NIVEA SOFT

TAK DELIKATNY JAK CIEPŁY, LETNI DESZCZ

POCZUJ NAWILŻENIE, KTÓRE TWOJA SKÓRA ZAPAMIĘTA NA DŁUGO!

NIVEA Soft to intensywnie nawilżający krem do codziennego stosowania. Jego lekka formuła z witaminą E i cennym olejkiem jojoba szybko się wchłania i natychmiast odświeża skórę. Zakochasz się w nim od pierwszego użycia!

krem soft
Obejrzyj spot

POCZUJ NAWILŻENIE I ODŚWIEŻENIE NIVEA SOFT

Wypróbuj NIVEA Soft i poczuj jego delikatną i odświeżającą formułę. Teraz letni nastrój możesz czuć przez cały rok! Twoja twarz, ciało i dłonie tego potrzebują!

Dla kogo?

ODKRYJ NIVEA SOFT

Intensywnie nawilżający krem NIVEA Soft jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Jego pielęgnująca i odświeżająca formuła szybko się wchłania. Miej go zawsze przy sobie.

soft grafika2
Poznaj nasze kremy

SOFT, CREME CZY CARE 5W1
Z NIVEA TWOJA SKÓRA ZAWSZE DOSTAJE TO, CZEGO POTRZEBUJE

Jedną z naszych specjalności są kremy, dzięki którym czujesz się jeszcze lepiej we własnej skórze. Ponieważ Twoja skóra ma różne potrzeby w zależności od pory roku, sprawdź czym różnią się NIVEA Creme, Nivea Care i NIVEA Soft, aby zawsze zapewnić skórze odpowiednią dawkę nawilżenia.

soft krem

MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO UŻYCIA…

Postaw na NIVEA Soft.

Jego lekka formuła szybko wchłania się w skórę i pozostawia uczucie odświeżenia. Tego potrzebuje Twoja skóra, zwłaszcza latem!

soft creme

PIELĘGNACJA Z POKOLENIA NA POKOLENIE

Klasyczny krem NIVEA Creme w niebieskiej puszce, znany na całym świecie, ma bogatą formułę, która zapewnia intensywną ochronę.

soft 5w1

DBAJ O SKÓRĘ KAŻDEGO DNIA

Wyjątkowo pielęgnująca formuła NIVEA Care 5w1 ma lekką konsystencję, która błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia lepkości.