Hair

Zniszczone włosy - SOS!

Filtr
Sortowanie
Sortowanie
Zniszczone się włosy - SOS!
Włosy przetłuszczające się u nasady, zniszczone końcówki i brak objętości – wszyscy znamy wymagające specjalnej uwagi problemy z włosami. Tutaj znajdziesz wiele artykułów ze wskazówkami, radami dotyczącymi produktów i informacjami, które pomogą Ci uniknąć grzeszków kosmetycznych, przywrócić równowagę zniszczonym włosom i zachować ich piękno poprzez właściwą pielęgnację.

Uroda i włosy
Każda z nas chce mieć lśniące, długie włosy - jednak przy suszeniu, prostowaniu, albo źle dobranym kosmetykom, łatwo o włosy suche i zniszczone. Czy musi tak być? Oczywiście, że nie! Możesz mieć włosy o jakich marzysz, dzięki odpowiedniej pielęgnacji i odżywieniu. Twoje włosy to korona Twojej urody - noś je z dumą i zapewniaj im troskę, na jaką zasługują. 

Jak zapuścić włosy?
Musiałaś ściąć zniszczone końcówki i tęsknisz za długością? Na szczęście istnieje kilka sposobów, dzięki którym szybko zapuścisz włosy! W naszych artykułach znajdziesz porady i wskazówki na to, jak zapuścić włosy, aby były piękne i zdrowe. 

Co na wypadające włosy? Jak szybko rosną włosy?
Dlaczego wypadają włosy? Przyczyn może być wiele, a problem może nie być tak duży, jak Ci się wydaje! Każdemy z nas wypadają włosy - tracimy ich całkiem dużo, każdego dnia. Jednak jeśli wypadanie włosów jest u Ciebie nasilone, możesz szukać rozwiązań w sposobach na wypadające włosy. Znajdziesz je w naszych poradnikach! 
Czy wiesz, jak szybko rosną włosy i czy ten proces można przyspieszyć? W poradnikach od NIVEA także zawarta jest wiedza o tempie wzrostu włosów i tym, co ma na nie wpływ.

Łamliwe i suche włosy - porady
Zniszczonym włosom często towaszyszy suchość i łamliwość. Co należy zrobić, by przywrócić im zdrowy wygląd? Jeśli masz suche i rozdwojone końcówki, niezbędne może być ich podcięcie. Jednak jeśli masz suche włosy na długości, dzięki odpowiedniej pielęgnacji możesz temu zaradzić! Często wystarczy zmienić szczotkę do włosów, szampon lub odżywkę, aby szybko zauważyć, że włosy są bardziej nawilżone. Szczegółowe sposoby na suche włosy znajdziesz w poradnikach na naszym blogu - sprawdź!

Przetłuszczające się włosy - co robić?
Jeśli masz tłuste włosy na czubku głowy i musisz je myć codziennie, spójrz na nasz zbiór porad na przetłuszczone włosy! Paradoksalnie, im częściej myjesz włosy i im mocniejszych środków do tego używasz, przetłuszczanie może się nasilać! Przyczyną przetłuszczających się włosów może być przesuszona skóra głowy, która wytwarza więcej sebum, aby się nawilżyć. Dostarczając jej nawilżenia, możesz zredukować objawy przetłuszczających się włosów. Odkryj sposoby na tłuste włosy w naszych artykułach.