Co sprawia, że technologia micelarna jest tak doskonała?

Odkryj magię Micelarnego Szamponu
Micelarny Szampon NIVEA posiada delikatną formułę opartą na micelach, która jednocześnie unosi cząstki zanieczyszczeń z włosów i skóry głowy, a następnie pozwala je szybko i dokładnie spłukać.

Micelarny Szampon pozostawia włosy czyste, odświeżone i nawilżone

Wypróbuj działanie miceli. Micelarny Szampon NIVEA będzie delikatny nie tylko dla Twoich włosów, ale i dla wrażliwej skóry głowy.

Czym są micele?

Micele to mikroskopijnie małe i skupione cząsteczki, które łączą się zarówno z wodą, jak i z tłuszczem. W rezultacie mogą one usuwać rozpuszczone w wodzie i w tłuszczach zanieczyszczenia, robiąc to z niezwykłą delikatnością. Cząsteczki łączące się z tłuszczem przyciągają do siebie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, a cząsteczki łączące się z wodą uaktywniają inteligentne działanie miceli, co pozwala dokładnie i skutecznie wypłukać brud.

Formuła nowych Micelarnych Szamponów NIVEA oparta jest na skutecznej technologii micelarnej znanej w oczyszczaniu twarzy. Znajdujące się w micelach łagodne cząsteczki oczyszczające, przechwytują zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy oraz rozpuszczają je w wodzie, nie powodując wysuszania i utraty naturalnych lipidów. Są ultra łagodne i skuteczne – dowiedz się o nich więcej.

 

Pielęgnacja włosów stworzona dla Ciebie

Nowe Micelarne Szampony NIVEA są wolne od silikonów, parabenów i barwników, oferując skuteczne i łagodne codzienne oczyszczanie.

Odkryj siłę miceli w nowych Micelarnych Szamponach NIVEA

Zobacz, co dla Ciebie polecamy!