Micele w szamponach?


ODKRYJ DELIKATNOŚĆ SZAMPONÓW MICELARNYCH

Szampony to jedne z najczęściej stosowanych kosmetyków. W zależności od potrzeb naszych włosów, wybieramy wzmacniające, odżywcze czy regenerujące formuły, ale warto też zwracać uwagę na to, aby były łagodne dla skóry głowy! Szampony micelarne to innowacyjne formuły zawierające micele – cząsteczki, które dobrze znamy na przykład z płynów do demakijażu.

Delikatny szampon do włosów i skóry głowy

Micelarne Szampony posiadają delikatną formułę opartą na micelach, które działają niczym magnes: wiążą cząstki zanieczyszczeń z włosów i skóry głowy, a następnie wraz z wodą szybko i dokładnie się wypłukują. Dodatkowo, formuły kosmetyków NIVEA zostały stworzone aby nie tylko oczyszczać, ale także dbać o włosy, wzmacniać je i przywracać im naturalne piękno.

Jak działa micelarny szampon?

Technologia Micelarnego Szamponu wiąże i odprowadza zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, dzięki czemu można je łatwo spłukać. Składniki szamponu łączą się z cząsteczkami tłuszczu i wody, by „uwięzić” zanieczyszczenia, a następnie je usunąć, zostawiając włosy i skórę głowy oczyszczone.

Oczyszczanie włosów 3w1

Micelarny szampon skutecznie oczyszcza skórę głowy, a także delikatnie nawilża włosy. Wystarczy stosować go w codziennej pielęgnacji, wmasowując delikatnie we włosy, a następnie dokładnie spłukać.

Czym są micele?

Micele to mikroskopijnie małe i skupione cząsteczki, które łączą się zarówno z wodą, jak i z tłuszczem. W rezultacie mogą one usuwać rozpuszczone w wodzie i w tłuszczach zanieczyszczenia, robiąc to z niezwykłą delikatnością. Cząsteczki łączące się z tłuszczem przyciągają do siebie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, a cząsteczki łączące się z wodą uaktywniają inteligentne działanie miceli, co pozwala dokładnie i skutecznie wypłukać brud.

Formuła, którą zawierają micelarne szampony NIVEA oparta jest na skutecznej technologii micelarnej znanej w oczyszczaniu twarzy. Znajdujące się w micelach łagodne cząsteczki oczyszczające, przechwytują zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy oraz rozpuszczają je w wodzie, nie powodując wysuszania i utraty naturalnych lipidów. Są ultra łagodne i skuteczne – dowiedz się o nich więcej.

 


Postaw na micele!

Micelarne Szampony NIVEA oferują skuteczne i łagodne codzienne oczyszczanie. https://www.nivea.pl/aktualnosci/szampon-micelarny
wzmacniający szampon micelarny

Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA do łamliwych włosów i wrażliwej skóry głowy

Jeśli masz delikatne włosy NIVEA Wzmacniajcy micelarny szampon z ekstraktem z lilii wodnej jest idealny dla Ciebie. Zapewnia nie tylko oczyszczanie i nawilżenie, ale też poprawę elastyczności włosów. Jest świetny na co dzień, stosuj regularnie aby mieć zauważalnie gładkie i mocne włosy.

oczyszczający płyn micelarny

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA

Wiesz jak pielęgnować przetłuszczające się włosy? NIVEA Głęboko oczyszczający micelarny szampon z ekstraktem z melisy cytrynowej głęboko oczyści skórę głowy i włosy, nadając im świeżość i lekkość. Jego formuła bogata w micele nadaje się do codziennego używania.