zrob-doskonale-wrazenie

Rozpocznij swój Skuteczny Program Antycellulitowy z NIVEA

SPOSOBY NA CELLULIT - POZBĄDŹ SIĘ GO Z UJĘDRNIAJĄCĄ LINIĄ NIVEA

Cellulit jest problemem wielu kobiet, jednak można z nim walczyć. Sprawdź sprawdzone sposoby na cellulit wraz z NIVEA.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O CELLULICIE

Ponad 80 procent kobiet narzeka na cellulit. Za pojawienie się cellulitu odpowiadają występujące w skórze komórki tłuszczowe, które przemieszczają się ku górze poprzez tkankę łączną. Dlaczego tak zwana pomarańczowa skórka jest przede wszystkim problemem kobiet? Skóra kobiety zawiera o wiele więcej komórek tłuszczowych, tkanka łączna jest bardziej elastyczna, a skóra bardziej delikatna, co oznacza, że zmiany są bardziej widoczne.

CO SPRZYJA POJAWIENIU SIĘ CELLULITU?

Predyspozycje genetyczne: słaba tkanka łączna bardzo często jest dziedziczna.
Nadwaga: kilka zbędnych kilogramów nie jest tutaj głównym czynnikiem, ale sprzyja to pojawieniu się cellulitu
Zmiany hormonalne: menstruacja, ciąża lub menopauza sprzyjają gromadzeniu się tłuszczu w naszych komórkach.
Brak ćwiczeń: sport nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również wpływa na nasze dobre samopoczucie.
Niezdrowa dieta i styl życia: wyeliminuj bardzo tłuste i bardzo słodkie potrawy ze swojej diety i unikaj alkoholu, papierosów i zbytniego stresu.
Kąpiele słoneczne i solarium: promienie UV uszkadzają tkankę łączną, co oznacza, że komórki tłuszczowe są bardziej widoczne na powierzchni naszej skóry.

zrob-doskonale-wrazenie

PRZECIW CELLULITOWI: PIELĘGNACJA UJĘDRNIAJĄCA - KOENZYM Q10, L-KARNITYNA I KREATYNA

Ten zestaw energetyczny stymuluje metabolizm komórek – co wykazują testy in vitro. Formuła sprzyja regeneracji komórek i ją pobudza, a także poprawia wygląd skóry. Ujędrniający Balsam do ciała Q10 i Mleczko do ciała Q10 marki NIVEA sprawią, że Twoja skóra będzie elastyczna. Formuła zawierająca perełki masujące Q10, znajdująca się w tym balsamie sprawi, że poczujesz jędrność swojej skóry, nawet pod prysznicem. Dowiedziono, że innowacyjne formuły Ujędrniającego balsamu do ciała NIVEA Q10 i Ujędrniającego mleczka do ciała NIVEA Q10 poprawiają jędrność skóry w ciągu dwóch tygodni – sprawiając, że Twoja skóra staje się bardziej miękka, bardziej jędrna i pełna energii.

zrob-doskonale-wrazenie

UJĘDRNIAJĄCA PIELĘGNACJA DLA PIĘKNEJ SKÓRY

UJĘDRNIAJĄCY BALSAM POD PRYSZNIC Q10
 

Pierwsza Ujędrniająca odżywka do ciała NIVEA. Nowy sposób na łatwe i przyjemne ujędrnianie skóry. Posiada widoczne masujące perełki Q10, które, w połączeniu z chłodzącym mentolem, sprawiają, że ujędrnianie skóry jest o wiele przyjemniejsze niż do tej pory! Efektem działania balsamu jest jedwabiście gładka i miękka skóra od razu po wyjściu spod prysznica, bez konieczności dodatkowego stosowania innych produktów pielęgnacyjnych. Zauważalnie bardziej jędrna skóra już w 2 tygodnie, 

UJĘDRNIAJĄCY BALSAM DO CIAŁA NIVEA Q10
 

Nowa, skuteczna formuła NIVEA Q10, jaką zastosowano w Ujędrniającym balsamie do ciała NIVEA Q10 ujędrnia skórę w ciągu dwóch tygodni. Formuła została wzbogacona o 3 składniki, które zapewniają wyższą skuteczność na poziomie komórek Twojej skóry, zwiększając ich energię (przetestowane w warunkach in-vitro). Dla skóry normalnej.

UJĘDRNIAJĄCE MLECZKO DO CIAŁA NIVEA Q10
 

Nowa, skuteczna formuła NIVEA Q10, jaką zastosowano w Ujędrniającym mleczku do ciała NIVEA Q10 ujędrnia skórę w ciągu dwóch tygodni. Formuła została wzbogacona o 3 składniki, które zapewniają wyższą skuteczność na poziomie komórek Twojej skóry, zwiększając ich energię (przetestowane w warunkach in-vitro). Dla skóry suchej. 

UJĘDRNIAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA Q10 PLUS
 

Ujędrniający olejek do ciała NIVEA Q10 plus wzbogacony o naturalnie występujący w skórze koenzym Q10, ujędrnia Twoją skórę w ciągu dwóch tygodni i idealnie nadaje się również do masażu skóry z rozstępami.

zrob-doskonale-wrazenie

Najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu jest połączenie ćwiczeń, zdrowej diety i produktów pielęgnacyjnych. Jeśli chcesz zachować elastyczność skóry na długo, najlepiej jak najwcześniej podjąć środki zapobiegawcze.

4 PORADY NA ZWALCZANIE CELLULITU!
 
Biorąc prysznic, naprzemiennie włączaj ciepłą i zimną wodę: popraw krążenie i przyspiesz spalanie tłuszczu za pomocą stymulacji ciepłem/zimnem.
Skutecznym środkiem zwalczającym cellulit są masaże: sprawią one, że Twoja skóra będzie jędrniejsza.
Ruszaj się: wychodź na regularne spacery, wybieraj schody zamiast windy, dojeżdżaj do pracy rowerem.
Zbalansowana dieta: wapno wzmacnia tkankę łączną – pamiętaj o tym, by zapewnić organizmowi wysoki poziom wapna i dużo wody, jedz jogurty i sery. Unikaj produktów zawierających dużo cukru.

zrob-doskonale-wrazenie

TWÓJ ANTYCELLULITOWY PROGRAM TRENINGOWY
 

Wielogodzinne siedzenie – w biurze, w samochodzie czy na kanapie – sprzyja powstawaniu cellulitu. Zacznij się więcej ruszać! Połączenie treningu wytrzymałościowego i budującego mięśnie rozbija tłuszcz i wzmacnia mięśnie. Idealnym punktem w Twoim antycellulitowym programie będzie również joga. Ćwiczenia izometryczne doskonale nadają się na każdy dzień: napinaj mięśnie pośladków i utrzymaj napięcie przez kilka sekund lub mocno dociskaj swoje stopy do podłogi.