W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Co sprawia, że technologia micelarna jest tak doskonała?

Odkryj magię Micelarnego Szamponu

Micelarny Szampon NIVEA posiada delikatną formułę opartą na micelach, która jednocześnie unosi cząstki zanieczyszczeń z włosów i skóry głowy, a następnie pozwala je szybko i dokładnie spłukać.

Micelarny Szampon pozostawia włosy czyste, odświeżone i nawilżone

Wypróbuj działanie miceli. Micelarny Szampon NIVEA będzie delikatny nie tylko dla Twoich włosów, ale i dla wrażliwej skóry głowy.

Czym są micele?

Micele to mikroskopijnie małe i skupione cząsteczki, które łączą się zarówno z wodą, jak i z tłuszczem. W rezultacie mogą one usuwać rozpuszczone w wodzie i w tłuszczach zanieczyszczenia, robiąc to z niezwykłą delikatnością. Cząsteczki łączące się z tłuszczem przyciągają do siebie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, a cząsteczki łączące się z wodą uaktywniają inteligentne działanie miceli, co pozwala dokładnie i skutecznie wypłukać brud.

Formuła nowych Micelarnych Szamponów NIVEA oparta jest na skutecznej technologii micelarnej znanej w oczyszczaniu twarzy. Znajdujące się w micelach łagodne cząsteczki oczyszczające, przechwytują zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy oraz rozpuszczają je w wodzie, nie powodując wysuszania i utraty naturalnych lipidów. Są ultra łagodne i skuteczne – dowiedz się o nich więcej.

 

Jak dokładnie działa technologia Micelarnego Szamponu?

Technologia Micelarnego Szamponu wiąże i odprowadza zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, dzięki czemu można je łatwo spłukać. Składniki szamponu łączą się z cząsteczkami tłuszczu i wody, by „uwięzić” zanieczyszczenia, a następnie je usunąć, zostawiając włosy i skórę głowy oczyszczone.

Oczyszczanie włosów 3w1

Micelarny Szampon skutecznie oczyszcza skórę głowy, a także delikatnie nawilża włosy. Wystarczy stosować go w codziennej pielęgnacji, wmasowując delikatnie we włosy, a następnie dokładnie spłukać.

Pielęgnacja włosów stworzona dla Ciebie

Nowe Micelarne Szampony NIVEA są wolne od silikonów, parabenów i barwników, oferując skuteczne i łagodne codzienne oczyszczanie.

Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA do łamliwych włosów i wrażliwej skóry głowy

szampon micelarny

Jeśli masz delikatne włosy *Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA* z ekstraktem z lilii wodnej jest idealny dla Ciebie. Zapewnia nie tylko oczyszczanie i nawilżenie, ale też poprawę elastyczności włosów. Z technologią bez silikonów, parabenów i barwników jest świetny na co dzień.

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA

szampon micelarny

Wiesz jak pielęgnować przetłuszczające się włosy? *Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA* z ekstraktem z melisy cytrynowej głęboko oczyści skórę głowy i włosy, nadając im świeżość. Jego formuła nie zawiera silikonów, parabenów i barwników, więc nadaje się do codziennego używania.