NOWOŚĆ NIVEA CELLULAR 3w1 Krem Korygujący cienie pod oczami

Dla pięknego spojrzenia - gdziekolwiek jesteś

NIVEA CELLULAR 3w1 Krem Korygujący cienie pod oczami

PIELĘGNACJA OCZU

NIVEA CELLULAR 3w1 Krem Korygujący cienie pod oczami

Już teraz możesz zadbać o kontur oczu i ukryć cienie pod oczami, gdziekolwiek jesteś. Krem Korygujący cienie pod oczami od NIVEA 3w1: nawilża skórę, maskuje cienie pod oczami i wygładza skórę.

WYBIERZ JEDEN Z TRZECH LUB POŁĄCZ KILKA ODCIENI

NIVEA CELLULAR 3W1 Krem Korygujący cienie pod oczami jest dostępny w trzech różnych odcieniach - jasnym, naturalnym i ciemnym. Dostosuj kolor, który najlepiej pasuje do Twojej skóry lub połącz ze sobą kilka kolorów, aby podkreślić kontury twarzy.
KOLORY

Trzy odcienie: jasny, naturalny i ciemny

Ze względu na to, że każda z nas ma inną cerę, NIVEA CELLULAR 3W1 Krem korygujący cienie pod oczami jest dostępny w trzech różnych odcieniach: jasnym, naturalnym i ciemnym. Każdy z odcieni kremu jest wzbogacony o pigmenty, które w naturalny sposób wtopią się w skórę, zapewniając optymalne krycie. 
TV

Rozświetlone spojrzenie? Wystarczy jedno kliknięcie

Dzięki mocy Kremu NIVEA CELLULAR 3W1 wystarczy jedno kliknięcie, aby Twoje oczy wyglądały pięknie.  
W pracy, poza domem, czy w restauracji - zabierz go ze sobą, gdziekolwiek jesteś!
OPINIE

NIVEA CELLULAR 3W1 Krem Korygujący cienie pod oczami sprawdzony przez kobiety!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NIVEA CELLULAR KREMIE KORYGUJĄCYM 3W1!

PRZECZYTAJ

Jakie są korzyści ze stosowania specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry pod oczami?

Charakterystyka skóry pod oczami jest bardzo szczególna w porównaniu z innymi częściami skóry twarzy. Jest bardzo cienka, wrażliwa i ma słabszą podskórną tkankę tłuszczową, przez co liczne oznaki starzenia mogą być najpierw widoczne w tym konkretnym obszarze w postaci cieni lub drobnych zmarszczek. NIVEA CELLULAR 3w1 Krem Korygujący cienie pod oczami jest bardzo łagodny, nie zawiera kompozycji zapachowych i pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek, a także ukryć cienie pod oczami, zapewniając gładszą i promienną skórę.

Co sprawia, że na skórze pod oczami pojawiają się drobne zmarszczki?

Istnieje wiele przyczyn tego, że nasza skóra starzeje się przedwcześnie. Najważniejszym czynnikiem jest promieniowanie UV, jednak istotny wpływ na naszą skórę mają także takie czynniki zewnętrzne jak stres, czy niezdrowy tryb życia. Efektem jest zwiększona liczba wolnych rodników w skórze, które są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. W tym celu NIVEA CELLULAR 3W1 Krem Korygujący cienie pod oczami łączy w sobie działanie nawilżające, wygładzające i przeciwzmarszczkowe.

Dlaczego nawilżenie jest tak ważne dla skóry pod oczami?

Woda odgrywa istotną rolę dla zdrowego wyglądu cery. Skóra o optymalnej równowadze nawilżenia jest elastyczna i gładka oraz ma nienaruszoną funkcję barierową. Niedostateczne nawilżenie może skutkować szorstką i suchą skórą, co może prowadzić do utraty elastyczności i pojawienia się drobnych zmarszczek. Z tego powodu nawilżające działanie Kremu Korygującego cienie pod oczami 3w1 jest tak ważne dla zdrowego wyglądu i równowagi skóry. 

Jak często należy stosować NIVEA CELLULAR 3W1 Krem Korygujący cienie pod oczami?

Aby Twój wygląd był odświeżony i promienny, możesz stosować NIVEA CELLULAR 3W1 Krem Korygujący cienie pod oczami tak często, jak potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jest to poranna rutyna, wolna chwila po obiedzie, czy ważne wieczorne wydarzenie - zapewniam, że ten produkt jest specjalnie dostosowany do potrzeb wrażliwej skóry pod oczami. Możesz spakować go do torebki i używać, kiedy tylko zechcesz!