Jak powinno wyglądać codzienne oczyszczanie cery?

Sprawdzona i niezawodna pielęgnacja cery

Dziesięć dekad z Kremem NIVEA – ponadczasowa pielęgnacja skóry twarzy


Niebieski jest synonimem pielęgnacji

Marka-ikona

Produkty NIVEA znane są ze swoich wyjątkowych właściwości już od ponad wieku, czyli od chwili stworzenia Kremu NIVEA – pierwszej emulsji, zapewniającej skórze pielęgnację na wcześniej nieznanym poziomie, która zrewolucjonizowała branżę produktów do pielęgnacji skóry dla kobiet. Od tamtej pory Krem NIVEA jest produktem-ikoną, który znaleźć można w łazienkach wielu kobiet na całym świecie.

 

 

Wyjątkowy zapach kremu NIVEA

chusteczki do demakijażu

Różne produkty do oczyszczania twarzy dostosowane do różnych praktyk

Codzienne oczyszczanie cery przynosi wiele korzyści:

  • Usuwa zanieczyszczenia i brud gromadzące się na twarzy w ciągu dnia.
  • Gdy śpimy, skóra się odnawia: oczyszczanie cery  rano pozwala usunąć martwe komórki.
  • Nakładanie makijażu i dotykanie skóry twarzy powoduje jej naciągnięcie – oczyszczanie twarzy pozwala zmyć makijaż i odświeżyć cerę.

Dokładne oczyszczanie cery podstawą pielęgnacji

To, co czyni kobietę piękną to jej wyjątkowość, a cóż jest bardziej wyjątkowego niż nasza twarz?

Najlepsze połączenie: Oczyszczanie i pielęgnacja

Oryginalna twarz wymaga oryginalnej pielęgnacji

Wszyscy wyglądamy inaczej, dlatego potrzeby naszej skóry także mogą się znacząco różnić. Oryginalna pielęgnacja od NIVEA opiera się na docenianiu tej różnorodności i odpowiadaniu na jej wymogi – w końcu to ona sprawia, że jesteśmy wyjątkowi!

Pielęgnacja = Miłość

Oczyszczanie cery i jej pielęgnacja wynikają z troski o jej stan i kondycję. Dbamy o naszą skórę, ponieważ ją kochamy – jeśli chcemy, by świetnie wyglądała i była zdrowa, naszym obowiązkiem jest okazywanie jej uczucia i zapewnianie pielęgnacji, na jaką zasługuje. Sposobem na to jest właściwa praktyka oczyszczania.

Jakie tajemnice zdradza Twoja twarz?

Dieta

To, co jemy i pijemy na co dzień ma wpływ nie tylko na nasz żołądek, ale i na nasz wygląd – twarz osoby stosującej dietę bogatą w owoce, warzywa i dobre źródła białka, jest zdrowa i promienna. Pamiętaj, że oczyszczanie cery zaczyna się od wprowadzenia właściwych nawyków żywieniowych.

Jakie tajemnice zdradza Twoja twarz?

Ćwiczenia

Regularne ćwiczenia mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na nasz wygląd i samopoczucie. Pobudzają krążenie krwi w organizmie, dzięki czemu więcej krwi dopływa także do twarzy, a skóra zyskuje zdrowy blask, będący skutkiem wysiłku fizycznego, nieporównywalny z niczym innym.

Jakie tajemnice zdradza Twoja twarz?

Standardy snu

Czy możliwa jest pielęgnacja cery podczas snu? Oczywiście, że tak! W czasie snu komórki skóry przechodzą w tryb odnowy. Oznacza to, że jeśli zapewnimy sobie wystarczającą ilość wypoczynku, rzadziej będziemy mieć zmęczoną, matową skórę i cienie pod oczami. Nie bez powodu mówi się o śnie dla urody!

Jakie tajemnice zdradza Twoja twarz?

Poziomy stresu

Czy to w pracy, czy w domu: wciąż odczuwamy presję społeczną. Wysoki poziom stresu wpływa na wygląd twarzy. Cera staje się bardziej wrażliwa i silniej reaguje, pojawiają się wypryski i problem przedwczesnego starzenia. Dlatego gdy poziom niepokoju i podenerwowania jest wysoki, pamiętaj o przerwie na relaks. Nie zapominaj, że pielęgnacja skóry twarzy odbywa się między innymi przez redukcję stresu i napięcia.

Jakie tajemnice zdradza Twoja twarz?

Emocje

Smutek i radość to emocje, które niełatwo ukryć.  To właśnie twarz najszybciej ujawnia stan, w jakim się znajdujemy i uczucia, których doświadczamy. Systematyczne oczyszczanie cery i kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy, pozwolą Ci na dłużej zachować młodość oraz świeży, zdrowy i promienny wygląd.