masthead 2500

INNOWACJA:
SILNIE SKONCENTROWANA PRZECIWZMARSZCZKOWA MOC SERUM W KAŻDEJ KROPLI

nowe tlo
LINIA PIELĘGNACYJNA

ODKRYJ PROFESJONALNE SERUM DO TWARZY NIVEA CELLULAR. WIDOCZNE REZULTATY JUŻ W 7 DNI

NIVEA CELLULAR PROFESJONALNE SERUM do twarzy doskonale uzupełni i wzbogaci każdy rytuał pielęgnacyjny. Zapewnij swojej skórze naturalny i promienny wygląd już od pierwszej kropli dzięki połączeniu ultralekkich kompleksów pielęgnacyjnych z wysoce skoncentrowanymi składnikami aktywnymi. Formuły produktów zostały skomponowane w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe i zawierają co najmniej 98% składników pochodzenia naturalnego*
nowe
model
SKŁADNIKI

SKONCENTROWANE FORMUŁY SERUM DO TWARZY ZAWIERAJĄ CO NAJMNIEJ 98% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO*

Skóra każdej z nas jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Podobnie jest ze składnikami naszych nowości! Eksperci, którzy je opracowywali zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi, stworzyli ultralekkie formuły łączące kompleks pielęgnujący z substancją aktywną dopasowaną do konkretnych potrzeb skóry. 

 

*składniki z natury zachowujące ponad 50% swojego stanu naturalnego po przetworzeniu, włącznie z wodą.

new

NIVEA CELLULAR HYALLURON PROFESJONALNE SERUM - NAWODNIONA I UJĘDRNIONA SKÓRA

Kwas hialuronowy poprawia zdolność skóry do wiązania wody, dzięki czemu skutecznie nawilża skórę. Stworzona przez nas formuła zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i nawilżenia. Skóra jest gładsza i widocznie ujędrniona już w 7 dni. Wypróbuj nasze serum i ciesz się jędrną, nawodnioną i zdrowo wyglądającą cerą. 
new2

NIVEA CELLULAR PHYTO RETINOL EFFECT PROFESJONALNE SERUM - WYGŁADZONA I UJEDNOLICONA SKÓRA

Bidens Pilosa to naturalny, szczególnie łagodny dla skóry składnik na bazie roślin o działaniu porównywanym do retinolu. W formule połączony został z wyselekcjonowanymi składnikami pielęgnacyjnymi. Natychmiast po aplikacji zapewnia uczucie jedwabiście miękkiej skóry. Już w 7 dni zmniejsza się widoczność porów, a niedoskonałości są zredukowane. Wypróbuj nasze serum i poczuj, jak Twoja skóra staje się gładsza, zdrowsza i piękniejsza. 
nowe tlo blue
SPOSÓB UŻYCIA:

PIELĘGNACJA, KTÓRA PRZYNOSI NATYCHMIASTOWE EFEKTY

kroki

1) OCZYSZCZANIE: Zacznij od dokładnego oczyszczenia skóry rano i wieczorem.
2) SERUM: nałóż kilka kropel na twarz, szyję i dekolt. Ultralekka konsystencja wchłania się wyjątkowo szybkoi głęboko
oraz przygotowuje skórę do późniejszej pielęgnacji. Można stosować rano lub/i wieczorem w zależności od potrzeb
3) PIELĘGNACJA: Nałóż krem NIVEA CELLULAR na dzień lub na noc natychmiast po zabiegu.
Zalecamy stosowanie kremu na dzień z filtrem przeciwsłonecznym.

szare tlo
WYWIAD Z EKSPERTEM

ODPOWIEDZI WYŁĄCZNIE Z CENTRUM BADAŃ NIVEA

pani doktor

Nasze nowe Profesjonalne Serum z linii NIVEA CELLULAR to wyjątkowe połączenie skutecznej pielęgnacji i silnie skoncentrowanych składników aktywnych.
Wywiad z Ekspertem: dr. Janiną Nizet, Centrum Badań i Rozwoju NIVEA

Pytania

CO RÓŻNI SERUM OD KREMU NA DZIEŃ?

Serum charakteryzują się bardzo lekką konsystencją, a specjalne formuły pozwalają na wykorzystanie składników aktywnych o wyższych stężeniach. Tego typu produkty nie obciążają skóry i są doskonałym uzupełnieniem codziennej rutyny pielęgnacyjnej – tak jak nasze NIVEA CELLULAR Profesjonalne Serum.
 

JAK UŻYWANIE SERUM MOŻE WZMOCNIĆ NASZĄ PIELĘGNACJĘ?

NIVEA CELLULAR Profesjonalne Serum łączą składniki nawilżające z odżywczymi olejkami. W naszych nowych, ultralekkich formułach pielęgnacyjnych uwzględniliśmy kombinację wysoce aktywnych składników: kwasu hialuronowego i Bidens Pilosa. Daje to naszym serum dodatkową moc - dla młodziej wyglądającej, naturalnie promiennej skóry.

CZY OBA SERUM NADAJĄ SIĘ DO WSZYSTKICH TYPÓW SKÓRY?

Tak, nasze serum przeznaczone są do skóry normalnej, suchej i mieszanej.
 

CZY MOGĘ POŁĄCZYĆ SERUM Z INNYMI KOSMETYKAMI?

Formuły serum charakteryzują się bardzo lekką konsystencją, dzięki czemu bardzo szybko się wchłaniają i są idealnym uzupełnieniem Twojej codziennej pielęgnacji skóry. NIVEA CELLULAR Profesjonalne Serum doskonale przygotowują skórę do dalszej pielęgnacji.
 

CZY MOGĘ UŻYWAĆ WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO SERUM – NA PRZYKŁAD: STOSOWAĆ HYALLURON RANO, A WIECZOREM PHYTO RETINOL EFFECT?

Serum możesz łączyć indywidualnie według własnych potrzeb; nakładaj je rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie zastosuj swoją dzienną lub nocną pielęgnację skóry.
 

CZY NIVEA CELLULAR PROFESJONALNE SERUM NADAJĄ SIĘ DO DŁUGOTRWAŁEGO STOSOWANIA, CZY TEŻ POWINNY BYĆ STOSOWANE TYLKO OD CZASU DO CZASU JAKO DODATKOWA PIELĘGNACJĘ?

Każda skóra jest inna i ma wyjątkowe potrzeby – z tą myślą stworzone zostały serum. Zapewniają one natychmiastowy efekt, ale najlepszy rezultat uzyskasz przy dłuższej aplikacji. Dzięki temu, że nadają się do regularnego użytkowania, można je bez problemu stosować również przez długi czas.
 

CZY MASZ JAKIEŚ WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SPOSOBU UŻYCIA?

Serum nakładaj rano i wieczorem po codziennym oczyszczeniu skóry. Upewnij się, że się dobrze wchłonęło. Następnie zalecam nałożenie zwykłego kremu na dzień lub na noc, aby zakończyć pielęgnację. Zalecane jest stosowanie kremu na dzień z SPF w ciągu dnia.