pielegnacja-ciala-olejek-czy-balsam

PIELĘGNACJA CIAŁA:       OLEJEK CZY BALSAM?

Czy często zastanawiasz się, jakich produktów używać, by mieć gładką, piękną i zdrowo wyglądającą skórę? Czy szukasz właściwej i przede wszystkim skutecznej pielęgnacji suchej skóry i nie zawsze wiesz, na co postawić?

PIELĘGNACJA, KTÓRA DA CI MNÓSTWO KORZYŚCI

Olejki i balsamy do ciała wspaniale nadają się do tego, by utrzymać Twoją skórę gładką i nawilżoną. Oba rodzaje produktów pełnią kluczową rolę w każdej rutynie pielęgnacyjnej.

ZNAJDŹ SWÓJ IDEALNY PRODUKT NAWILŻAJĄCY


Balsamy i olejki do ciała są podstawą do tego, by zachować zdrowy i gładki wygląd skóry i uchronić ją przed wysuszaniem. Zarówno balsamy, jak i olejki zapewniają określone korzyści i są sprawdzonym „lekarstwem” na suchą skórę. 

Olejki do ciała, choć konsystencją przypominają wodę, pozostawiają na skórze warstwę, która wchłania się powoli. Jednocześnie jednak, właśnie dzięki temu są bardzo skuteczne w utrzymaniu wilgoci – zachowują skórę nawilżoną na dłużej i zapewniają jej zdrowy, promienny wygląd. Olejki do ciała są wspaniałą, rozpieszczającą przyjemnością dla skóry po kąpieli czy podczas relaksującego wieczornego masażu. 

Z drugiej strony balsamy o lżejszej od olejków konsystencji, zapewniają nawilżenie i przynoszą ukojenie szorstkim i przesuszonym obszarom skóry, pozostawiając ją odżywioną i nawilżoną. W ich przypadku nie musisz martwić się o lepką warstwę, ponieważ nasze balsamy wchłaniają się szybko, pozwalając Ci w rekordowym tempie wyjść z łazienki! 

NAJLEPSZE POŁĄCZENIE: OLEJKI W BALSAMACH DO CIAŁA

Ciesz się rozpieszczającą pielęgnacją olejku zawartego w szybko wchłaniającym się balsamie do ciała: nowa linia produktów NIVEA     o zniewalających zapachach.

UNIKALNA KONCEPCJA NAWILŻANIA CIAŁA 
Do tej pory, głównym problemem olejków do ciała był fakt, że choć zapewniały one intensywną pielęgnację suchej skóry, to jednak były dość „ciężkie” i potrzeba było dużo czasu, by skóra mogła je wchłonąć. Teraz Twoja skóra może cieszyć się intensywną pielęgnacją rozpieszczających olejków do ciała zawartych w lekkim, nietłustym balsamie. Bazując na swoim 100-letnim doświadczeniu, NIVEA opracowała innowacyjną gamę produktów, które łączą właściwości olejku i balsamu. 
By stworzyć ten unikalny kosmetyk, starannie połączono w nim pielęgnujące olejki, dzięki czemu produkt zapewnia intensywne, 24-godzinne nawilżenie skóry, która staje się gładka i promienna przez cały dzień.

PRAWDZIWIE ZMYSŁOWE DOŚWIADCZENIE ROZPIESZCZAJĄCEJ PIELĘGNACJI 
Wspaniałe zapachy balsamów rozbudzą Twoje zmysły, a nawilżająca formuła z cennymi olejkami: migdałowym, jojoba, makadamia lub arganowym, odżywią Twoją skórę. Zwyczajnie zapomnij o całym świecie i oddaj się przyjemności w komfortowym zaciszu Twojej łazienki.


CZTERY ZACHWYCAJĄCE WARIANTY DO WYBORU:

Wanilia i Olejek Migdałowy 
Kwiat wiśni i Olejek Jojoba 
Kakao i Olejek Makadamia 
Róża i Olejek Arganowy 
 

                                                                                                                      UNIKALNE KORZYŚCI, JAKIE DAJĄ OLEJKI W BALSAMACH DO CIAŁA OD NIVEA

NATYCHMIASTOWY EFEKT GŁADKIEJ SKÓRY 
Rozpieszczająca formuła pielęgnujących olejków w balsamie pozostawia skórę nawilżoną i jedwabiście gładką w dotyku przez 24 godziny.
SZYBKO WCHŁANIAJĄCA SIĘ FORMUŁA
Powiedz stop lepkiej warstwie! Formuła olejków w balsamie do ciała od NIVEA wchłania się szybko, więc nie tracisz cennego czasu na pozbycie się kłopotliwej, tłustej warstwy.
DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE 
Formuła z cennymi olejkami zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, która jest dopieszczona, gładka i piękna. 
NIEPOWTARZALNY ZAPACH
Różnorodne formuły, z delikatnymi zapachami do wyboru pozwolą Ci wybrać ten produkt, który najbardziej pasuje do Ciebie i Twoich preferencji, byś mogła cieszyć się starannie skomponowanymi zapachami NIVEA
 

CIESZ SIĘ ROZPIESZCZAJĄCĄ PIELĘGNACJĄ OLEJKU W SZYBKO WCHŁANIAJĄCYM SIĘ BALSAMIE

 
WANILIA I OLEJEK MIGDAŁOWY
Zapewnij swojej skórze rozpieszczającą pielęgnację z szybko wchłaniającym się balsamem o zmysłowym zapachu. 
KAKAO I OLEJEK MAKADAMIA
Zapewnij swojej skórze rozpieszczającą pielęgnację z szybko wchłaniającym się balsamem o zmysłowym zapachu. 
RÓŻA I  OLEJEK ARGANOWY 
Zapewnij swojej skórze rozpieszczającą pielęgnację z szybko wchłaniającym się balsamem o zmysłowym zapachu. 
KWIAT WIŚNI I  OLEJEK JOJOBA 
Zapewnij swojej skórze rozpieszczającą pielęgnację z szybko wchłaniającym się balsamem o zmysłowym zapachu.