Pielęgnacja dzieci

PIELĘGNACJA DZIECI, KTÓRA POZWOLI ZADBAĆ O UKOCHANE POCIECHY

Dzieci są stale w ruchu. Jeśli chcesz, by dbały o swoją skórę, potrzebujesz niezawodnego kremu do rąk i balsamu do ciała, które wpiszą się w ich plan dnia.

Pielęgnacja dzieci – dawniej, obecnie i w przyszłości

Prześledźmy historię pielęgnacji skóry i zobaczmy, jak stosowanie kremu nawilżającego dla dzieci może łączyć pokolenia.

Historia Kremu NIVEA

Krem NIVEA i znana niebieska puszka, w której jest sprzedawany, cieszą się zaufaniem rodzin od wielu pokoleń. Ochronna, pielęgnująca formuła sprawia, że jest to idealny krem do rąk i balsam do ciała dla całej rodziny.

Ten rodzinny krem nawilżający istnieje od ponad 100 lat. Może pamiętasz, jak Twoja mama nakładała go rano i wieczorem albo jak tata stosował go jako łagodzący krem po goleniu.

Dla wielu kobiet delikatny zapach i dotyk Kremu NIVEA jest jak wehikuł czasu przenoszący je do czasów dzieciństwa, gdy po wieczornej kąpieli mama nakładała im balsam do ciała, a później pozwalała pójść się pobawić.

Wzbogacony o Euceryt Krem NIVEA pomaga milionom ludzi na całym świecie zachować miękką i elastyczną skórę.

Krem do rąk zarówno dla rodziców jak i dzieci

Krem NIVEA to jeden z tych uniwersalnych produktów, które tak lubimy. Dba o skórę osób w każdym wieku i może być stosowany na całe ciało, w tym kolana, stopy, łokcie i dłonie. Czemu nie zorganizować zabawy edukacyjnej dla całej rodziny, by nauczyć najmłodszych, jak nakładać krem nawilżając

mark twain

Piękne słowa


Pielęgnacja dzieci wpisująca się w Twój plan dnia

Dowiedz się, jak za pomocą balsamu do ciała i kremu do rąk zapewnić pielęgnację całej rodzinie i korzystaj z porad dotyczących zaszczepiania dzieciom nawyków pielęgnacyjnych.

Pielęgnacja dzieci na placu zabaw

Spierzchnięta i wysuszona skóra to problemy nie tylko dorosłych. Skóra małych dzieci narażona jest na działanie warunków atmosferycznych – zwłaszcza w chłodnym klimacie. Puszka Kremu NIVEA 30 ml jest wystarczająco mała, by łatwo zmieścić ją w kieszeni i stosować, nawet będąc w biegu.

Pielęgnacja dzieci przed szkołą

Regularne nawilżanie to klucz do posiadania miękkiej skóry i zapobiegania jej twardnieniu i wysuszaniu. Najłatwiej przyzwyczaić dzieci do używania kremu nawilżającego, gdy stanowi ono etap porannej pielęgnacji. Wśród najmłodszych świetnie sprawdzają się edukacyjne rymowanki o ciele.

Krem nawilżający dla dzieci do stosowania w czasie rodzinnych wypraw

Pakowanie się na rodzinną wyprawę czasem przypomina przygotowania do wyjazdu mającego trwać rok. NIVEA Creme Mini to krem do rąk i balsam do ciała w jednym o rozmiarze podróżnym, który mogą stosować zarówno dzieci jak i rodzice. Wskazówka: Aby uniknąć kłótni, lepiej zabrać kilka puszek.

Krem nawilżający na noc dla dzieci

By się rozwijać, dzieci potrzebują przewidywalnych struktur. Ale Krem NIVEA to więcej niż powtarzalna praktyka. Wmasowywany po myciu zębów i ubraniu piżam będzie kiedyś czule wspominany przez nasze pociechy, zwłaszcza jeśli po jego nałożeniu mama lub tata przeczytają im bajkę na dobranoc.