pielegnacja-ciala-olejek-czy-balsam

Pielęgnacja ciała - olejek czy balsam?

PIELĘGNACJA CIAŁA - OLEJEK CZY BALSAM?

Czy często zastanawiasz się, jakich produktów używać, by mieć gładką, piękną i zdrowo wyglądającą skórę? Szukasz właściwej i skutecznej pielęgnacji suchej skóry i nie zawsze wiesz, na co postawić?

PIELĘGNACJA, KTÓRA DA CI MNÓSTWO KORZYŚCI

Olejki i balsamy wspaniale nadają się do tego, by utrzymać Twoją skórę gładką i nawilżoną. Oba rodzaje produktów doskonale sprawdzą się w codziennej pielęgnacji.
pielegnacja-ciala-olejek-czy-balsam

ZNAJDŹ SWÓJ IDEALNY PRODUKT NAWILŻAJĄCY

Balsamy i olejki do ciała dbają o zdrowy i gładki wygląd skóry. A także chronią ją przed wysuszaniem. Zarówno balsamy, jak i olejki zapewniają określone korzyści i są sprawdzonym „lekarstwem” na suchą skórę.

Olejki do ciała, choć konsystencją przypominają wodę, pozostawiają na skórze warstwę, która wchłania się powoli. Właśnie dzięki temu są bardzo skuteczne w utrzymaniu wilgoci. Zachowują skórę nawilżoną na dłużej i zapewniają jej zdrowy, promienny wygląd. Olejki do ciała są wspaniałą, rozpieszczającą przyjemnością dla skóry po kąpieli czy podczas relaksującego wieczornego masażu.

Z drugiej strony balsamy mają od olejków znacznie lżejszą konsystencję. Zapewniają nawilżenie i przynoszą ukojenie szorstkim i przesuszonym obszarom skóry. W ich przypadku nie musisz martwić się o lepką warstwę. Nasze balsamy wchłaniają się bardzo szybko pozwalają Ci w rekordowym tempie wyjść z łazienki!


NAJLEPSZE POŁĄCZENIE: OLEJKI W BALSAMACH DO CIAŁA

Rozpieszczająca pielęgnacja w olejku? Ciesz się nią w szybko wchłaniającym się balsamie do ciała NIVEA. Jego piękne zapachy otulą Twoją skórę i sprawią, że będzie piękna i odprężona.
pielegnacja-ciala-olejek-czy-balsam
UNIKALNA KONCEPCJA NAWILŻANIA CIAŁA 

Do tej pory olejki kojarzyły Ci się z intensywnym nawilżeniem i uczuciem lepkości? Musiałaś spędzić wiele długich minut na oczekiwaniu aż produkt wchłonie się w skórę? Teraz możesz cieszyć się olejkami do ciała w lekkim, nietłustym balsamie. NIVEA opracowała wyjątkową gamę produktów, które łączą właściwości olejku i balsamu.

Jak stworzono ten unikalny produkt? Starannie połączono balsam z olejkami. Dzięki temu produkt zapewnia intensywne, 24-godzinne nawilżenie skóry. A ciało jest gładkie i promienne przez cały dzień.

PRAWDZIWIE ZMYSŁOWE DOŚWIADCZENIE ROZPIESZCZAJĄCEJ PIELĘGNACJI 

Wspaniałe zapachy rozbudzające zmysły. A do tego nawilżająca formuła z cennymi olejkami. Zapomnij więc o całym świecie i oddaj się przyjemności w zaciszu własnej łazienki. A pomogą Ci w tym wyjątkowe olejki: migdałowy, jojoba, makadamia lub arganowy.


CZTERY ZACHWYCAJĄCE WARIANTY DO WYBORU:

Wanilia i Olejek Migdałowy 
Kwiat wiśni i Olejek Jojoba 
Kakao i Olejek Makadamia 
Róża i Olejek Arganowy 
 
pielegnacja-ciala-olejek-czy-balsam

                                                                                                                      UNIKALNE KORZYŚCI, JAKIE DAJĄ OLEJKI W BALSAMACH DO CIAŁA OD NIVEA

NATYCHMIASTOWY EFEKT GŁADKIEJ SKÓRY 
Olejki w balsamie pozostawiają skórę nawilżoną i przyjemnie gładką przez 24 godziny.
SZYBKO WCHŁANIAJĄCA SIĘ FORMUŁA

Powiedz stop lepkiej warstwie! Formuła olejków w balsamie do ciała od NIVEA wchłania się naprawdę. Dzięki temu nie stracisz cennego czasu na pozbycie się kłopotliwej, tłustej warstwy.

DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE 

Formuła z cennymi olejkami zapewnia intensywne nawilżenie. A skóra jest dopieszczona, gładka i piękna. 

NIEPOWTARZALNY ZAPACH

Szukasz zapachu idealnego? Chcesz cieszyć się pięknymi aromatami w swojej łazience? NIVEA ma więc coś w sam raz dla Ciebie. Bogactwo zapachów z linii balsamów z olejkami zaspokoi Twoje wszystkie potrzeby.

CIESZ SIĘ ROZPIESZCZAJĄCĄ PIELĘGNACJĄ OLEJKU W SZYBKO WCHŁANIAJĄCYM SIĘ BALSAMIE

 
WANILIA I OLEJEK MIGDAŁOWY

Zadbaj o swoją skórę z szybko wchłaniającym się balsamem o zmysłowym zapachu.

KAKAO I OLEJEK MAKADAMIA

Otul swoje ciało słodkim kakao i olejkiem makadamia.

RÓŻA I  OLEJEK ARGANOWY 

Daj się rozpieścić róży z olejkiem arganowym.

KWIAT WIŚNI I  OLEJEK JOJOBA 

Rozpieść swoją skórę kwiatem wiśni i olejkiem jojoba. 

pielegnacja-ciala-olejek-czy-balsam