higiena-skóry-header

Oczyszczanie twarzy - dlaczego to takie ważne - NIVEA

Dlaczego oszczyczanie skóry jest ważne w pielęgnacji?

Oczyszczanie skóry twarzy powinno być początkiem w każdej pielęgnacji. Dowiedz się dlaczego jest to tak ważne i poznaj żel-krem do mycia twarzy NIVEA dla cery suchej i wrażliwej.

Oczyszczanie skóry to pierwszy krok w higienie

Świeża i zdrowo wyglądająca skóra? Nic prostszego! Wystarczy, że codziennie będziesz ją dokładnie oczyszczać. A jeśli o tym zapomnisz, możesz pożegnać się z piękną cerą. Nie zapomnij o tym!

Oczyszczanie skóry: Bardziej pewna siebie Ty

higiena-skóry-uśmiech

Oczyszczanie twarzy z codziennych zabrudzeń da Ci jaśniejszą i bardziej promienną cerę. A Ty we własnej skórze poczujesz się lepiej i pewniej.

Oczyszczanie skóry - znaczenie

Skóra twarzy jest bardziej delikatna i wrażliwa niż skóra reszty ciała. Jest wyjątkowo cienka i stale pozostaje w kontakcie z czynnikami zewnętrznymi. Dobry produkt do oczyszczania twarzy usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak nadmiar sebum czy makijaż. Oczyszczanie twarzy pomaga uniknąć zatykania się porów oraz pojawiania się wyprysków i innych problemów skórnych. Dodatkowo pozostawia skórę czystą i świeżą.

Oczyszczanie twarzy - dlaczego nie należy robić tego tylko wodą?

Sama woda nie jest w stanie skutecznie oczyścić skóry. Dlatego potrzebne są odpowiednie środki, takie jak żele czy płyny.

Aby wieczorem usunąć wszystkie zanieczyszczenia czy brud, stosuj Pielęgnacyjny Płyn Micelarny do Cery Wrażliwej MicellAir. Nie zapomnij o nim też rano. Pomoże Ci usunąć sebum oraz pot nagromadzony nocą.

Utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia skóry

higiena-skóry-włosy rude

Właściwe oczyszczanie twarzy wymaga wybrania właściwego produktu. Zwróć uwagę, by nie wysuszał skóry. W ten sposób okażesz swojej cerze troskę i zapewnisz odpowiednią higienę.

Jak dbać o higienę skóry i właściwe oczyszczanie twarzy?

Jeśli chcesz cieszyć się doskonałym oczyszczeniem skóry, zastosuj się do kilku prostych rad. Przekonasz się, że utrzymywanie higieny skóry nie musi być trudne!

Najlepszy sposób mycia i oczyszczania twarzy – 4 proste porady

  • Używaj do mycia letniej wody.
  • Przy oczyszczaniu skóry nie żałuj pieniędzy na dobry produkt. Odrobina produktu wystarczy, by dogłębnie oczyścić całą twarz.
  • Podczas oczyszczania twarzy bądź delikatna– nie pocieraj skóry zbyt mocno, zwłaszcza w okolicy oczu.
  • Po oczyszczaniu skóry, wysusz ją ręcznikiem. Nie pocieraj, a jedynie delikatnie dotykaj.

Pożegnaj napiętą skórę

higiena-skóry-mycie-twarzy

Zobacz także