• Wszystkie
  • Artykuł
  • Tutorial
  • Wideo
Filtr
Sortowanie

Ochrona przeciwsłoneczna - pytania i odpowiedzi
Jaka dawka słońca jest zdrowa dla skóry? Jaki rodzaj ochrony przeciwsłonecznej będzie dla Ciebie odpowiedni? Jaki masz rodzaj skóry, jeżeli chodzi o słońce? Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat produktów ochrony przeciwsłonecznej, a także praktyczne wskazówki i informacje, które pozwolą Ci swobodnie cieszyć się słońcem.

Jaki filtr UV wybrać?
Jaki filtr UVA/UVB będzie najlepszy dla Ciebie? To zależy! W pierwszej kolejności musisz określić swój fototyp skóry. Osoby z naturalnie jasną karnacją potrzebują większej ochrony przeciwsłonecznej, np. filtru SPF 50, a osoby z ciemną karnacją mogą pozwolić sobie na jego mniejsze wartości, przykładowo filtr do opalania 20 lub SPF 30.

Jak się opalać bezpiecznie?
Słońce szkodzi naszej skórze, dlatego nigdy nie wychodź na plażę bez odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Chroni ona nie tylko przed oparzeniami słonecznymi, ale także przed ukrytym działaniem słońca, takim jak zwiększanie ryzyka raka skóry. Dowiedz się więcej, jak działa słońce na skórę oraz jak się bezpiecznie opalać w naszych artykułach.