NIVEA Care Krem Łagodzący

Ukojenie dla Twojej suchej i wrażliwej cery 

NIVEA CARE LEKKI KREM ŁAGODZĄCY
Masz dość swojej przesuszonej i zaczerwienionej skóry? Tak naprawdę, sucha i wrażliwa cera to stan przejściowy: jeśli zapewnisz jej właściwą pielęgnację i odpowiednio dobrane kosmetyki, szybko i skutecznie wyeliminujesz te oznaki i przywrócisz skórze zdrowy wygląd i blask.

ZATEM DZIAŁAJ!

Postaw na niezawodną pielęgnację z innowacyjnym kremem NIVEA Care Lekki Krem Łagodzący. To krem, który został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach wrażliwej i suchej skóry twarzy.

Z cerą suchą i wrażliwą najczęściej zmagamy się zimą, choć niektóre z nas borykają się z tym problemem niezależnie od pory roku. Wpływają na to różne czynniki – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nie na wszystko mamy wpływ, jednak na pewno możemy zapewnić skórze odpowiednią ochronę i nawilżenie. Najważniejsze jest systematyczne działanie i odpowiednia troska o to, by ten stan, w którym nasza skóra przechodzi trudne chwile, trwał jak najkrócej. NIVEA Care Lekki Krem Łagodzący to odpowiedź na te potrzeby.

NIVEA Care Lekki Krem Łagodzący to nowość NIVEA, której specjalna formuła intensywnie nawilża skórę twarzy i łagodzi podrażnienia, przynosi ukojenie i przywraca skórze gładkość, jednocześnie nie pozostawiając niechcianej i kłopotliwej lepkiej warstwy.

Skąd te właściwości?

To zasługa m.in. innowacyjnych substancji woskowych, które sprawiają, że ten niezwykle lekki, nawilżający krem w pełni odpowiada na potrzeby skóry, bez jej obciążania. Poza tym, aloes, który od lat znany jest ze swych właściwości łagodzących oraz zawarte w kremie naturalne lipidy, czynią go bez wątpienia jednym z tych kosmetyków, które oferują kompleksową i skuteczną pielęgnację delikatnej i wrażliwej cery. W efekcie wzmacnia się naturalna bariera ochronna skóry, ustępuje uczucie ściągnięcia skóry, jej kondycja poprawia się, a razem z nią wygląd skóry twarzy.

Dzięki temu, że krem ma niezwykle lekką, jedwabistą konsystencję, natychmiastowo się wchłania, przynosząc skórze odżywienie i ulgę. Przy tym wszystkim, jego zniewalająca, delikatnie kwiatowa woń inspirowana tradycyjnymi zapachami NIVEA nie pozostawia złudzeń, że pielęgnacja suchej i wrażliwej skóry zyskała zupełnie nowy wymiar. Zarówno przełomowe w przemyśle kosmetycznym rozwiązanie w postaci odżywczych kryształków wosku, które rozpuszczają się natychmiast po nałożeniu, jak i zastosowanie aloesu sprawiają, że myślimy o nim: ideał.

Nasze rekomendacje dla Ciebie