NIVEA DEO Fresh Rose Touch

PEWNA OCHRONA I ŚWIEŻOŚĆ NIVEA FRESH

Odkryj antyperspiranty dla kobiet o urzekających zapachach! Ciesz się przyjemną świeżością i niezawodną ochroną przez 48 godzin!

Urzekający, świeży zapach i skuteczna ochrona!

Odkryj działanie antyperspirantów NIVEA Fresh! Nie tylko pięknie pachną, ale także zapewniają Tobie i Twojej skórze ochronę i troskę. Ich delikatna formuła jest łagodna dla skóry i szybko schnie, co sprawia, że możesz czuć się świeżo każdego dnia, o każdej porze.

Pewna ochrona i świeżość z Antyperspirantami NIVEA Fresh!

 


ANTYPERSPIRANTY NIVEA FRESH - POZNAJ ICH ZAPACHY!

Antyperspiranty NIVEA Fresh są dostępne w trzech różnych wariantach zapachowych. Niezależnie od tego, który wybierzesz, możesz liczyć na pewną, 48-godzinną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, oraz łagodność dla skóry pod pachami. Odkryj gamę antyperspirantów dla kobiet NIVEA prezentowaną poniżej i zapewnij sobie długotrwałe uczucie suchości oraz delikatny świeży zapach na cały dzień!

ANTYPERSPRIANT NIVEA FRESH ROSE TOUCH W SPRAY’U

ANTYPERSPRIANT NIVEA FRESH ROSE TOUCH W SPRAY’U

Kobiecy, urzekający różany zapach to idealny towarzysz romantycznej randki. Świetnie sprawdza się także na co dzień, dostarczając długotrwałe uczucie świeżości i suchości. Łagodny antyperspirant bez alkoholu etylowego wysycha natychmiast i pozwala Ci czuć się komfortowo przez cały dzień.

ANTYPERSPRIANT W KULCE NIVEA FRESH ROSE TOUCH

Podobnie, jak wariant wyżej, ten antyperspirant dla kobiet zapewni Ci Skuteczną, 48-godzinną ochronę i niezwykle kobiecy, dyskretny różany zapach. Jego praktyczny, kompaktowy format bez problemu zmieści się w Twojej torebce - sięgnij po niego, kiedy potrzebujesz ochrony i świeżości, gdziekolwiek jesteś.

NIVEA DEO Fresh Rose Touch

NIVEA DEO Fresh Blossom

NIVEA FRESH BLOSSOM ANTYPERSPIRANT SPRAY

Ten rześki zapach ożywi Cię i pomoże Ci zachować świeżość przez cały dzień! Kwiatowe, kobiece akcenty idealnie harmonizują z energetyzującym zapachem trawy cytrynowej, zapewniając skórze poczucie komfortu, uczucie suchości i długotrwały świeży zapach! 

NIVEA FRESH CITRUS ANTYPERSPIRANT W SPRAY’U

Orzeźwiający zapach z cytrusowymi akcentami limonki i pomarańczy idealnie komponuje się z delikatnym zapachem kwiatów bergamotki. Pobudza do działania i dodaje energii, jednocześnie dbając o utrzymanie suchości skóry. Efekt: ochrona skóry i świeży zapach przez cały dzień!

NIVEA DEO Fresh Citrus


NIVEA DEO Fresh Rose Touch

RÓŻA

Róże to najprawdopodobniej najbardziej popularne kwiaty na całym świecie. Ich delikatność, elegancja i romantyczny zapach od zawsze podbijały serca kobiet i sprawiały, że czuły wyjątkowe.

Ciesz się ich świeżym zapachem w antyperspirancie NIVEA Fresh Rose Touch

NIVEA DEO Fresh Rose Touch

TRAWA CYTRYNOWA

Poza tym, że jest niezwykle aromatyczna, trawa cytrynowa posiada również właściwości antybaktryjne. W pielęgnacji jest używana do energetyzowania i tonowania skóry. Użyliśmy jej w naszym antyperspirancie NIVEA Fresh Blossom, razem z delikatnymi kwiatami, by zapewnić Ci silną dawkę świeżości, która da Ci komfort każdego aktywnego dnia.

NIVEA DEO Fresh Rose Touch

LIMONKA

Zapachu limonki nie można pomylić z żadnym innym: mnóstwo w nim świeżości, która wyzwala energię i zapewnia doskonałe samopoczucie. Jest ona wykorzystywana zarówno w celach żywieniowych, jak i pielęgnacyjnych, zwłaszcza ze względu na bogactwo antyoksydantów, które zapewniają skórze młodzieńczy i rześki wygląd.  Ciesz się ich zniewalającą świeżością, razem z antyperspirantem NIVEA Fresh Citrus!


ANTYPERSPIRANT RÓŻANY OD NIVEA

Poznaj świeży zapach płatków róży i pewną ochronę antyperspirantu NIVEA Fresh Rose Touch, która trwa przez cały dzień!

NIVEA DEO Fresh Rose Touch