Nałóż krem

NIVEA Po opalaniu: odświeża i rozpieszcza Twoją skórę

Jak pielęgnować skórę po opalaniu

Po dłuższym pobycie na słońcu Twoja skóra będzie potrzebowała wyjątkowej pielęgnacji: Produkty do pielęgnacji z linii NIVEA Po opalaniu oddadzą wszystko, co zabrało Ci słońce podczas opalania.

Chłodząca pielęgnacja po opalaniu

Po dniu spędzonym na słońcu Twoja skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji: Produkty NIVEA Po opalaniu opracowano specjalnie dla skóry podrażnionej działaniem słońca, aby dostarczały jej wszystkich składników, których potrzebuje.

Idealna pielęgnacja po kąpieli słonecznej

Po kąpieli słonecznej

Po całym dniu na plaży Twoją podrażnioną działaniem słońca skórę odżywi pielęgnacja produktami po opalaniu.

Po dłuższym pobycie na słońcu koniecznie przydadzą Ci się produkty do stosowania po opalaniu

Po dniu spędzonym na słońcu Twoja skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacjiWarto zaopatrzyć się zatem nie tylko w kosmetyki do opalania, ale również skuteczne balsamy po opalaniu Produkty NIVEA Po opalaniu, na przykład *Regenerujące mleczko po opalania SOS*  opracowano specjalnie dla skóry podrażnionej działaniem słońca, by dostarczały jej wszystkich składników, których potrzebuje. Produkt intensywnie nawilżający po opalaniu pomaga szybko zregenerować suchą i przegrzaną skórę:

  • Chłodzi zmęczoną skórę. 
  • Uspokaja skórę dzięki bogatej kuracji pielęgnacyjnej. 
  • Pomaga skórze odzyskać elastyczność. 
  • Regeneruje skórę. 
  • Nawilża skórę podrażnioną przez słońce.
Lekka i delikatna konsystencja produktów NIVEA Po opalaniu ułatwia nakładanie kremu na wrażliwą skórę, a ponadto zapewnia wspaniałe uczucie odświeżenia. A gdy użyjesz na przykład *Regenerującego mleczka po oplaniu SOS* z unikalna technologią Hydra IQ nie tylko podarujesz skórze intensywne 24-godzinne nawilżenie, ale pomożesz jej również zachować elastyczność, uzyskując niezrównaną jedwabistość i gładkość. Tutaj dowiesz się więcej o pielęgnacji dopasowanej do Twoich potrzeb.

Prysznic na plaży

Chłodząca i kojąca pielęgnacja po opalaniu

Po długiej kąpieli słonecznej nasza skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia. Produkty z linii *NIVEA Po opalaniu* opracowano specjalnie pod kątem tych potrzeb, optymalnie zaspokajanych dzięki:

  • nawilżeniu, 
  • odświeżeniu skóry oraz 
  • efektowi chłodzenia.

Skórę można też jednak zregenerować podczas kąpieli pod prysznicem: po prostu nałóż innowacyjny balsam Odżywczy balsam do ciała NIVEA, aby zwilżyć skórę pod prysznicem, dzięki temu zostanie błyskawicznie nawilżona. Potem spłucz nadmiar balsamu! Produkty NIVEA Pod prysznic uczynią Twoją skórę zauważalnie gładką i nawilżą ją natychmiast po opalaniu i prysznicu.

Zobacz także