luminus 2560

OPATENTOWANE ROZWIĄZANIE
PRZECIW PRZEBARWIENIOM

CELLULAR LUMINOUS630® to przełom w walce
z przebarwieniami. Rozświetlona skóra i równomierny koloryt. Rezultaty widoczne już po 4 tygodniach.

REWOLUCYJNY LUMINOUS630®

SKUTECZNIE REDUKUJE PRZEBARWIENIA

Cellular LUMINOUS630® działa precyzyjnie i z udowodnioną skutecznością na główne przyczyny powstawania przebarwień. Redukuje przebarwienia spowodowane przez: promieniowanie słoneczne, starzenie się skóry, zmiany hormonalne i stany zapalne skóry.
[{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"679","Y":"126","XMobile":"679","YMobile":"126","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"EKSPOZYCJA NA SŁOŃCE","Copy":"\u003cp style=\"text-align: center;\"\u003e\u003cspan style=\"color: #002060;\"\u003ePod wpływem działania promieni słonecznych w sk\u0026oacute;rze naturalnie wytwarza się melanina. Gdy dojdzie do jej nier\u0026oacute;wnomiernego rozłożenia, na sk\u0026oacute;rze pojawiają się przebarwienia zwane inaczej plamami słonecznymi.\u003c/span\u003e\u003c/p\u003e","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"540","Y":"458","XMobile":"540","YMobile":"458","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"ZMIANY HORMONALNE","Copy":"\u003cp style=\"text-align: center;\"\u003e\u003cspan style=\"color: #002060;\"\u003eZmiany hormonalne związane z ciążą, menopauzą czy stosowaniem antykoncepcji mogą przyczynić się do nadprodukcji melaniny, a w efekcie do powstawania przebarwień.\u003c/span\u003e\u003c/p\u003e","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"574","Y":"770","XMobile":"574","YMobile":"770","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PROCES STARZENIA SIĘ","Copy":"\u003cp style=\"text-align: center;\"\u003e\u003cspan style=\"color: #002060;\"\u003eWraz ze starzeniem się sk\u0026oacute;ry proces produkcji melaniny ulega zaburzeniu co może powodować powstawanie przebarwień, tak zwanych \u0026bdquo;plam starczych\u0026rdquo;.\u003c/span\u003e\u003c/p\u003e","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"721","Y":"1023","XMobile":"721","YMobile":"1023","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"STANY ZAPALNE SKÓRY ","Copy":"\u003cspan style=\"line-height: 107%; color: #002060;\"\u003ePrzebarwienia mogą być r\u0026oacute;wnież związane ze stanem zapalnym sk\u0026oacute;ry. Do najczęstszych przyczyn przebarwień pozapalnych zalicza się: trądzik, urazy sk\u0026oacute;ry i zabiegi medyczne. Przebarwienia tego typu zazwyczaj ograniczone są do miejsc gdzie wcześniej toczył się proces zapalny lub doszło do uszkodzenia sk\u0026oacute;ry.\u003c/span\u003e","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]}]
luminous nowa

EFEKTYWNOŚĆ

EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO 4 TYGODNIACH.

Ciągła poprawa przy regularnym stosowaniu.
luminous przebarwienia 1

PO 4 TYGODNIACH
Przebarwienia są widocznie rozjaśnione. 

 

*przy regularnym użytkowaniu; samoocena, 12-tygodniowe badanie z Intensywnym

Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, 34 kobiety, 2018

luminous przebarwienia 2

PO 8 TYGODNIACH

Przebarwienia są intensywnie zredukowane aż do 50%.

 

*przy regularnym użytkowaniu; samoocena, 12-tygodniowe badanie z Intensywnym

Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, 34 kobiety, 2018luminous przebarwienia 3

12 TYGODNI

Ciągła poprawa rezultatów i dalsze zmniejszenie intensywności przebarwień*

Wyrównanie kolorytu skóry  +60%

Rozświetlenie skóry +62%

 

 *przy regularnym użytkowaniu; samoocena, 12-tygodniowe badanie z Intensywnym

Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, 34 kobiety, 2018luminous v2

50% mniej przebarwień*                                                                                                                                                                                            91% potwierdza skuteczność**

*mniejsza o 50% intensywność przebarwień w 8 tygodni                                                                                                                         **12 tyg. test samooceny na grupie 34 kobiet

PRODUKTY

CELLUAR LUMINOUS630® PRZECIW PRZEBARWIENIOM

luminous krem

INTENSYWNE SERUM PRZECIW PRZEBARWIENIOM NIVEA CELLULAR LUMINOUS630®

Serum zawiera połączenie przełomowego składnika LUMINOUS630® w najwyższym w linii LUMINOUS stężeniu z witaminą E i kwasem hialuronowym, który stymuluje aktywność komórkową*. To nasz najskuteczniejszy produkt przeciw przebarwieniom! Stosowany regularnie skutecznie redukuje przebarwienia: zmniejsza powierzchnię i intensywność istniejących przebarwień jak również zapobiega powstawaniu nowych. Efekt to wyrównany koloryt skóry i rozświetlona cera już w 4 tygodnie! Lekka konsystencja serum szybko się wchłania. Produkt jest łagodny dla skóry i odpowiedni dla każdej karnacji oraz typu skóry, także skóry wrażliwej. Dzięki swojej bezpiecznej formule serum może być stosowane także przez kobiety w ciąży.

* in vitro

KREM NA DZIEŃ PRZECIW PRZEBARWIENIOM SPF 50 CELLULAR LUMINOUS630®

Krem na dzień z SPF 50 chroni skórę przed powstawaniem przebarwień i intensywnie nawilża oraz przeciwdziała fotostarzeniu się skóry. Łączy w sobie innowacyjny LUMINOUS630® z filtrem SPF 50, aktywującym komórki skóry kwasem hialuronowym* oraz witaminę E. Formuła kremu szybko się wchłania, przyjemnie pachnie i zapewnia efekt matowej skóry. Produkt jest łagodny dla skóry, oraz odpowiedni dla każdej karnacji i typu skóry, także skóry wrażliwej. Dzięki swojej bezpiecznej formule krem na dzień może być stosowany także przez kobiety w ciąży.

* in vitro        

luminous serum


SPOSÓB UŻYCIA

CODZIENNA PIELĘGNACJA ROZŚWIETLAJĄCA
I WYRÓWNUJĄCA KOLORYT SKÓRY

luminous 11

luminous 12

RANO

Na dokładnie oczyszczoną skórę zastosuj Intensywne Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®. Następnie nałóż Krem na dzień Przeciw Przebarwieniom SPF 50 CELLULAR LUMINOUS630®. Aby wzmocnić efektywność i ochronę powtarzaj aplikację kremu w ciągu dnia.     

WIECZOREM

Po dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy delikatnie wmasuj w skórę Intensywne Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®.

Używaj produktów z LUMINOUS630® maksymalnie 4 razy na dobę. Omijaj okolice oczu. 


ODKRYCIE NAUKOWE

FORMUŁA Z PRZEŁOMOWYM SKŁADNIKIEM

luminous 13

Naukowcy z Centrum Badań NIVEA® postawili sobie wyjątkowe wyzwanie: odtworzyć ludzki enzym melaninę, który naturalnie wytwarza barwnik w ludzkiej skórze. W ciągu 10 lat intensywnych poszukiwań przebadali ponad 50 000 składników, by odkryć przełomowy, wysoce skuteczny LUMINOUS630®. Działający na poziomie komórkowym LUMINOUS630® pozytywnie wpływa na równomierną pigmentację przywracając skórze promienny blask. Produkty CELLULAR Luminous630® są delikatne i dobrze tolerowane przez skórę. Są odpowiednie dla wszystkich typów i karnacji skóry oraz całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży.

LUMINOUS630® DZIAŁA NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

luminous 14


FAQS

ZAPYTAJ NASZE EKSPERTKI

luminous 16


CZYM SĄ PRZEBARWIENIA?

Przebarwienia na twarzy są wynikiem nierównomiernej produkcji melaniny.

Melanina jest naturalnym pigmentem obecnym w naszej skórze i odpowiada za naturalny kolor skóry każdej osoby. Różne czynniki mogą jednak nadmiernie pobudzać produkcję melaniny, która gromadząc się w skórze staje się widoczna tworząc na jej powierzchni przebarwienia i nierówny koloryt.


JAK POWSTAJĄ?

Chociaż istnieje genetyczna skłonność do przebarwień, występuje kilka czynników, które w szczególności wzmagają procesy odpowiedzialne za pojawianie się przebarwień:

  1. Pierwszym i najczęstszym jest ekspozycja na słońce. Skóra wystawiona na działanie promieni słonecznych w  naturalny sposób wytwarza melaninę, która może się nierównomiernie rozkładać
  2. Wraz z wiekiem proces produkcji melaniny w skórze ulega zaburzeniu co może powodować powstawanie przebarwień.
  3. Brak równowagi hormonalnej, na przykład podczas ciąży, menopauzy lub stosowania antykoncepcji może wywołać nadprodukcję melaniny.
  4. Ponadto, przebarwienia mogą pojawić się jako ślad po zapaleniu skóry, na przykład po trądziku.


CZYM JEST LUMINOUS630® I JAK ODKRYLIŚCIE TEN SKŁADNIK?

W NIVEA mamy obsesję na punkcie skóry. Aby zaspokoić potrzeby naszych konsumentów nasze produkty tworzymy w oparciu o dogłębne zrozumienie biologii skóry.

Pochylając się nad problemem przebarwień i nierównomiernego kolorytu skóry wykorzystaliśmy to samo podejście. Wiedząc, że przebarwienia są wynikiem braku równowagi melaniny, przyjrzeliśmy się  dokładniej enzymowi odpowiedzialnemu za produkcję melaniny.

Znalezienie przełomowego składnika LUMINOUS630® zajęło nam 10 lat. Najpierw odtworzyliśmy ludzki enzym wytwarzający melaninę w naszym laboratorium, na którym przetestowaliśmy ponad 50 000 składników. Po przeprowadzeniu wieloetapowych testów, składnik numer 630 okazał się być najbardziej skutecznym w równoważeniu pigmentacji, a tym samym w redukcji przebarwień! 630 to nasza szczęśliwa liczba dlatego też chcieliśmy, zachować ją w nazwie. Tak narodził się nasz przełomowy składnik LUMINOUS630®. 


CZY LUMINOUS630® JEST BEZPIECZNY I SKUTECZNY?

Naszym priorytetem w NIVEA jest nie tylko to, by nasze innowacje były skuteczne, ale także aby były bezpieczne dla skóry. LUMINOUS630® nie jest wyjątkiem i przeszedł intensywne procedury testowe.

Najpierw przetestowaliśmy kompatybilność składnika na kulturach komórkowych w naszym laboratorium, gdzie mogliśmy udowodnić, że Luminous630® jest łagodny dla komórek skóry. Efekty przerosły nasze oczekiwania.

Po bardzo wnikliwej ocenie bezpieczeństwa przetestowaliśmy składnik na ochotnikach. Badania kliniczne dowiodły wyjątkowej skuteczności w walce z przebarwieniami!

Na koniec przeprowadziliśmy badanie na naszych konsumentach z wykorzystaniem Intensywnego Serum Przeciw Przebarwieniom NIVEA CELLULAR LUMINOUS630® i otrzymaliśmy od nich niesamowite informacje zwrotne:

91% "produkt pomaga mi zachować jednolity koloryt skóry”

100% „Produkt jest dobrze tolerowany przez moją skórę”

100% „Chcę, aby ten produkt był stałym krokiem w mojej codziennej pielęgnacji twarzy”

LUMINOUS630® to składnik przeciw przebarwieniom, który jest nie tylko wysoce skuteczny, ale także odpowiedni do codziennego stosowania.


CZYM JEST LUMINOUS630® I JAK DZIAŁA?

LUMINOUS630® to najnowsze, przełomowe odkrycie NIVEA! Jest to nasz opatentowany składnik specjalnie opracowany tak aby bezpiecznie zapobiegać przebarwieniom i stanowić uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji skóry.

LUMINOUS630® działa na poziomie komórkowym, uderzając w główną przyczynę problemu:

1. Działa na istniejące nagromadzenia melaniny, aby rozjaśnić przebarwienia

2. Przy regularnym stosowaniu reguluje produkcję melaniny i zapobiega pojawianiu się nowych przebarwień

Przeprowadziliśmy badania kliniczne z wykorzystaniem Intensywnego  Serum Przeciw Przebarwieniom NIVEA CELLULAR LUMINOUS630®, sprawdzając skórę po 4, 8 i 12 tygodniach i udowodniło ono wyjątkową skuteczność LUMINOUS630®:

1. Po 4 tygodniach plamy są wyraźnie rozjaśnione

2. W ciągu 8 tygodni intensywność plam zmniejszy się nawet o 50%

3. Ciągła poprawa rezultatów dzięki regularnemu stosowaniu.