Niepokorne włosy? Czas na mocne cięcie - NIVEA

Niepokorne włosy? Wypróbuj krótką fryzurę

NIEPOKORNE WŁOSY? WYPRÓBUJ KRÓTKĄ FRYZURĘ

Nie bój się zmian! Odważ się i odkryj w sobie nowe piękno! Fryzura krótka, a może półdługa? Wszystko zależy od Ciebie.

Czy zastanawiasz się nad ścięciem swoich włosów?

A może już to zrobiłaś i teraz szukasz inspiracji do ich stylizacji? Przeczytaj artykuł:)

Nie bez znaczenia jest to, że krótkie fryzury są wygodniejsze i łatwiej o nie zadbać. Włosy szybciej schną po umyciu, łatwiej można nad nimi zapanować i je ułożyć... Oczywiście to, że ktoś ma krótkie włosy nie oznacza, że nie ma z nimi żadnych problemów. Czasem są zupełnie płaskie, pozbawione życia i energii, lub odwrotnie: stroszą się we wszystkie strony. Dowiedz się, jak je okiełznać i sprawić, by wyglądały pięknie. Wyczaruj z nich stylizacje, które dodadzą Ci charakteru.


Niepokorne włosy? Czas na mocne cięcie - NIVEA

BARDZO KRÓTKO

Posiadanie bardzo krótkich włosów ma wiele plusów. Z reguły mają one zdrowy wygląd, ponieważ są częściej podcinane. Szybciej też można je wystylizować i ujarzmić. Fryzury „na chłopaka”, czy „na jeżyka” to wygodne rozwiązanie przy szybkim i dynamicznym stylu życia. A ponieważ bardzo krótkie włosy odsłaniają twarz i podkreślają piękny profil, wbrew pozorom – są bardzo kobiece. Swoją kobiecość można jeszcze bardziej wyeksponować, np. zakładając efektowne kolczyki, czy kolorową apaszkę. Jeśli więc będziesz miała ochotę odejść od chłopięcego looku, „ubierz” swoją twarz w kobiece dodatki.

Z ODSŁONIĘTYM CZOŁEM

Zaczesana do tyłu, odsłaniająca czoło i uszy fryzura to super sztuczka! Zamieni ona Twoje krótkie cięcie w bardziej elegancką i nieco poważniejszą stylizację. Tak ułożone gładko włosy idealnie nadają się na służbowe spotkania. Podkreślą Twój profesjonalizm i dodadzą Ci pewności siebie. Pamiętaj, by mieć pewność, że fryzura utrzyma się nawet przez wiele godzin. Utrwal ją mocnym lakierem do włosów, np. NIVEA Ultra Strong.

Niepokorne włosy? Czas na mocne cięcie - NIVEA

Niepokorne włosy? Czas na mocne cięcie - NIVEA

NA PAZIA

To dość popularna fryzura wśród zwolenniczek krótkich włosów. Jest wygodna i uniwersalna – pasuje do każdego stylu i można się z nią trochę bawić. Jeśli więc znudzi Ci się klasyczny paź – zainspiruj się i zakręć go! Użyj pianki do włosów, np. NIVEA Volume Care, by zwiększyć ich objętość i skręć na lokówce tylko kilka kosmyków. Przeczesz włosy palcami i jesteś gotowa na randkę lub wyjście z przyjaciółkami!

PROSTO Z ŁÓŻKA

Krótkie włosy nie zawsze układają się perfekcyjnie. To zdarza się najczęściej, jeśli od ostatniej wizyty u fryzjera minęło już kilka tygodni. Zanim wybierzesz się na kolejne ścinanie włosów, możesz poeksperymentować. Stylizacja włosów Ci w tym pomorze. Zabaw się z fryzurą, zmieniając ją w zależności od nastroju czy potrzeb. Jeśli Twoje włosy nie będą chciały się podporządkować – nałóż na nie trochę pianki. Idealna do tego jest np. NIVEA Pielęgnacja włosów Diamond Volume Care. Następnie ugnieć je i pozostaw w takim artystycznym nieładzie. Twoja fryzura „prosto z łóżka” zyska niepowtarzalny blask i utrwalenie. Doskonale będzie pasować do luźnych stylizacji i podkreśli Twoją kreatywność i dystans do siebie.

Niepokorne włosy? Czas na mocne cięcie - NIVEA

ZDROWY BLASK

Niepokorne włosy? Czas na mocne cięcie - NIVEA

Niezależnie od długości i grubości, fryzury półdługie lub krótkie potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli są zdrowe i zadbane, możesz mieć pewność, że będą dodawać Ci uroku. Regularnie stosuj więc kosmetyki, dzięki którym wzmocnisz włosy i poprawisz ich wygląd. Jeśli są cienkie i płaskie, wypróbuj serię kosmetyków NIVEA Repair & Targeted Care.

Z kolei jeśli narzekasz na to, że są matowe i pozbawione życia, postaw na serię NIVEA Diamond Gloss. Krótkie, zadbane i lśniące zdrowym blaskiem włosy to prawdziwa ozdoba każdej twarzy. Jeśli zadbasz o ich kondycję i właściwą pielęgnację, będziesz mogła liczyć również na to, że staną się bardziej posłuszne i zamiast psuć Ci humor każdego poranka – będą powodem do uśmiechu.