Nagroda dla Twojej skóry

Odżywcze mleczko do ciała NIVEA

Pielęgnacja ciała

Nagroda dla skóry każdego dnia!

Każdy dzień pozostawia po sobie ślad - na nas i na naszej skórze. Być może to małe rzeczy, takie jak odciśnięcie się biustonosza po całym dniu noszenia, a może większe, jak sucha skóra powodowana przez zimno czy wiatr. Niezależnie od tego, co dotyka Twoją skórę, podaruj jej pielęgnację ciała, na jaką zasługuje! Już czas otoczyć skórę troską wynagrodzić jej codzienne trudy. Z mleczkiem do ciała NIVEA zapewnisz suchej skórze 48-godzinne nawilżenie, które poczujesz i zobaczysz na własne oczy.


Testowanie

Przetestuj Odżywcze mleczko do ciała NIVEA!

Zgłoś się do testowania Odżywczego mleczka do ciała NIVEA i poczuj jego nawilżające działanie na własnej skórze. To idealna nagroda dla Twojego ciała - skusisz się?

Kosmetyki do ciała

GŁĘBOKIE NAWILŻENIE, KTÓRE POCZUJESZ I ZOBACZYSZ

PODARUJ SWOJEJ SKÓRZE TO, NA CO ZASŁUGUJE

Odżywcze mleczko do ciała NIVEA z głęboko nawilżającym serum wynagrodzi suchej skórze wszelkie trudy, które dotykają ją każdego dnia! Ten pielęgnujący kosmetyk do ciała to sprawdzone połączenie naturalnego olejku migdałowego, witaminy E i niezbędnych lipidów, które zatrzymują wilgoć w skórze. Bogata w cenne składniki i nietłusta formuła mleczka zapewnia głębokie, 48-godzinne nawilżenie dla skóry suchej i bardzo suchej.


Stosowanie mleczka

Mleczko do ciała, na którym możesz polegać w każdej sytuacji

CODZIENNE WYZWANIA DLA SKÓRY

Noszenie obcisłej bielizny, depilacja woskiem czy golenie to prawdziwe wyzwania dla skóry suchej, i nie tylko! Tego typu czynności i zabiegi mogą naruszać zewnętrzną warstwę skóry, przez co staje się sucha i podatna na utratę wilgoci. Zapewnij jej ochronę i pielęgnację, stosując mleczko do ciała NIVEA!

WPŁYW ZIMNA I STRESU NA SKÓRĘ

Życie stawia przed skórą wiele wyzwań. Jednym z nich jest zimno, które narusza jej barierę ochronną i sprawia, że staje się sucha. Objawy suchej skóry dodatkowo może pogłębiać także stres czy niedobór snu - utrudniają one proces regeneracji, przez co skóra szybko traci wilgoć i zaczyna się łuszczyć. Codzienna pielęgnacja ciała da jej potrzebne odżywienie, którego potrzebuje - stosuj mleczko do ciała NIVEA i zobacz, jak długotrwale nawilża nawet suchą skórę!

STARZENIE SIĘ SKÓRY CIAŁA

Czas również pozostawia swoje ślady na skórze! Starzenie się spowalnia proces odnowy i sprawia, że z wiekiem skóra przesusza się znacznie szybciej. Dbaj o nią każdego dnia, stosując intensywnie nawilżające, Odżywcze mleczko do ciała NIVEA.