Skin

Jak dbać o cerę - porady

Jak powinna wyglądać pielęgnacja twarzy?
Z pozoru coś oczywistego, a jednak tak łatwo popełniać przy niej błędy! A ty, wiesz, jak powinna wyglądać pielęgnacja twarzy? Jakie kosmetyki do twarzy wybrać? Z pomocą przychodzą nasze wskazówki! Nasze artykuły podpowiedzą Ci, jakie warunki trzeba spełnić, by dobrze dbać o skórę.

Jak dbać o skórę twarzy?
Aby dobrze dbać o skórę twarzy należy pamiętać o tym, że pielęgnacja zawsze idzie w parze z oczyszczaniem. Dodatkowo, na dobry stan cery wpływają także nasz styl życia i odżywiania. Warto więc się zastanowić nie tylko jak dbać o cerę, ale także jak dbać o siebie!

Jak dbać o twarz - podstawowe kosmetyki
Kosmetyki, które są obowiązkowe w każdej kosmetyczce to przede wszystkim produkty do demakijażu i oczyszczania twarzy, krem na dzień z filtrem UV oraz krem na noc. Jednak liczy się więcej niż tylko posiadanie tych kosmetyków – trzeba ich także dobrze używać! W naszych artykułach znajdziesz instrukcje i podpowiedzi, jak dbać o twarz dzięki poprawnemu stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji i oczyszczania twarzy. Jeśli nie wiesz, jak dbać o cerę – blog NIVEA Ci podpowie!