pozegnaj-celllulit

Jak pobyć się cellulitu? Sprawdzone i skuteczne sposoby

Porady od NIVEA

Gładka i miękka skóra – oto, czego pragnie większość kobiet. Dzięki ćwiczeniom i właściwym kremom, możesz ujędrnić swoją skórę i pozbyć się cellulitu.

ĆWICZENIA I PIELĘGNACJA DLA GŁADSZEJ SKÓRY

Radość z noszenia szortów lub pięknej spódnicy latem psuje nam np. cellulit na udach. Rozpraw się z nim zawczasu: przywróć formę swoim nogom i brzuchowi za ćwiczeń i naszych porad. Biorąc prysznic, naprzemiennie włączaj ciepłą i zimną wodę. Podczas prysznica w zimnej wodzie naczynka się kurczą, a przy ciepłej wodzie - rozszerzają. Sprzyja to poprawie krążenia krwi, dzięki czemu tkanka staje się jędrniejsza.

pozegnaj-celllulit

Problematyczne zagłębienia nie znikną przez jedną noc. Rozpocznij swój anty-cellulitowy program jeszcze zimą. Dzięki temu w sezonie na bikini Twoja skóra będzie znów piękna.
Rower, jogging, stepper - to Twoi sprzymierzeńcy na drodze ku lepiej wyglądającej skórze. Pamiętaj, że ćwiczenia nie tylko napinają mięśnie, ale również wygładzają Twoją skórę.
Skorzystaj z odpowiednich środków przeciw cellulitowi. Mleczko ujędrniające do ciała NIVEA Q10 ma działanie napinające i wzmacniające.
Kofeina zwiększa sprężystość zewnętrznej warstwy skóry. Peeling zawierający ziarna kawy ma działanie oczyszczające i stymuluje krążenie krwi w komórkach.

TRIKI ZAPEWNIAJĄCE BARDZIEJ NAPIĘTĄ SKÓRĘ – TWÓJ PLAN DZIAŁANIA PRZECIW CELLULITOWI

Masaże poprawiają krążenie i stymulują przepływ limfy. Masuj skórę pośladków i nóg specjalną rękawiczką do peelingu lub szczotką na cellulit.
Uważaj na żylaki! Zanim zaczniesz pielęgnację skóry, na której występują żylaki, porozmawiaj z lekarzem.
Zażywanie kąpieli zasadowych mniej więcej raz w tygodniu oczyszcza i odtruwa cały organizm. Dodaj około cztery łyżki stołowe soli zasadowej do wody w wannie i ciesz się uzdrawiającą kąpielą.
Nasza skóra odzwierciedla stan naszego organizmu. Jeśli jesteśmy zdrowe, promieniejemy od środka. Jeśli spożywamy mnóstwo witamin i stosujemy zbalansowaną dietę – można to zauważyć! Pokonaj cellulit od wewnątrz jedząc produkty, które nie zawierają dużo soli. Sól pochłania wodę z organizmu, co powoduje „nadęcie” tkanki. Zamiast soli, do przyprawiania swoich dań używaj więc aromatycznych ziół.
Warzywa zawierające dużo potasu pomagają się pozbyć nadmiaru płynów tkankowych. To m.in. brokuły, rośliny strączkowe, czy szpinak.

pozegnaj-celllulit

 UJĘDRNIAJĄCY BALSAM DO CIAŁA NIVEA Q10

Ujędrniający balsam do ciała NIVEA Q10 Firming Body Lotion zawiera nową, skuteczną formułę NIVEA Q10. Ujędrnia ona skórę w ciągu dwóch tygodni. Formuła została wzbogacona o składniki, takie jak koenzym Q10, kreatynę i L-karnitynę. Zapewniają one wyższą skuteczność na poziomie komórek Twojej skóry, zwiększając ich energię. Balsam zapewni także świetny masaż na cellulit – jest przeznaczony dla skóry suchej.

UJĘDRNIAJĄCE MLECZKO DO CIAŁA NIVEA Q10

Nowa, skuteczna formuła NIVEA Q10, jaką zastosowano w Ujędrniającym mleczku do ciała NIVEA Q10 ujędrnia skórę w ciągu dwóch tygodni. Formuła została wzbogacona o składniki, takie jak koenzym Q10, kreatynę i L-karnitynę, które zapewniają wyższą skuteczność na poziomie komórek Twojej skóry, zwiększając ich energię (przetestowane w warunkach in-vitro). Dla skóry suchej.
 
UJĘDRNIAJĄCO-MODELUJĄCE LEGGINSY ANTYCELLULITOWE Q10

Legginsy NIVEA Q10 Plus natychmiastowo modelują Twoją sylwetkę tam, gdzie to najbardziej potrzebne. Nie ograniczają przy tym swobody ruchów. Posiadają mikrokapsułki z koenzymem Q10, które są zintegrowane z materiałem. Ich zawartość uwalnia się pod wpływem ucisku podczas noszenia. Legginsy z tą technologią działają na Twoją skórę, zapewniając widoczny efekt ujędrniający. Badania naukowe potwierdzają ich modelujące i redukujące oznaki cellulitu działanie.

 
UJĘDRNIAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA Q10 PLUS

Ujędrniający olejek do ciała NIVEA Q10 plus wzbogacony jest o naturalnie występujący w skórze koenzym Q10. Ujędrnia on skórę w ciągu dwóch tygodni i idealnie nadaje się do masażu skóry z rozstępami.

                                                                                                                                                                  REGULARNE ĆWICZENIA – NAJLEPSZY SPOSÓB NA POZBYCIE SIĘ CELLULITU

Ćwiczenia wzmacniają mięśnie i spalają tłuszcz – wypowiedz wojnę cellulitowi i dużo się ruszaj!

GŁADKA SKÓRA I NAPIĘTE LINIE BRZUCHA I NÓG

Redukcja cellulitu to przede wszystkim kwestia aktywności. Można go złagodzić za sprawą kilku prostych ćwiczeń – jeśli będziesz regularnie je wykonywać. Wszystko, czego potrzebujesz to mata do ćwiczeń. Połóż się na plecach i unieś nogi. Zegnij je w kolanach, zostawiając pomiędzy nimi przestrzeń na szerokość dłoni. Teraz unieś biodra i wyprostuj jedną nogę. Powoli policz do dziesięciu i zmień nogę. Zaledwie dziesięć regularnych powtórzeń tego ćwiczenia każdego dnia zmieni Twoją figurę. Zobaczysz też różnicę w wyglądzie skóry!


JAK WALCZYĆ Z CELLULITEM?

CELLULIT NA UDACH

Połóż się na boku na macie do ćwiczeń i delikatnie ugnij nogę, na której leżysz. Teraz wyprostuj drugą nogę i podnieś ją, wydychając powietrze. Utrzymaj ją na krótko w górze i następnie połóż, wdychając powietrze. Po dwudziestu powtórzeniach zmień stronę. Efekt ćwiczeń wzmocnisz nosząc podczas ćwiczeń NIVEA Ujędrniająco-modelujące szorty lub legginsy Q10. Pomogą one odzyskać piękną sylwetkę i zmniejszyć widoczność cellulitu.

                                                                                     

pozegnaj-celllulit