W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Główne biuro Beiersdorf w Hamburgu

Marka i Firma

Witaj w NIVEA!

Uzyskaj ciekawe informacje o NIVEA i Beiersdorf!

Marka i Firma

Mamy ponad 130 lat doświadczenia i jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku pielęgnacji skóry, a wytwarzane przez nas produkty zawsze zaspokajają potrzeby naszych konsumentów, którzy darzą nas ogromnym zaufaniem. Dowiedz się o nas więcej tutaj.

Historyczny bal marki NIVEA

Krem z historią

Produkty NIVEA znaleźć można niemal w każdym polskim domu. Tutaj poznasz więcej interesujących informacji na temat historii naszej marki oraz pochodzenia nazwy NIVEA.


Zrównoważony rozwój NIVEA

Zrównoważony rozwój w NIVEA

Niezawodność i jakość – oto nasze najważniejsze wartości. Jednak zrównoważony rozwój jest dla NIVEA równie ważny. Tutaj dowiesz się więcej o naszych działaniach w tym zakresie.


Główne biuro Beiersdorf w Hamburgu

Kariera w Beiersdorf

Niech nasze cele staną się twoją przyszłością: jeśli masz talent, pasję i ducha przedsiębiorczości, z nami odnajdziesz swoje powołanie!

Wyszukiwanie filmów NIVEA

Filmy NIVEA, w których się zakochasz

Czy znasz już film, w którym dziewczyny zwierzają się kiedy ich #Mamamiałarację? A może nie widziałeś jeszcze co dzieci odpowiadają na trudne pytania: kim jest Dziadek?, czym zajmuje się Tata?, czy co to jest bliskość? Tutaj możesz w wolnej chwili obejrzeć niektóre z naszych najlepszych filmów.