#1 OD NIVEA
NA WSZYSTKIE
RODZAJE PRZEBARWIEŃ

Ponad milion kobiet zaufało już Serum na przebarwienia LUMINOUS630®. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom opracowaliśmy dwa nowe, specjalistyczne serum.

Kliknij Ustawienia ⚙️ dla Polskich napisów.LUMINOUS630® - NR 1 w walce z przebarwieniami*

Po 10 latach skrupulatnych badań i 50 000 przetestowanych składników znaleźliśmy składnik, który zrewolucjonizował redukcję przebarwień: 

LUMINOUS630®. Działa on na poziomie komórkowym, aby przywrócić równowagę produkcji melaniny i redukować przebarwienia u źródła. Wykorzystaliśmy ten składnik w naszej linii NIVEA CELLULAR LUMINOUS630® by walczyć ze wszystkimi rodzajami przebarwień takich jak przebarwienia hormonalne, posłoneczne, potrądzikowe i te związane z wiekiem. Pierwsze widoczne rezultaty pojawiają się już po 2 tygodniach stosowania.

*Nielsen IQ, Rynek pielęgnacji twarzy, analiza segmentu serum na przebarwienia w 36 krajach (kategoria i kraje zdefiniowane przez klienta) sprzedaż wartościowa, Styczeń 2022 – Grudzień 2022

REDUKCJA PRZEBARWIEŃ I PROMIENNA SKÓRA DZIĘKI LUMINOUS630®

PRZED I PO KURACJI NA PRZEBARWIENIA

 
PRZED UPŁYWEM 2 TYGODNI
Od pierwszego dnia opatentowany składnik LUMINOUS630® zaczyna działać w skórze na poziomie komórkowym, redukując przebarwienia.
 
2 TYGODNIE
Pierwsze widoczne rezultaty redukcji przebarwień.
 
8 TYGODNI
Widoczność przebarwień zmniejszona o 50%.*
 
12 TYGODNI
Nawet do 71% mniej widoczne przebarwienia.*

*12 tygodniowe badanie samooceny z udziałem 34 kobiet

POZWÓL, ABY REZULTATY MÓWIŁY SAME ZA SIEBIE – LUMINOUS630® DZIAŁA SKUTECZNIE NA WSZYSTKIE RODZAJE PRZEBARWIEŃ.

Poprosiliśmy kobiety zmagające się z różnymi typami przebarwień o stosowanie naszych specjalistycznych serum przez 12 tygodni. W laboratorium NIVEA ocenialiśmy widoczność przebarwień przed rozpoczęciem kuracji, a następnie co 4 tygodnie, aby zmierzyć postępy w ich redukcji. Było to możliwe, dzięki wykorzystaniu kamer o wysokiej rozdzielczości. Wyniki mówią same za siebie: w ciągu 12 tygodni można było zaobserwować, jak skóra staje się bardziej jednolita i świetlista.

 

 

SKÓRA WOLNA OD PRZEBARWIEŃ

Zobacz efekty, które daje 12-tygodniowa kuracja z użyciem Serum z linii LUMINOUS630®.Filmy instruktażowe

FILM INSTRUKTAŻOWY - KURACJA NA PRZEBARWIENIA SPOWODOWANE STARZENIEM SIĘ SKÓRY

  1. Na oczyszczoną skórę twarzy, przed rozpoczęciem codziennej pielęgnacji, delikatnie nałóż 1-2 pompki Serum NIVEA LUMINOUS630® ANTI-AGE 2w1 na przebarwienia i zmarszczki lub Zaawansowanego Serum NIVEA LUMINOUS630® Kuracji na przebarwienia.
  2. Delikatnie wmasuj serum w skórę twarzy.
  3. Stosuj dwa razy dziennie. Rano, w połączeniu z Kremem na dzień LUMINOUS630® SPF50 i wieczorem, przed wieczorną pielęgnacją skóry.
Kliknij Ustawienia ⚙️ dla Polskich napisów.

FILM INSTRUKTAŻOWY - KURACJA NA PRZEBARWIENIA POTRĄDZIKOWE

  1. Na świeżo oczyszczoną skórę twarzy delikatnie nałóż 1-2 pompki Udoskonalające Serum NIVEA LUMINOUS630® na przebarwienia po trądziku.
  2. Delikatnie wmasuj serum w skórę twarzy.
  3. Stosuj dwa razy dziennie. Rano i wieczorem, przed rozpoczęciem rutyny pielęgnacyjnej.
  4. Nie używaj z innymi produktami z LUMINOUS630®
Kliknij Ustawienia ⚙️ dla Polskich napisów.

FAQ

CZY KURACJE NA PRZEBARWIENIA NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ?

Produkty z Linii NIVEA LUMINOUS630® przynoszą pierwsze widoczne rezultaty już po 2 tygodniach stosowania. Opatentowany składnik LUMINOUS630® działa na poziomie komórkowym, równoważąc pigmentację i zmniejszając widoczność różnych rodzajów przebarwień. NIVEA LUMINOUS630® Zaawansowane Serum Kuracja na przebarwienia to NR 1 serum na przebarwienia na świecie*, któremu zaufało ponad milion kobiet na całym świecie.

 

*Nielsen IQ, Rynek pielęgnacji twarzy, analiza segmentu serum na przebarwienia w 36 krajach (kategoria i kraje zdefiniowane przez klienta) sprzedaż wartościowa, Styczeń 2022 – Grudzień 2022
CZY SĄ JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE KURACJI PRZECIW PRZEBARWIENIOM?

Serum NIVEA LUMINOUS630® Przeciw przebarwieniom zostało specjalnie opracowane, aby redukować każdy rodzaj przebarwień, jednocześnie pielęgnując skórę. Składnik LUMINOUS630® działa na skórę na poziomie komórkowym w celu zrównoważenia pigmentacji. Linia serum z opatentowanym składnikiem LUMINOUS630® posiada nawilżającą i odżywczą formułę, która wygładza i rozświetla skórę, bez efektów ubocznych.

JAK DŁUGO TRWA REDUKCJA PRZEBARWIEŃ?

Pierwsze efekty można zauważyć już po 2 tygodniach stosowania Zaawansowanego Serum LUMINOUS630® Kuracji na przebarwienia. Po 8 tygodniach widoczność przebarwień zmniejsza się o 50%, a po 12 tygodniach aż do 71%*.

 

** Badanie aplikacyjne  z udziałem 34 kobiet, redukcja intensywności przebarwień po 12 tygodniach stosowania, test samooceny w skali 10-punktowejCZY PRZEBARWIENIA PO TRĄDZIKU SĄ TRWAŁE?

Przebarwienia po trądziku nie zawsze są trwałe, ale bez stosowania kuracji ich usunięcie może zająć nawet kilka lat. Aby przyspieszyć ten proces, możesz stosować produkty z serii NIVEA LUMINOUS630, takich jak Udoskonalające serum na przebarwienia po trądziku NIVEA LUMINOUS630® lub Zaawansowanego Serum Kuracji na przebarwienia NIVEA LUMINOUS630®, które działają na przebarwienia na poziomie komórkowym. Przebarwienia mogą się powiększać pod wpływem słońca, dlatego zaleca się także codzienne stosowanie produktów z filtrem SPF.