• Wszystkie
  • Artykuł
  • Tutorial
Filtr
Sortowanie

Kosmetyki dla mężczyzn - odpowiednia pielęgnacja
Skóra mężczyzn wymaga innej pielęgnacji niż kobieca, dlatego pamiętaj o stosowaniu dedykowanych kosmetyków dla mężczyzn! Co powinno się znaleźć w Twojej kosmetyczce? Przede wszystkim kosmetyki dla mężczyzn, takie jak męski szampon, żel pod prysznic dla mężczyzn, krem do twarzy dla mężczyzn czy kosmetyki do golenia i pielęgnacji zarostu. Zabdaj o skórę po męsku, a higieny dopełnij skutecznym antyperspirantem męskim. Sprawdź, jak stosować te kosmetyki w naszych artykułach.

Fryzury dla mężczyzn
Jakie fryzury dla mężczyzn są modne w tym roku? A może musisz zmienić fryzurę, żeby ukryć zakola? Nasz poradnik to także zbiór porad dla męskch włosów - co na zakola, siwe włosy, albo po prostu jakie męskie fryzury zrobisz z minimalnym wysiłkiem - sprawdź nasze pomysły w poradnikach. 

Dla brodaczy i nie tylko
Zarost możemy nosić lub nie - jednak pielęgnować go trzeba! Niezależnie od tgeo czy wolisz gęstą brodę czy gładkie policzki, bez odpowiedniej pielęgnacji Twoja cera może się podrażniać, swędzieć i czerwienić. Przy dużym zaniedbaniu pojawią się także niedoskonałości, a przecież tego nie chcemy! Sprawdź, jak pielęgnować zarost lub skórę w trakcie i po goleniu, żeby zarost nie sprawiał problemów!