W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

higiena-skóry-header

Oczyszczanie twarzy - dlaczego to takie ważne - NIVEA

Dlaczego oszczyczanie skóry jest ważne w pielęgnacji?

Oczyszczanie skóry twarzy powinno być początkiem w każdej pielęgnacji. Dowiedz się dlaczego jest to tak ważne i poznaj żel-krem do mycia twarzy NIVEA dla cery suchej i wrażliwej.

Oczyszczanie skóry to pierwszy krok w higienie

Świeża i zdrowo wyglądająca skóra? Nic prostszego! Wystarczy, że codziennie będziesz ją dokładnie oczyszczać. A jeśli o tym zapomnisz, możesz pożegnać się z piękną cerą. Nie zapomnij o tym!

Oczyszczanie skóry: Bardziej pewna siebie Ty

higiena-skóry-uśmiech

Oczyszczanie twarzy z codziennych zabrudzeń da Ci jaśniejszą i bardziej promienną cerę. A Ty we własnej skórze poczujesz się lepiej i pewniej.

Oczyszczanie skóry - znaczenie

Skóra twarzy jest bardziej delikatna i wrażliwa niż skóra reszty ciała. Jest wyjątkowo cienka i stale pozostaje w kontakcie z czynnikami zewnętrznymi. Dobry produkt do oczyszczania twarzy usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak nadmiar sebum czy makijaż. Oczyszczanie twarzy pomaga uniknąć zatykania się porów oraz pojawiania się wyprysków i innych problemów skórnych. Dodatkowo pozostawia skórę czystą i świeżą.

Oczyszczanie twarzy - dlaczego nie należy robić tego tylko wodą?

Sama woda nie jest w stanie skutecznie oczyścić skóry. Dlatego potrzebne są odpowiednie środki, takie jak żele czy płyny.

Aby wieczorem usunąć wszystkie zanieczyszczenia czy brud, stosuj Żel-krem do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej.. Nie zapomnij o nim też rano. Pomoże Ci usunąć sebum oraz pot nagromadzony nocą.

Utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia skóry

higiena-skóry-włosy rude

Właściwe oczyszczanie twarzy wymaga wybrania właściwego produktu. Zwróć uwagę, by nie wysuszał skóry. W ten sposób okażesz swojej cerze troskę i zapewnisz odpowiednią higienę.

Jak dbać o higienę skóry i właściwe oczyszczanie twarzy?

Jeśli chcesz cieszyć się doskonałym oczyszczeniem skóry, zastosuj się do kilku prostych rad. Przekonasz się, że utrzymywanie higieny skóry nie musi być trudne!

Najlepszy sposób mycia i oczyszczania twarzy – 4 proste porady

  • Używaj do mycia letniej wody.
  • Przy oczyszczaniu skóry nie żałuj pieniędzy na dobry produkt. Odrobina produktu wystarczy, by dogłębnie oczyścić całą twarz.
  • Podczas oczyszczania twarzy bądź delikatna– nie pocieraj skóry zbyt mocno, zwłaszcza w okolicy oczu.
  • Po oczyszczaniu skóry, wysusz ją ręcznikiem. Nie pocieraj, a jedynie delikatnie dotykaj.

Pożegnaj napiętą skórę

higiena-skóry-mycie-twarzy

Zobacz także