NIVEA CELLULAR Expert Lift z Czystym Bakuchiolem

Odkryj na nowo swoją skórę

Poznaj nową linię Anti-Age NIVEA CELLULAR Expert Lift z Czystym Bakuchiolem
i dwoma typami kwasu hialuronowego

CO TO JEST BAKUCHIOL?

Bakuchiol

Od tradycyjnej medycyny po nowoczesną pielęgnację skóry – Bakuchiol to nowa gwiazda przeciwstarzeniowa. Pozyskiwany z nasion roślin, czysty składnik aktywny pochodzi z Azji i jest używany między innymi w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej i chińskiej.

Działanie Bakuchiolu:
-stymuluje aktywność komórek w skórze
- chroni przed wolnymi rodnikami
- wspomaga regenerację naskórka

[{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"526","Y":"273","XMobile":"526","YMobile":"273","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"CZYSTY BAKUCHIOL​","Copy":"- Zwiększa produkcję kolagenu w zaledwie 4 godziny*\u003cbr /\u003e\n- Wspomaga aktywność kom\u0026oacute;rek\u003cbr /\u003e\n- Chroni przed wolnymi rodnikami\u003cbr /\u003e\n- Dobrze tolerowany przez wszystkie rodzaje sk\u0026oacute;ry\u003cbr /\u003e\n\u003cbr /\u003e\n*testowane na kom\u0026oacute;rkach sk\u0026oacute;ry","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"315","Y":"638","XMobile":"315","YMobile":"638","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"2 typy Kwasu Hialuronowego","Copy":"Makrocząsteczkowy Kwas Hialuronowy intensywnie nawilża i wygłądza powierzchnię sk\u0026oacute;ry, a Mikrocząsteczkowy Kwas Hialuronowy, o 40 razy mniejszych cząsteczkach*, lepiej penetruje sk\u0026oacute;rę aby efektywnie redukować zmarszczki od wewnątrz\u003cbr /\u003e\n\u003cbr /\u003e\n*w por\u0026oacute;wnaniu do Makrocząsteczkowego Kwasu Hialuronowego","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"975","Y":"620","XMobile":"975","YMobile":"620","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"Szybkie i widoczne rezultaty","Copy":"CELLULAR Expert Lift redefiniuje kontur twarzy, odbudowuje strukturę sk\u0026oacute;ry i efektywnie redukuje nawet głębokie zmarszczki dla młodo wyglądającej sk\u0026oacute;ry zaledwie w tydzień.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]}]
NIVEA CELLULAR Expert Lift

NAUKA

BAKUCHIOL – pobudza produkcję kolagenu w 4 godziny*

Bakuchiol i znany od dawna składnik aktywny retinol nie są całkowicie odmienne, zwłaszcza jeśli chodzi o działanie przeciwstarzeniowe. Jednak eksperci od skóry są przekonani, że bakuchiol zapewnia znaczne korzyści pielęgnacyjne. Który? Możesz dowiedzieć się tutaj.

*testowane na komórkach skóry

EXPERT LIFT NA DZIEŃ I NA NOC

Idealnie skoordynowany duet dla efektu liftingu i poprawy konturu twarzy
NIVEA CELLULAR Expert Lift z Czystym Bakuchiolem NA DZIEŃ

CELLULAR EXPERT LIFT
PIELĘGNACJA NA DZIEŃ​

Aby uzyskać poprawę konturu twarzy i widoczne rezultaty już po 1 tygodniu, codziennie nakładaj na twarz, szyję i dekolt krem Anti-Age na dzień CELLULAR Expert Lift. Dzięki SPF 30 krem zapewnia także dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV.

CELLULAR EXPERT LIFT
PIELĘGNACJA NA NOC​

Dla jeszcze lepszych rezultatów pozwól, aby innowacyjna formuła przeciwstarzeniowa CELLULAR Expert Lift działała podczas snu i  stosuj krem Anti-Age na noc podczas wieczornej rutyny pielęgnacji.