pozostaje młoda, oczyszczona i pozbawiona niedoskonałości. Miód zapobiega również utracie wilgoci przez skórę i sprawia, że jest ona miękka i napięta. Nawilżające właściwości miodu to główny powód, dla którego jest on tak częstym składnikiem kremów, balsamów, żeli po prysznic.

To naturalny skarb, z którego możesz korzystać codziennie. Sama też przygotowujesz domowe kosmetyki o wszechstronnym zastosowaniu. Pomogą Ci one w walce z niedoskonałościami skóry, poprawią kondycję włosów i zapewnią im zdrowy połysk.

Masło kakaowe, miód, mleko... Pod prysznicem

Masło kakaowe, miód, mleko... Pod prysznicem

MLEKO Z MIODEM - UCZTA NIE TYLKO DLA PODNIEBIENIA

Miód idealnie sprawdza się w pojedynkę, ale również w połączeniu z innymi, naturalnymi produktami. Wśród nich są mleko, olej czy sok z cytryny. Wyśmienite właściwości mieszanki miodu i mleka doceniała już wieki temu sama Kleopatra. Słynęła ona z zażywania kąpieli w mleku z dodatkiem miodu. Do dziś znajduje ona wiele naśladowczyń, które marzą o zachowaniu pięknej cery.

Współcześnie mamy do dyspozycji wspaniałe kosmetyki, które wykorzystują właściwości tych produktów. Nawilżający żel pod prysznic NIVEA Care & Honey zawiera formułę wzbogaconą proteinami mleka. Po aplikacji zamienia się on w jedwabistą pianę, która cudownie działa na skórę i pobudza zmysły. Skóra staje się miękka, elastyczna i pachnie jak słodki miód.

korzystaj z dóbr natury

Wybierając nawilżający żel pod prysznic lub inny produkt zwracaj uwagę na ich skład. Piękny zapach, doskonałe właściwości nawilżające czy regenerujące zapewnią Ci naturalne składniki. Wśród nich są np. masło kakaowe czy mleko. Są one zdrowym źródłem minerałów i witamin. Charakteryzują się wysokimi właściwościami przeciwutleniającymi, a także pielęgnującymi. Postaw na zdrową, lśniącą skórę, gładkość i elastyczność, nawilżenie i trwałą ochronę.

Masło kakaowe, miód, mleko... Pod prysznicem