bez aluminium dezodorant

Jaki dezodorant bez aluminium? 4 wybory NIVEA

Czy wiesz, że dezodoranty bez aluminium NIVEA są nie tylko skuteczne w walce z nieprzyjemnym zapachem, ale także delikatnie pielęgnują skórę? Sprawdź, czy to odpowiedzi kosmetyk dla Ciebie i dowiedz się, jak wybrać dezodorant bez aluminium.

Dezodorant bez aluminium – dla kogo?

Dobry dezodorant bez aluminium zapobiega namnażaniu się bakterii na mokrej powierzchni skóry, dzięki czemu chroni Cię przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu potu. Pamiętaj jednak, że dezodoranty, w odróżnieniu od antyperspirantów, nie blokują samego wydzielania potu. To właśnie główna różnica między tymi dwoma typami kosmetyków. Dlatego, dezodoranty bez aluminium będą dla Ciebie dobrym wyborem, jeśli z natury nie pocisz się zbyt intensywnie i potrzebujesz jedynie zniwelować nieprzyjemny zapach i dostarczyć skórze uczucia świeżości.
Sprawdź także, czym różni się dezodorant od antyperspirantu!

Skuteczny dezodorant bez aluminium – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze dezodorantu bez aluminium warto zwrócić uwagę na 3 rzeczy: czas działania, formę oraz zapach.  To pierwsze, z reguły podane na opakowaniu, informuje Cię, jak długo możesz liczyć na ochronę dezodorantu po aplikacji. Wśród produktów NIVEA znajdziesz dezodoranty bez aluminium zapewniające nawet do 48 godzin ochrony przed nieprzyjemnym zapachem.

 

W kolejnym kroku, w zależności od preferencji, możesz zdecydować się na dezodoranty w sprayu bez aluminium lub dezodoranty bez aluminium w kulce. Oba warianty są tak samo skuteczne, więc skłoń się ku temu, który będzie Ci się wygodniej używać.

Jeśli chodzi o zapach, tutaj też podlega to Twoim preferencjom. Wolisz zapachy kwiatowe, owocowe, a może delikatne, które nie zakłócą woni perfum? Szeroka gama zapachów dezodorantów bez aluminium NIVEA na pewno sprawi, że znajdziesz coś dla siebie!

dezodorant bez aluminium


NIVEA dezodorant bez aluminium – jaki wybrać?

dezodorant

Jaki jednak dezodorant bez aluminium dla mężczyzn i kobiet wybrać? Wybór tego typu kosmetyków jest coraz większy, dlatego ze znalezieniem dezodorantu pod ulubioną postacią – sprayu, kulki czy sztyftu – czy o odpowiednim zapachu, nie będziesz mieć żadnego problemu. A może zastanawiasz się, na jakie kosmetyki stawiamy w NIVEA?

 

Nasz pierwszy typ to Fresh Natural 0% Soli Aluminium Dezodorant Spray – kosmetyk zapewniający niezawodną ochronę oraz uczucie lekkiej i naturalnej świeżości przez cały dzień. Formuła zawierająca ekstrakty morskie łączy skuteczną ochronę przed przykrą wonią oraz delikatną pielęgnację Twojej skóry. Dezodorant ma orzeźwiający, świeży zapach, który utrzymuje się na skórze nawet do 48 godzin. Nie zawiera też barwników ani konserwantów dzięki czemu jest niezwykle łagodny i może być stosowany niezależnie od rodzaju skóry.

 

Drugi wybór NIVEA to Fresh Comfort 0% Soli Aluminium Dezodorant Spray. Kosmetyk urzeka świeżym, utrzymującym się przez cały dzień zapachem bawełny, zapewniając do 48 godzin niezawodnej ochrony przed nieprzyjemną wonią oraz pielęgnację delikatnej skóry pod pachami. Dezodorant jest odpowiedni do wszystkich typów skóry – jego łagodność została potwierdzona dermatologicznie.

Trzecia propozycja NIVEA to Fresh Flower 0% Soli Aluminium Dezodorant Spray, który wyróżnia się pięknym, kwiatowym zapachem. To dezodorant NIVEA bez aluminium, który zapewni Ci długotrwałe uczucie świeżości oraz skuteczną ochronę przed przykrym zapachem. Kosmetyk jest łagodny dla skóry, a jego starannie opracowana formuła zapewni jej najlepszą pielęgnację.

 

Czwarty wariant to dezodorant męski bez aluminium – Fresh Ocean 0% Soli Aluminium Dezodorant Roll On. Kosmetyk gwarantuje uczucie świeżości, niezawodną ochronę przed nieprzyjemną wonią, a także pozostawia długotrwały, morski zapach. Dezodorant jednocześnie troszczy się o skórę, a jego łagodność jest potwierdzona dermatologicznie.

 

Dezodoranty bez aluminium cieszą się coraz większą popularnością, gdyż są doskonałym zastępstwem dla tradycyjnych kosmetyków – nie tylko zapewniają równie skuteczną ochronę przed przykrym zapachem, ale także pielęgnują skórę pod pachami. A jeśli masz jednak większy problem z poceniem i szukasz silniej działającego kosmetyku niż dezodorant, wybierz klasyczne antyperspiranty, sprawdź naszą ofertę na antyperspiranty w kulce, antyperspiranty w sztyfcie lub antyperspiranty w sprayu.

dezodorant bez aluminium