MISTRZOWSKI DEMAKIJAŻ

Osiągnięcie mistrzostwa w niemalże każdej dziedzinie wymaga lat pracy, poświęcenia i zaangażowania, a przede wszystkim czasu. Są jednak rozwiązania, które pozwalają nam osiągać je za pomocą jednego prostego ruchu. Bo dzięki produktom NIVEA do oczyszczania z innowacyjną dwufazową formułą osiągniesz mistrzostwo w demakijażu, niezależnie od Twoich umiejętności!
NIVEA Micellair

MISTRZOWSKI DEMAKIJAŻ

Każda inna, każda wyjątkowa w swojej dziedzinie. Każda z nich wie, jak ciężko osiągać mistrzowski poziom. Dlatego poza swoimi pasjami i pracą tak bardzo doceniają proste rozwiązania, które wymagają niewiele, oferując mistrzowskie rezultaty.

ZOBACZ, ZA CO DWUFAZOWE PŁYNY NIVEA CENIĄ NASZE AMBASADORKI!


Wypróbuj płyn micelarny NIVEA

MISTRZOWSKIE DWUFAZOWE DZIAŁANIE

Dzięki swojej dwufazowej formule, łączącej fazę wodną i olejową, płyny do demakijażu NIVEA skutecznie zmywają nawet najtrwalszy wodoodporny makijaż, nie podrażniając przy tym skóry.

Profesjonalny płyn micelarny do demakijażu, rekomendowany przez makijażystów.

Formuła z kompleksem MicellAIR, ekstraktem z czarnej herbaty i suchym olejkiem działa jak magnes, skutecznie usuwając wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs. Zapewnia efektywne, a jednocześnie delikatne oczyszczenie. Rekomendowany przez makijażystów. Formuła bez pocierania, bez pozostałości po makijażu i tłustego filmu!

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu skutecznie usuwa nawet bardzo trwały tusz do rzęs, bez konieczności uporczywego pocierania powiek.

Płyn skutecznie i delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę wokół oczu, dbając również o rzęsy.

Formuła płynu wzbogacona została o wyciąg z bławatka, dzięki czemu jest on łagodny dla oczu i mogą go stosować również osoby noszące soczewki.