Główne biuro Beiersdorf w Hamburgu

Marka i Firma

Witaj w NIVEA!
Uzyskaj ciekawe informacje o NIVEA i Beiersdorf!

Marka i Firma

Mamy ponad 130 lat doświadczenia i jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku pielęgnacji skóry, a wytwarzane przez nas produkty zawsze zaspokajają potrzeby naszych konsumentów, którzy darzą nas ogromnym zaufaniem. Dowiedz się o nas więcej tutaj.

Krem z historią

Produkty NIVEA znaleźć można niemal w każdym polskim domu. Tutaj poznasz więcej interesujących informacji na temat historii naszej marki oraz pochodzenia nazwy NIVEA.


Poznaj historię kremu NIVEA

Zrównoważony rozwój w NIVEA

Niezawodność i jakość – oto nasze najważniejsze wartości. Jednak zrównoważony rozwój jest dla NIVEA równie ważny. Tutaj dowiesz się więcej o naszych działaniach w tym zakresie.


Więcej informacji o zrównoważonym rozwoju

Kariera w Beiersdorf

Niech nasze cele staną się twoją przyszłością: jeśli masz talent, pasję i ducha przedsiębiorczości, z nami odnajdziesz swoje powołanie!

Więcej informacji o karierze w Beiersdorf

Filmy NIVEA, w których się zakochasz

Czy znasz już film, w którym dziewczyny zwierzają się kiedy ich #Mamamiałarację? A może nie widziałeś jeszcze co dzieci odpowiadają na trudne pytania: kim jest Dziadek?, czym zajmuje się Tata?, czy co to jest bliskość? Tutaj możesz w wolnej chwili obejrzeć niektóre z naszych najlepszych filmów.

Zobacz najlepsze wideo

Nasze rekomendacje dla Ciebie