Krem do stylizacji włosów – jak wybrać?

Krem do stylizacji włosów – jak wybrać?

Kremy do stylizacji włosów pozwalają ułożyć fryzurę, jednocześnie pielęgnują nasze kosmyki – właśnie dlatego już tyle kobiet się na nie decyduje! Niezależnie, jaki masz rodzaj włosów, możesz znaleźć krem do stylizacji dla siebie. Podpowiadamy, jaki krem do układania włosów wybrać!

Krem do stylizacji włosów – dlaczego warto?

Idealne kosmetyki do stylizacji włosów to takie, które ułatwiają modelowanie fryzury, a przy tym zapewniają intensywną pielęgnację kosmyków. Czy jeden produkt może jednak spełniać obie te funkcje? Jak najbardziej! Co więcej, wybór kosmetyków do stylizacji jest naprawdę szeroki – rozpoczynając od popularnych pianek, przez spraye do włosów, na utrwalających uczesanie lakierach kończąc. Właściwie dobrane kosmetyki pozwolą Ci w prosty sposób ułożyć włosy i cieszyć się ulubioną fryzurą nawet przez cały dzień w każdych warunkach. Dodatkowo pomogą Ci one zadbać o włosy, dzięki czemu będą wyglądać nie tylko pięknie, ale i zdrowo.

Do tego grona zaliczają się też kremy do stylizacji włosów, z którymi wykreowanie pożądanej fryzury staje się jeszcze łatwiejsze. Mogą być stosowane do wszystkich rodzajów włosów i pozwalają na uzyskanie różnorodnego efektu. W zależności od przeznaczenia i właściwości, krem do włosów może zwiększać ich objętość, podkreślać skręt loków lub wygładzać pasma.

Krem na włosy zwiększający objętość poprawia elastyczność i sprężystość kosmyków, optycznie je zagęszcza i sprawia, że wyglądają, jakby było ich więcej. Kremy do stylizacji włosów kręconych eksponują loki i fale, zapobiegają puszeniu się kosmyków i przywracają kontrolę nad pasmami, zapewniając przy tym naturalny efekt. Z kolei krem na włosy o działaniu wygładzającym skutecznie dyscyplinuje kosmyki, nadaje im gładkość i połysk oraz ułatwia rozczesywanie. Kremy do włosów wykazują ponadto właściwości nawilżające, więc nie musisz już wybierać miedzy perfekcyjnie ułożoną fryzurą a pielęgnacją.

Krem do stylizacji włosów – jak wybrać?

Krem do modelowania włosów – który wybrać?

By jednak krem do stylizacji dawał oczekiwane przez Ciebie rezultaty, tak samo jak inne kosmetyki do włosów, musi zostać odpowiednio dobrany. Jeśli Twoje kosmyki często wymykają się spod kontroli, mają tendencje do falowania oraz puszenia i są trudne do ułożenia, najlepiej sprawdzi się krem prostujący włosy lub wygładzający. Kosmetyk o takim działaniu nadaje włosom gładkość, nawilża je, ujarzmia i pomoże Ci nad nimi zapanować. Dodatkowo przywraca im utraconą miękkość i wspaniały połysk.

A może jesteś właścicielką niesfornych loków lub fal? By je zdyscyplinować, a zarazem podkreślić ich naturalny skręt, zdecyduj się na krem do stylizacji włosów kręconych. Kosmetyk pozwoli Ci okiełznać pasma, wyeksponować loki lub fale, a także nada im miękkość, sprężystość i blask. Krem do włosów kręconych zapewni im również nawilżenie, dzięki czemu będą nie tylko piękne, ale i zdrowe.

Krem do stylizacji – jak go używać?

Kremy do układania włosów mają jeszcze jedną ważną zaletę – są bardzo łatwe w stosowaniu. Najczęściej nakłada się je na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Niewielką ilość kosmetyku rozprowadź na dłoniach i zaaplikuj na włosy na całej ich długości. Następnie wysusz włosy lub pozostaw je do wyschnięcia. A jeśli będziesz miała wątpliwości dotyczące używania produktu, niezbędne wskazówki znajdziesz zawsze na jego opakowaniu.

NIVEA krem do stylizacji włosów

Szukasz kosmetyku do układania włosów, który spełni zarówno Twoje oczekiwania, jak i potrzeby Twoich kosmyków? Zapewnią Ci to kremy do stylizacji włosów NIVEA, które pomogą Ci wymodelować fryzurę, a jednocześnie zadbać o kosmyki. W zależności od pożądanego efektu, możesz wybrać produkt wygładzający lub krem do stylizacji loków i fal.

NIVEA STRAIGHT Krem do włosów wygładzający zawiera innowacyjną formułę z suchym olejkiem, który pielęgnuje i nawilża kosmyki. Krem dyscyplinuje pasma, długotrwale je wygładza, ujarzmia odstające kosmyki i redukuje puszenie się. Dzięki temu pozwala ułożyć ulubioną fryzurę, a przy tym nie obciąża włosów. Natomiast NIVEA CURL Krem do włosów podkreślający skręt loków to propozycja dla posiadaczek kręconych kosmyków. Uwydatnia naturalny skręt włosów, nadaje im miękkość i sprężystość, a zarazem intensywnie je nawilża.

Krem do stylizacji włosów to kosmetyk, dla którego z pewnością warto zrobić miejsce w łazience. Ułatwia modelowanie pasm i zapewnia włosom nawilżenie bez ich obciążania. Jeśli więc poszukujesz produktu, który łączy obie te funkcje, krem do włosów jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Krem do stylizacji włosów – jak wybrać?

Krem do stylizacji włosów – jak wybrać?