Piękne usta

Balsam do ust: Piękny uśmiech - NIVEA

Pielęgnacja zapewniająca aksamitnie miękkie usta.

SZCZEGÓLNIE DELIKATNA SKÓRA

Nasze usta potrzebują specjalnej troski, ponieważ ich skóra jest bardzo wrażliwa. Podobnie jak końcówki palców, nasze usta zawierają najwięcej komórek czuciowych, i tym samym są najbardziej wrażliwym łącznikiem ze światem zewnętrznym. Właśnie dlatego pocałunki są tak przyjemne!

poznaj produkty do pielęgnacji ust

twoje usta są wrażliweSkóra na naszych ustach jest tak delikatna i cienka, że można przez nią dostrzec naczynka krwionośne. To dzięki nim Twoje usta mają czerwony kolor. Usta nie posiadają gruczołów łojowych czy potowych, które są odpowiedzialne za dostarczanie naszej skórze odpowiedniego natłuszczenia i nawilżenia. Również naskórek, który chroni naszą skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, jest bardzo cienki. Ochrona ust zależy więc całkowicie od pielęgnacji zewnętrznej. To powód, dla którego co jakiś czas powinnaś nakładać balsam do ust, np. NIVEA.

4 PRZYCZYNY SPIERZCHNIĘTYCH, POPĘKANYCH I SUCHYCH UST

Piękne usta

  • Zimno: najczęstszym powodem suchych ust są gwałtowne zmiany temperatur - różnice między gorącym i zimnym powietrzem. Właśnie dlatego spierzchnięte usta najczęściej dokuczają nam zimą.
  • Nieprawidłowa pielęgnacja: tylko w bardzo rzadkich przypadkach składniki tradycyjnych kremów nawilżających są właściwe dla miękkiej i wrażliwej skóry naszych ust.

  • Promieniowanie UV: ponieważ usta niemal nie zawierają pigmentów, muszą być dobrze chronione przed działaniem promieni słonecznych. Wypróbuj pomadkę NIVEA Soothe & Protect.
  • Stres: długie godziny spędzane w pracy, w połączeniu z napięciem psychicznym, mają negatywny wpływ na kondycję naszej skóry. Dotyczy to również skóry naszych ust.

Piękne usta

CHWILE PRZYJEMNOŚCI DLA TWOICH UST OTO JAK SPRAWIĆ, BY TWOJE USTA BYŁY NAWILŻONE I PIĘKNE

Twoje usta nie produkują żadnych substancji, które by je nawilżały. Właśnie dlatego potrzebują specjalnej pielęgnacji. Każdego dnia nakładaj więc balsam do ust lub pomadkę ochronną. Zwróć uwagę na jeden szczegół: zawartość oleju powinna być bardzo wysoka, a zawartość wody nie może być zbyt duża! Jest to ważne, ponieważ jeśli woda wyparuje z ust, wyschną one jeszcze bardziej. Balsam do ust NIVEA Original z masłem shea i naturalnym olejkiem migdałowym odżywi Twoje usta. Rozpływa się on natychmiast po nałożeniu i pozostawia uczucie miękkości i gładkości.

5 PORAD NA AKSAMITNIE MIĘKKIE USTA

  • Usuń nadmiar komórek skóry: dwa razy w tygodniu masuj swoje usta miękką szczoteczką do zębów i letnią wodą.
  • Nie przygryzaj ust. Wysusza to ich wrażliwą skórę.
  • Nie zapomnij o pielęgnacji: balsam do ust chroni je i wygładza, pozostawiając na nich ładny połysk.
  • Całuj! Sprzyja to krążeniu krwi w ustach.
  • Unikaj potraw zawierających dużą ilość soli. Chipsy i przekąski, takie jak chrupki w szczególności, wysuszają usta.

wybierz produkt dopasowany do twoich potrzeb

Piękne usta

BALSAM DO UST VANILLA&MACADAMIA

Balsam do ust NIVEA Vanilla&Macadamia to aromatyczny kosmetyk do ust. Jest on dostępny w innowacyjnej puszce zachowującej długotrwałą wilgoć, modny smak i zapewnia niepowtarzalne doznanie pielęgnacyjne ust. Bogata formuła rozpływa się na ustach, przywracając im równowagę nawilżenia i dodając im jedwabistego połysku.

BALSAM DO UST NIVEA ORIGINAL

Balsam do ust NIVEA Original to aromatyczny kosmetyk do ust. Jest on dostępny w innowacyjnej puszce, zachowującej długotrwałą wilgoć, modny smak i zapewnia niepowtarzalne doznanie pielęgnacyjne ust. Bogata formuła rozpływa się na ustach, przywracając im równowagę nawilżenia i dodając im jedwabistego połysku.

BALSAM DO UST NIVEA RASPBERRY ROSE


Balsam do ust NIVEA Raspberry Rosé to aromatyczny kosmetyk do ust. Jest on dostępny w innowacyjnej puszce, zachowującej długotrwałą wilgoć, modny smak i zapewnia niepowtarzalne doznanie pielęgnacyjne ust. Bogata formuła rozpływa się na ustach, przywracając im równowagę nawilżenia i dodając im jedwabistego połysku.

UWODZICIELSKIE USTA - KOLOR DLA TWYCH UST


Masz randkę lub wybierasz się na babski wieczór? Pomadka z pewnością będzie przykuwać wzrok! Aby sprawić, że Twoje usta nie tylko będą wyglądać świetnie, ale również przetrwają w doskonałej kondycji przez cały wieczór, warto pamiętać o kilku rzeczach: zanim nałożysz pomadkę, zawsze nawilż usta balsamem do ust, by zapobiec ich przesuszaniu. Po powrocie do domu, niezwykle ważne jest zmycie pomadki. Szczególnie w przypadku długotrwałych pomadek można to zrobić wyłącznie przy pomocy bardzo tłustych płynów oczyszczających lub kremu – nałóż grubą warstwę i zetrzyj pomadkę wacikiem. By następnego poranka obudzić się z delikatnie miękkimi ustami, nie zapomnij o nawilżeniu ich przed pójściem spać. 

NAJNOWSZY TREND – DYSKRETNA POMADKA

Porada: usta będą wyglądać wyjątkowo miękko, jeśli nałożysz cienką warstwę półprzezroczystej pomadki, np. NIVEA Pearly Shine.


Od długiego czasu panuje przekonanie, że kiedy tylko zaczniesz pielęgnować swoje usta, nie będziesz mogła przestać. Niektórzy wierzą, że zamiast ochraniać swoje usta przed wysuszaniem, tego typu produkty tylko pogarszają sytuację. Nieprawda! W rzeczywistości, jest to bardziej efekt przyzwyczajenia: jeśli używasz balsamu do ust regularnie, przyzwyczajasz się do przyjemnego uczucia, jakie pozostawia on na Twoich ustach. Bez grubej warstwy ochronnej, będziesz mieć wrażenie, że Twoje usta są suche i napięte. Niekoniecznie tak jest, ale mimo to, ponownie zechcesz sięgnąć po balsam.

POWRACAJĄCY MIT: BALSAM DO UST UZALEŻNIA!

Nasze rekomendacje dla Ciebie