Pielęgnacja skóry 20+

WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O PIELĘGNACJI SKÓRY 20+

Większości kobiet dwudzieste urodziny kojarzą się z nowymi wyzwaniami. Dbanie o skórę w tym ekscytującym okresie życia może wpłynąć na Twój wygląd w późniejszym wieku.

Pielęgnacja skóry a twój styl życia

Dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać możliwości, które stoją przed Tobą po dwudziestce, nie rezygnując z młodziej wyglądającej skóry i dobrego wyglądu w przyszłości.

Pielegnacja twarzy 20+, czyli początek nowego etapu w pielęgnacji skóry

Przekroczenie dwudziestki może być trochę przytłaczające. Tak wiele rzeczy zmienia się w tak krótkim czasie.
Łatwo przeoczyć więc fakt, że musisz dostosować swoje praktyki pielęgnacji młodej skóry do swojego wieku i m.in. wybrać właściwy krem do twarzy 20+.
Choć jako nastolatce mogło Ci się zdarzyć nałożyć krem do punktowego wysuszania wyprysków na całą twarz, to jeśli zrobisz to samo po dwudziestce, może się to dla Ciebie skończyć o wiele gorzej.
Wraz z wiekiem musimy chronić naszą skórę przed wysuszeniem – pielęgnacja powinna iść w parze z regularnymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Balsamy do ciała i kremy do rąk, takie jak Krem NIVEA, zapewniają skórze intensywne nawilżenie i zaspokajają jej aktualne potrzeby.

para-wykonująca-selfie

Randki po dwudziestce

Hurra! Kłopotliwy okres nastoletni masz już za sobą. To większa odpowiedzialność, ale i więcej wolności. W kwestii randek to koniec ograniczeń i wymykania się po cichu. Nieważne czy to studencka przygoda czy miłość od pierwszego wejrzenia: ciesz się kobiecością
wyluzowana-młoda-kobieta

Co robić po dwudziestce

Często uważa się, że dwudziestka to najlepszy, ale i najbardziej intensywny okres w życiu. Studia, pierwsza praca i zakładanie rodziny: odpowiedzialność ciągle wzrasta. Wiele osób zapomina, że jest to także czas, by z myślą o przyszłości zadbać o swoją skórę. Dlatego dokładniejsza pielęgnacja i dobry krem do twarzy 20+ powinny być pierwszymi krokami po przekroczeniu tej magicznej bariery.

Jak pielęgnacja skóry zmienia się po dwudziestce?

Dowiedz się, jakie tajemnice kryje pielęgnacja twarzy 20+. Odkryj porady dotyczące ielęgnacji skóry w tym kluczowym okresie życia.

Pielęgnacja twarzy w dzień i w nocy

NIVEA Care 3w1 Odżywczy wykorzystuje innowacyjną formułę opartą na hydrowoskach i zapewnia do 24 godzin intensywnego odżywienia i pielęgnacji dla Twojej twarzy. Dodatkowo, niezwykle szybka formuła szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, dzięki czemu świetnie się sprawdzi także jako baza pod makijaż. Dodatkowo, by Twoja pielęgnacja była kompleksowa, uzupełnij ją kremem NIVEA Care 3w1 Na noc. Obydwa idealnie nadają się do pielęgnacji twarzy 20+, której nie należy przytłaczać cięższymi formułami.
piękna-uśmiechnięta-młoda-kobieta

Produkt nawilżający do skóry wrażliwej

Skóra może stać się wrażliwa w każdym wieku i z różnych przyczyn. Nie może to jednak przeszkadzać w stosowaniu ulubionych produktów nawilżających i balsamów. 

Delikatny Krem NIVEA Care 3w1 Łagodzącyj est pod tym względem najlepszym wyborem: wzbogacony w kojący ekstrakt z aloesu, przynosi ulgę dla suchej i wrażliwej cery.

Pielęgnacja twarzy 20+ - 9 porad dotyczących pielęgnacji

  • Upewnij się, że śpisz wystarczająco długo.
  • W swoim planie dnia uwzględnij sport i relaks. 
  • Stosuj zdrową dietę, zawierającą jak najmniej cukru.
  • Dbaj o nawilżenie –pij dużo wody, a skórze dostarczaj dodatkowej porcji odżywienia poprzez stosowanie maseczek nawilżających i kremów do twarzy 20+.
  • Używaj produktów nawilżających dla młodych kobiet, a nie dla nastolatek.
  • Stosuj produkty ochrony przeciwsłonecznej. 
  • Stosuj praktyki pielęgnacyjne dostosowane do młodej skóry.
  • Zawsze zmywaj makijaż.
  • Krem do oczu wklepuj palcem serdecznym.

Co się dzieje ze skórą po dwudziestce?

Po dwudziestce poziom estrogenu w organizmie jest najwyższy w całym Twoim życiu. Dla skóry oznacza to elastyczność oraz zdrowy wygląd i blask.
Dla większości kobiet jest to także okazja do świętowania rozstania z wypryskami, które przestają się pojawiać około 25 roku życia.
Jednak wraz z wiekiem zmienia się zarówno struktura jak i wygląd naszej skóry. Wraz ze zmianą poziomu produkcji kolagenu zmienić może się nawet kształt twarzy.
Najlepsze, co możesz robić po dwudziestce to połączyć zdrowe odżywianie, dietę oraz ochronę przeciwsłoneczną z regularną pielęgnacją skóry i wybrać najlepszy krem do twarzy 20+. Pozwoli Ci to zachować młody wygląd skóry. Zbliżając się do trzydziestki, możesz zamienić krem nawilżający na lekki krem przeciwzmarszczkowy NIVEA Care 3w1, gdyż to właśnie w tym czasie zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki.

quote-by-coco-chanel

Piękne słowa


kobieta-przyglądająca-się-swojej-twarzy

Pielęgnacja skóry 20+

Każda kobieta chce, by jej skóra wyglądała młodziej. Część z nas z sentymentem wspomina czasy, gdy miała 20 lat. Wiedząc, jak dbać o skórę, stosując odpowiednie produkty do pielęgnacji i właściwie ją chroniąc, możesz sprawić, że Twoja skóra.

Pielęgnacja skóry po miejsku
By korzystać z miejskiego trybu życia i cieszyć się jednocześnie urokami młodej cery, w pielęgnacji skóry zadbaj o właściwe oczyszczenie. Wybierz linię NIVEA URBAN SKIN, która zawiera booster nawilżenia i antyoksydanty. Ochronisz swoją cerę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, zanieczyszczeniem powietrza i szkodliwym działaniem promieni słonecznych.