dusza-towarzystwa

Pewność siebie w towarzystwie - zadbaj o nią!

PORADY OD NIVEA

Na pewność siebie każdej kobiety składa się wiele czynników. Poznaj porady NIVEA, aby zawsze olśniewać nienagannym wyglądem i pewnością siebie w towarzystwie.

Kiedy wychodzisz na imprezę, czy na zwykłe spotkanie z przyjaciółmi, zawsze chcesz świetnie wyglądać. Intensywny tryb życia może niestety przełożyć się na problemy z cerą. Przez to pojawiają się wypryski, przesuszenie skóry twarzy czy podpuchnięte oczy. Nie zawsze też masz czas, by zadbać o jędrność skóry ciała i kondycję fizyczną. Nie pozwól, by tego typu problemy zburzyły Ci radość z zabawy. Postaw na pielęgnację i zdrowe odżywianie - działaj #SMART!

Istnieje kilka sposobów na to, by szalony imprezowy weekend nie odbił się na Twoim wyglądzie. Wypracowanie właściwych nawyków pielęgnacyjnych to podstawa. Da Ci to punkt wyjścia do powrotu do formy, nawet po niejednej nieprzespanej nocy. Niezależnie od tego, o której wracasz do domu, nie zapominaj o oczyszczeniu twarzy i nawilżeniu.

Pamiętaj też o tym, że woda jest Twoim największym sprzymierzeńcem. Pij wodę tak często, jak to możliwe. Dzięki temu nie doprowadzisz do odwodnienia organizmu, tak częstej przypadłości osób, które prowadzą intensywny tryb życia. Wybierz zdrowe odżywianie i dostarczaj swemu organizmowi wysokowartościowe produkty. Słodycze, słodkie przekąski, chipsy – niezbyt korzystnie wpływają na Twój organizm, o czym z pewnością się przekonałaś. Spróbuj namówić przyjaciół do tego, by podczas „domówki” niezdrowe przekąski zastąpić np. suszonymi owocami.

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna idą w parze. Dlatego korzystaj z każdej sposobności do ruchu. Jeśli nie jesteś zwolenniczką siłowni, wolisz za to potańczyć, rób to jak najczęściej! Nikt nie powiedział, że tańczyć można tylko w klubie. Rób to, kiedy tylko masz na to ochotę. Tańcz w domu, podczas odkurzania czy przygotowywania obiadu. Nie tylko wprawi Cię to w doskonały humor, ale również pozwoli dotlenić organizm i spali kalorie.

Wykorzystuj też każdy moment do tego, by „podkręcić” swą aktywność fizyczną. Korzystaj ze schodów zamiast windy, wychodź na spacery, pobiegnij wyrzucić śmieci. Nie wymaga to wygospodarowywania dodatkowego czasu na trening, a sprzyja poprawie krążenia krwi. Nawet kilkuminutowy wysiłek fizyczny wpłynie na Twoje samopoczucie. Jeśli dodatkowo zrobisz to na świeżym powietrzu – efekt będzie jeszcze lepszy. Co więcej, nosząc Ujędrniająco-modelujące legginsy antycellulitowe NIVEA Q10 poprawisz sylwetkę i ujędrnisz skórę ud i pośladków.

Jako osoba, która nie znosi się nudzić, z pewnością masz wiele pomysłów na siebie. Intensywny tryb sprawia, że nie zawsze jest w Twoim grafiku miejsce na stały posiłek czy ćwiczenia. Jeśli do tego dodamy nieregularną pielęgnację, szybko okaże się, że odbija się to na Twoim wyglądzie. Jeśli przy tym zmagasz się z problemem pomarańczowej skórki, używaj żelu antycellulitowego NIVEA Q10. On rozprawi się z tym problemem.

Pamiętaj, by nic nie zakłócało Twojej radości życia. Najważniejsze byś niezmiennie mogła cieszyć się z fantastycznych chwil w ulubionym towarzystwie. Wcale nie musisz podejmować wielkiego wysiłku i poświęcać wielu godzin na to, by dobrze wyglądać. Wystarczą małe kroki, by poczuć pewność siebie. Drobne zmiany w menu i w codziennych nawykach skutecznie zadbają o Twój organizm. Jeśli będzie temu towarzyszyć właściwa pielęgnacja, możesz mieć pewność, że będziesz błyszczeć.