Ochrona 5w1 dla Ciebie i Twoich ubrań

Antyperspiranty NIVEA Black & White

Twój ulubiony styl

Antyperspirant w Twoim stylu - ochrona przed plamami na ubraniach

Twój styl to więcej niż tylko ciuchy. Ulubione ubrania dodają pewności siebie, przypominają nam o wyjątkowych chwilach, o ludziach, których kochamy, albo po prostu sprawiają, że wyglądamy i czujemy się świetnie. Dlatego zadbaj o ochronę, którą doceni zarówno Twoja skóra jak i Twoje ubrania! Skuteczny antyperspirant NIVEA Black & White zapewni Ci 48h ochrony przed potem, podrażnieniami, żółtymi plamami na białych ubraniach i białym i śladami na czarnych - aby Twój ulubiony styl był zawsze nieskazitelny!

Antyperspiranty NIVEA

Jeden antyperspirant, ochrona 5w1

JEDEN ANTYPERSPIRANT, OCHRONA 5W1
Linia produktów NIVEA Black & White została opracowana we współpracy z Instytutem Hohenstein – laboratorium badawczym o międzynarodowej renomie zajmującym się certyfikacją wyrobów włókienniczych. Antyperspirant NIVEA Black & White ma delikatny, orzeźwiający zapach i zapewnia skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Unikalne formuły antyperspirantów dla kobiet są wyjątkowo skuteczne w walce z potem, działając aż do 48 godzin. To także antyperspiranty, które chronią przed ryzykiem pobrudzenia ubrań - dlatego stosując NIVEA Black & White nie musisz martwić się już żółtymi plamami na białych ubraniach i białymi śladami na czarnych.
Niezawodne antyperspiranty w kulce i spray'u działają delikatnie i pomagają zachować pierwotny kolor ubrań. Innowacyjna formuła nie podrażania skóry, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji. NIVEA Black & White to gwarancja niezawodnej ochrony przed poceniem się w każdej sytuacji, bez ryzyka pobrudzenia ulubionych ubrań.

Ochrona 5w1

Ochrona Ciebie i Twoich ubrań