NIVEA MEN Sensitive – Czas Pionierów Wrażliwości

CZAS PIONIERÓW WRAŻLIWOŚCI

NIVEA MEN Sensitive to linia produktów, która dba o prawdziwą wrażliwość mężczyzn. Zapewnia skórze natychmiastową ulgę od podrażnień, intensywnie ją nawilża nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze.

W ROLACH GŁÓWNYCH

NIVEA MEN PREZENTUJE

NIVEA MEN, twórcy produktów do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn przedstawiają najnowsze dzieło – 48h nawilżający krem do twarzy dla skóry wrażliwej NIVEA MEN SENSITIVE. Premiera ta, to nie tylko długo wyczekiwany produkt, ale także towarzysząca jej wyjątkowa filmowa kampania, która łamie stereotypy w męskim świecie i wyznacza manifest wrażliwców.
NIVEA MEN Czas pionierów wrażliwości

ZOBACZ FILM

POZNAJ PIONIERÓW WRAŻLIWOŚCI

Poznaj historię tych, którzy jako pierwsi przełamali bariery ówczesnych stereotypów i wyrazili swoją wrażliwość w nieskrępowany sposób. Ten film powinien zobaczyć każdy mężczyzna.

NIVEA MEN Czas pionierów wrażliwości


PRZETESTUJ NOWOŚĆ

Zostań recenzentem

Każdej wielkiej premierze towarzyszą wielkie słowa. Dlatego, jeżeli chcesz stać się recenzentem kremu NIVEA MEN SENSITIVE to mamy dla Ciebie proste zadanie. Rozwiąż je, a my spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 200 najciekawszych odpowiedzi i zwycięzców nagrodzimy kremem NIVEA MEN SENSITIVE!
NIVEA MEN Sensitive – Czas Pionierów Wrażliwości

Regulamin testowania NIVEA MEN Sensitive


LINIE SENSITIVE

PRODUKTY PIONIERÓW

Tak jak wielu jest mężczyzn, tak wiele jest także sposobów na okazywanie wrażliwości. Aby idealnie dobrać produkt do swoich najlepszych cech i komfortowo zaspokoić potrzeby Twojej skóry, poznaj poniższe zestawy NIVEA MEN SENSITIVE. To właśnie z nimi staniesz się prawdziwie wrażliwym bohaterem w swojej własnej historii.
NIVEA MEN Sensitive – Czas Pionierów Wrażliwości
NIVEA MEN Czas pionierów wrażliwości

Porady dla Ciebie