OPATENTOWANE ROZWIĄZANIE
PRZECIW PRZEBARWIENIOM

CELLULAR LUMINOUS630® to przełom
w walce z przebarwieniami.
Rozświetlona skóra i równomierny koloryt.
Rezultaty widoczne już po 4 tygodniach.

lumi 14
ODKRYJ TAJEMNICĘ INNOWACJI NIVEA LUMINOUS630®

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW I POSŁUCHAJ HISTORII KOBIET O ICH FENOMENALNYCH EFEKTACH W WALCE
Z PRZEBARWIENIAMI

Kliknij Ustawienia ⚙️ dla Polskich napisów.

REWOLUCYJNY LUMINOUS630®

SKUTECZNIE REDUKUJE PRZEBARWIENIA

Cellular LUMINOUS630® działa precyzyjnie i z udowodnioną skutecznością na główne przyczyny powstawania przebarwień. Redukuje przebarwienia spowodowane przez: promieniowanie słoneczne, starzenie się skóry, zmiany hormonalne i stany zapalne skóry.


luminous nowa

EFEKTYWNOŚĆ

EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO 4 TYGODNIACH.

Ciągła poprawa przy regularnym stosowaniu.

luminous przebarwienia 1

PO 4 TYGODNIACH
Przebarwienia są widocznie rozjaśnione. 

 

*przy regularnym użytkowaniu; samoocena, 12-tygodniowe badanie z Intensywnym

Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, 34 kobiety, 2018

luminous przebarwienia 2

PO 8 TYGODNIACH

Przebarwienia są intensywnie zredukowane aż do 50%.

 

*przy regularnym użytkowaniu; samoocena, 12-tygodniowe badanie z Intensywnym

Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, 34 kobiety, 2018luminous przebarwienia 3

12 TYGODNI

Ciągła poprawa rezultatów i dalsze zmniejszenie intensywności przebarwień*

Wyrównanie kolorytu skóry  +60%

Rozświetlenie skóry +62%

 

 *przy regularnym użytkowaniu; samoocena, 12-tygodniowe badanie z Intensywnym

Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, 34 kobiety, 2018lumi 6
ODKRYCIE NAUKOWE

FORMUŁA Z PRZEŁOMOWYM SKŁADNIKIEM

luminous 13

Naukowcy z Centrum Badań NIVEA® postawili sobie wyjątkowe wyzwanie: odtworzyć ludzki enzym melaninę, który naturalnie wytwarza barwnik w ludzkiej skórze. W ciągu 10 lat intensywnych poszukiwań przebadali ponad 50 000 składników, by odkryć przełomowy, wysoce skuteczny LUMINOUS630®.

Działający na poziomie komórkowym LUMINOUS630® pozytywnie wpływa na równomierną pigmentację, widocznie redukując przebarwienia i przywracając skórze promienny blask.

limi 20

PRODUKTY

CELLUAR LUMINOUS630® PRZECIW PRZEBARWIENIOM

Łagodne dla skóry łagodny dla skóry, oraz odpowiedni dla każdej karnacji i typu skóry, także skóry wrażliwej.

lumi 9

INTENSYWNE SERUM PRZECIW PRZEBARWIENIOM NIVEA CELLULAR LUMINOUS630®

Zapewnia wysoką skuteczność przeciw przebarwieniom dzięki połączeniu innowacyjnego składnika LUMINOUS630® w najwyższym stężeniu w linii CELLULAR LUMINOUS z witaminą E i aktywującym komórki skóry kwasem hialuronowym*. To nasz najskuteczniejszy produkt przeciw przebarwieniom! Stosowany regularnie skutecznie redukuje przebarwienia: zmniejsza ich powierzchnię i intensywność oraz chroni przed powstawaniem nowych. Efekt to wyrównany koloryt skóry i rozświetlona cera już w 4 tygodnie! Lekka konsystencja serum szybko się wchłania.


KREM NA DZIEŃ PRZECIW PRZEBARWIENIOM
SPF 50 CELLULAR LUMINOUS630®

Dzięki połączeniu innowacyjnego LUMINOUS630® i filtrów SPF 50, krem na dzień chroni skórę przed powstawaniem przebarwień oraz przeciwdziała fotostarzeniu się skóry. Formuła wzbogacona aktywującym komórki skóry kwasem hialuronowym* oraz witaminą E, dzięki czemu intensywnie nawilża skórę. Szybko się wchłania, przyjemnie pachnie i zapewnia efekt matowej skóry.

 
limi 10
noc

REGENERUJĄCY KREM NA NOC PRZECIW PRZEBARWIENIOM CELLULAR LUMINOUS630®

Krem na noc idealnie dopełnia pielęgnację przeciw przebarwieniom, zapewniając intensywne działanie także nocą. Formuła z aktywującym komórki skóry kwasem hialuronowym* i innowacyjnym LUMINOUS630® regeneruje i wzmacnia skórę. Przebarwienia są widocznie rozjaśnione i zredukowane już w 4 tygodnie, a skóra odświeżona i zrewitalizowana o poranku.

FLUID TONUJĄCY NA DZIEŃ SPF 20 PRZECIW PRZEBARWIENIOM CELLULAR LUMINOUS630®

Fluid redukuje i efektywnie maskuje przebarwienia. Naturalnie wyrównuje koloryt skóry i natychmiastowo ukrywa niedoskonałości dzięki mikrokapsułkom z pigmentem. Formuła wzbogacona kwasem hialuronowym nawilża skórę i sprawia, że jest ona miękka w dotyku. Redukuje przebarwienia aż do 67% w 8 tygodni**. Filtr SPF 20 zapewnia dodatkową ochronę, niezmiernie istotną w walce z przebarwieniami.
lumi 12
lumi 13

KREM REDUKUJĄCY CIENIE POD OCZAMI CELLULAR LUMINOUS630®

Skutecznie niweluje 3 główne przyczyny powstawania cieni pod oczami. Innowacyjna formuła zapewnia potrójne działanie dla rozświetlonej i młodo wyglądającej skóry wokół oczu. Dzięki opatentowanemu składnikowi LUMINOUS630® wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia cienie wokół oczu. Wzbogacona energetyzującą kofeiną zmniejsza opuchliznę wokół oczu, redukując worki pod oczami. Kwas hialuronowy nawilża i pomaga redukować drobne linie i zmarszczki. W rezultacie intensywność cieni pod oczami jest zredukowana aż do 50% w 8 tygodni***.

*in vitro
** badanie 21-tygodniowe, 47 kobiet, 2020-2021
*** badanie 12-tygodnione, 41 kobiet, 2020-2021


SPOSÓB UŻYCIA

DLA 2X WIĘKSZEJ SKUTECZNOŚCI
STOSUJ CAŁĄ LINIĘ CELLULAR LUMINOUS630®*

lumi 14
lumi 17v2
lumi 18v2

RANO

Na dokładnie oczyszczoną skórę zastosuj Intensywne Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®. Następnie nałóż Krem na dzień Przeciw Przebarwieniom SPF 50 CELLULAR LUMINOUS630®. Aby wzmocnić efektywność i ochronę powtarzaj aplikację kremu w ciągu dnia. 

WIECZOREM

Po dokładnym oczyszczeniu twarzy delikatnie wmasuj w skórę Intensywne Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®. Następnie nałóż Krem na noc Przeciw Przebarwieniom.

Używaj produktów z LUMINOUS630® maksymalnie 4 razy na dobę. Omijaj okolice oczu. 

*2x większa skuteczność przy użyciu Intensywnego Serum + Krem na dzień SPF 50 + Krem na noc, w porównaniu do samego Kremu na noc.


WYPRÓBUJ POZOSTAŁE PRODUKTY Z LINII
I CIESZ SIĘ ŚWIETLISTĄ SKÓRĄ

lumi 14v2
lumi 15v2

MASKUJ I REDUKUJ PRZEBARWIENIA

Zamień Krem na dzień na naturalnie kryjący Fluid Przeciw Przebarwieniom SPF 20. Efekt to natychmiastowo wyrównany koloryt skóry bez dodatkowego kroku.

ROZJAŚNIJ CIENIE POD OCZAMI

Ciesz się promiennym spojrzeniem! Stosuj Krem redukujący cienie pod oczami aby rozjaśnić cienie oraz zredukować opuchliznę i worki pod oczami.

FAQS

ZAPYTAJ NASZE EKSPERTKI

luminous 16

 

CZYM SĄ PRZEBARWIENIA?

Przebarwienia na twarzy są wynikiem nierównomiernej produkcji melaniny.

Melanina jest naturalnym pigmentem obecnym w naszej skórze i odpowiada za naturalny kolor skóry każdej osoby. Różne czynniki mogą jednak nadmiernie pobudzać produkcję melaniny, która gromadząc się w skórze staje się widoczna tworząc na jej powierzchni przebarwienia i nierówny koloryt.

JAK POWSTAJĄ?

Chociaż istnieje genetyczna skłonność do przebarwień, występuje kilka czynników, które w szczególności wzmagają procesy odpowiedzialne za pojawianie się przebarwień:

  1. Pierwszym i najczęstszym jest ekspozycja na słońce. Skóra wystawiona na działanie promieni słonecznych w  naturalny sposób wytwarza melaninę, która może się nierównomiernie rozkładać
  2. Wraz z wiekiem proces produkcji melaniny w skórze ulega zaburzeniu co może powodować powstawanie przebarwień.
  3. Brak równowagi hormonalnej, na przykład podczas ciąży, menopauzy lub stosowania antykoncepcji może wywołać nadprodukcję melaniny.
  4. Ponadto, przebarwienia mogą pojawić się jako ślad po zapaleniu skóry, na przykład po trądziku.

CZYM JEST LUMINOUS630® I JAK ODKRYLIŚCIE TEN SKŁADNIK?

W NIVEA mamy obsesję na punkcie skóry. Aby zaspokoić potrzeby naszych konsumentów nasze produkty tworzymy w oparciu o dogłębne zrozumienie biologii skóry.

Pochylając się nad problemem przebarwień i nierównomiernego kolorytu skóry wykorzystaliśmy to samo podejście. Wiedząc, że przebarwienia są wynikiem braku równowagi melaniny, przyjrzeliśmy się  dokładniej enzymowi odpowiedzialnemu za produkcję melaniny.

Znalezienie przełomowego składnika LUMINOUS630® zajęło nam 10 lat. Najpierw odtworzyliśmy ludzki enzym wytwarzający melaninę w naszym laboratorium, na którym przetestowaliśmy ponad 50 000 składników. Po przeprowadzeniu wieloetapowych testów, składnik numer 630 okazał się być najbardziej skutecznym w równoważeniu pigmentacji, a tym samym w redukcji przebarwień! 630 to nasza szczęśliwa liczba dlatego też chcieliśmy, zachować ją w nazwie. Tak narodził się nasz przełomowy składnik LUMINOUS630®

CZY LUMINOUS630® JEST BEZPIECZNY I SKUTECZNY?

Naszym priorytetem w NIVEA jest nie tylko to, by nasze innowacje były skuteczne, ale także aby były bezpieczne dla skóry. LUMINOUS630® nie jest wyjątkiem i przeszedł intensywne procedury testowe.

Najpierw przetestowaliśmy kompatybilność składnika na kulturach komórkowych w naszym laboratorium, gdzie mogliśmy udowodnić, że Luminous630® jest łagodny dla komórek skóry. Efekty przerosły nasze oczekiwania.

Po bardzo wnikliwej ocenie bezpieczeństwa przetestowaliśmy składnik na ochotnikach. Badania kliniczne dowiodły wyjątkowej skuteczności w walce z przebarwieniami!

Na koniec przeprowadziliśmy badanie na naszych konsumentach z wykorzystaniem Intensywnego Serum Przeciw Przebarwieniom NIVEA CELLULAR LUMINOUS630® i otrzymaliśmy od nich niesamowite informacje zwrotne:

91% "produkt pomaga mi zachować jednolity koloryt skóry”

100% „Produkt jest dobrze tolerowany przez moją skórę”

100% „Chcę, aby ten produkt był stałym krokiem w mojej codziennej pielęgnacji twarzy”

LUMINOUS630® to składnik przeciw przebarwieniom, który jest nie tylko wysoce skuteczny, ale także odpowiedni do codziennego stosowania.

CZYM JEST LUMINOUS630® I JAK DZIAŁA?

LUMINOUS630® to najnowsze, przełomowe odkrycie NIVEA! Jest to nasz opatentowany składnik specjalnie opracowany tak aby bezpiecznie zapobiegać przebarwieniom i stanowić uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji skóry.

LUMINOUS630® działa na poziomie komórkowym, uderzając w główną przyczynę problemu:

1. Działa na istniejące nagromadzenia melaniny, aby rozjaśnić przebarwienia

2. Przy regularnym stosowaniu reguluje produkcję melaniny i zapobiega pojawianiu się nowych przebarwień

Przeprowadziliśmy badania kliniczne z wykorzystaniem Intensywnego  Serum Przeciw Przebarwieniom NIVEA CELLULAR LUMINOUS630®, sprawdzając skórę po 4, 8 i 12 tygodniach i udowodniło ono wyjątkową skuteczność LUMINOUS630®:

1. Po 4 tygodniach plamy są wyraźnie rozjaśnione

2. W ciągu 8 tygodni intensywność plam zmniejszy się nawet o 50%

3. Ciągła poprawa rezultatów dzięki regularnemu stosowaniu.