Olejek do opalania NIVEA: zapewnia naturalną i długotrwałą opaleniznę


OCHRONA PRZED SŁOŃCEM PRZY INTENSYWNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY

Ochrona przed słońcem przy intensywnej pielęgnacji skóry Ciesz się swobodną zabawą w słońcu i dbaj o skórę również w trakcie opalania: Olejek do opalania NIVEA zapewnia niezawodną ochronę i wspiera naturalny proces opalania.

Olejek do opalania od NIVEA

Olejek do opalania zapewni naturalną opaleniznę

Olejek do opalania w spray'u podaruje Ci jedwabiście gładką skórę i długotrwałą opaleniznę. Specjalna formuła z wyciągiem z olejku jojoba pomaga osiągnąć naturalny efekt pięknie opalonej skóry bez konieczności stosowania samoopalaczy. Dla każdego, kto marzy o pięknej i równej opaleniźnie, ale nie chce rezygnować z niezawodnej ochrony! Czeka na Ciebie cała gama olejków do opalania.


Ochrona przed słońcem z gwarancją naturalnie pięknej opalenizny

Olejek do opalania dla jedwabiście gładkiej skóry

Przezroczysty olejek do opalania w sprayu jest łatwy w aplikacji i szybko się wchłania. Jedwabista formuła nadaje przyjemne uczucie gładkości. Bezpośrednio po aplikacji wodoodporny olejek do opalania chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV, filtrując promienie UVA/UVB. Długotrwała ochrona i opalanie – gwarancja kosmetyków do opalania marki NIVEA.

Olejek do opalania zamiast kremu lub balsamu przeciwsłonecznego

Olejek do opalania NIVEA różni się od kremu i balsamu przeciwsłonecznego NIVEA przede wszystkim konsystencją: swobodnie wypływa z opakowania i łatwiej aplikuje się go na skórę. Olejek do opalania doskonale sprawdza się w przypadku osób, które po pierwsze kochają olejki i cenią intensywną pielęgnację, a po drugie nie chcą rezygnować z odpowiedniej ochrony skóry.

Ważne informacje na temat ochrony przed słońcem

Dobrze wiedzieć

Co oznacza natychmiastowa ochrona?

Już od momentu aplikacji nowe produkty NIVEA SUN gwarantują natychmiastową ochronę przed oparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem skóry. „Natychmiastowa ochrona” oznacza, że ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB rozpoczyna się bezpośrednio po aplikacji produktu i nie trzeba czekać ani minuty, aż produkt się uaktywni i zacznie chronić skórę. Po aplikacji balsamu do opalania można natychmiast cieszyć się słońcem. Należy jednak pamiętać, by krem nałożyć przed wyjściem na dwór, ponieważ już w drodze na plażę nasz organizm narażony jest na silne działanie promieni UV. 


A co z powtarzaniem aplikacji produktu chroniącego przed słońcem? 

Produkt przeciwsłoneczny należy ponownie aplikować co dwie godziny i zawsze zaraz po kąpieli, ponieważ pot, woda i zabawa powodują jego zmywanie. Jednak uważaj, gdyż ponowne nałożenie kremu przeciwsłonecznego nie sprawi, że poziom ochrony przeciwsłonecznej liczy się od nowa. Nie, ponowna aplikacja oznacza, że utrzymana pozostaje naturalna funkcja ochronna skóry. Bardzo ważne: używaj właściwej ilości produktu. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie ochronę zgodną z określonym wskaźnikiem ochrony przeciwsłonecznej. Pamiętaj również, by już na samym początku wybrać wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej, który będzie chronił Twoją skórę przez cały dzień.

Ciesz się słońcem

Przezroczysty olejek do opalania NIVEA w sprayu nawilża skórę, niezawodnie chroni ją przed słońcem i pomaga uzyskać piękną, naturalną opaleniznę.