pozegnaj-celllulit

Wypowiedz wojnę nieestetycznym wgłębieniom

Gładka i miękka skóra – oto, czego pragnie większość kobiet. Dzięki konkretnym ćwiczeniom i właściwym kremom, możesz na nowo ujędrnić swoją skórę.

ĆWICZENIA I PIELĘGNACJA DLA GŁADSZEJ SKÓRY
Radość z noszenia szortów lub pięknej spódnicy latem psuje nam świadomość, że w każdej chwili mogą być widoczne nasze nieszczęsne wgłębienia na skórze nóg. Rozpraw się więc zawczasu ze swoim cellulitem: przywróć formę swoim nogom i brzuchowi za pomocą specjalnie przygotowanego programu ćwiczeń oraz naszych porad. Biorąc prysznic, naprzemiennie włączaj ciepłą i zimną wodę. Podczas prysznica w zimnej wodzie naczynka się kurczą, a przy ciepłej wodzie - rozszerzają. Sprzyja to poprawie krążenia krwi, dzięki czemu tkanka staje się jędrniejsza.

Problematyczne zagłębienia nie znikną przez jedną noc. Rozpocznij swój anty- cellulitowy program jeszcze zimą, dzięki czemu w sezonie na bikini Twoja skóra będzie znów piękna.
Rower, jogging, stepper - to Twoi sprzymierzeńcy na drodze ku lepiej wyglądającej skórze. Pamiętaj,
że ćwiczenia nie tylko napinają mięśnie, ale również wygładzają Twoją skórę.
Skorzystaj z odpowiednich środków przeciw cellulitowi, które pomogą wzmocnić tkankę: Mleczko ujędrniające do ciała NIVEA Q10 ma działanie napinające i wzmacniające.
Kofeina zwiększa sprężystość zewnętrznej warstwy skóry. Peeling zawierający ziarna kawy ma działanie oczyszczające i stymuluje krążenie krwi w komórkach.

TRIKI ZAPEWNIAJĄCE BARDZIEJ NAPIĘTĄ SKÓRĘ – TWÓJ PLAN DZIAŁANIA PRZECIW CELLULITOWI

Masaże poprawiają krążenie i stymulują przepływ limfy. Masuj skórę pośladków i nóg specjalną rękawiczką do peelingu lub szczotką na cellulit.
Uważaj na żylaki: zanim zaczniesz pielęgnację skóry, na której występują żylaki, powinnaś porozmawiać ze swoim lekarzem.
Zażywanie kąpieli zasadowych mniej więcej raz w tygodniu oczyszcza i odtruwa cały organizm.
Dodaj około cztery łyżki stołowe soli zasadowej do wody w wannie i ciesz się uzdrawiającym działaniem kąpieli.
Nasza skóra odzwierciedla stan naszego organizmu. Jeśli jesteśmy zdrowe, promieniejemy od środka.       Jeśli spożywamy mnóstwo witamin i stosujemy zbalansowaną dietę – można to zauważyć! Pokonaj cellulit od wewnątrz jedząc produkty, które nie zawierają dużo soli. Sól pochłania wodę z organizmu, co powoduje „nadęcie” tkanki. Zamiast soli, do przyprawiania swoich dań używaj więc aromatycznych ziół.
Warzywa zawierające dużo potasu, takie jak brokuły, rośliny strączkowe czy szpinak również pomagają     się pozbyć nadmiaru płynów tkankowych.

UJĘDRNIAJĄCY BALSAM DO CIAŁA NIVEA Q10
Nowa, skuteczna formuła NIVEA Q10, jaką zastosowano w Ujędrniającym balsamie do ciała NIVEA Q10 Firming Body Lotion ujędrnia skórę w ciągu dwóch tygodni. Formuła została wzbogacona o składniki, takie jak koenzym Q10, kreatynę i L-karnitynę, które zapewniają wyższą skuteczność na poziomie komórek Twojej skóry, zwiększając ich energię (przetestowane w warunkach in-vitro). Przeznaczony dla skóry suchej.


UJĘDRNIAJĄCE MLECZKO DO CIAŁA NIVEA Q10
Nowa, skuteczna formuła NIVEA Q10, jaką zastosowano w Ujędrniającym mleczku do ciała NIVEA Q10 ujędrnia skórę w ciągu dwóch tygodni. Formuła została wzbogacona o składniki, takie jak koenzym Q10, kreatynę i L-karnitynę, które zapewniają wyższą skuteczność na poziomie komórek Twojej skóry, zwiększając ich energię (przetestowane w warunkach in-vitro). Dla skóry suchej.

UJĘDRNIAJĄCO-MODELUJĄCE LEGGINSY ANTYCELLULITOWE Q10
Legginsy NIVEA Q10 Plus natychmiastowo modelują Twoją sylwetkę tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, nie ograniczając przy tym swobody ruchów. Posiadają mikrokapsułki z koenzymem Q10, które są zintegrowane z materiałem, a ich zawartość uwalnia się pod wpływem ucisku podczas noszenia. Legginsy z technologią kompresji działają na Twoją skórę, zapewniając widoczny efekt ujędrniający. Badania naukowe potwierdzają widoczne działanie ujędrniające, modelujące i redukujące oznaki cellulitu.

UJĘDRNIAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA Q10 PLUS
Ujędrniający olejek do ciała NIVEA Q10 plus wzbogacony o naturalnie występujący w skórze koenzym Q10, ujędrnia Twoją skórę w ciągu dwóch tygodni i idealnie nadaje się również do masażu skóry z rozstępami.

                                                                                                                                                                  REGULARNE ĆWICZENIA – NAJLEPSZY SPOSÓB NA POZBYCIE SIĘ CELLULITU

Ćwiczenia wzmacniają mięśnie i spalają tłuszcz – wypowiedz wojnę cellulitowi i dużo się ruszaj!

GŁADKA SKÓRA I NAPIĘTE LINIE BRZUCHA I NÓG
Wygląd cellulitu można złagodzić za sprawą kilku prostych ćwiczeń – jeśli będziesz regularnie je wykonywać. Wszystko, czego potrzebujesz to mata do ćwiczeń. Połóż się na plecach i unieś nogi. Zegnij je w kolanach zostawiając pomiędzy nimi przestrzeń na szerokość dłoni. Teraz unieś biodra i wyprostuj jedną nogę. Powoli policz do dziesięciu i zmień nogę. Zaledwie dziesięć regularnych powtórzeń tego ćwiczenia każdego dnia zmieni Twoją figurę i wygląd skóry w sposób, który będziesz mogła zmierzyć.

WYPOWIEDZ WOJNĘ CELLULITOWI – REGULARNE ĆWICZENIA PRZEKŁADAJĄ SIĘ NA WIDOCZNY SUKCES
Jędrniejsze uda: połóż się na boku na macie do ćwiczeń i delikatnie ugnij nogę, na której leżysz. Teraz wyprostuj drugą nogę i podnieś ją, wydychając powietrze. Utrzymaj ją na krótko w górze i następnie połóż, wdychając powietrze. Po dwudziestu powtórzeniach zmień stronę. Efekt ćwiczeń wzmocnisz nosząc podczas ćwiczeń NIVEA Ujędrniająco-modelujące szorty lub legginsy Q10, w zależności od preferencji, pory roku lub dyscypliny sportu. Pomogą one odzyskać piękną sylwetkę i zmniejszyć widoczność cellulitu.