cellual top

NIVEA CELLULAR MŁODOŚĆ JEST W TWOJEJ SKÓRZE

POBUDŹ ODNOWĘ KOMÓREK I CIESZ SIĘ MŁODZIEJ WYGLĄDAJĄCĄ SKÓRĄ

NIVEA CELLULAR

NOWY WYMIAR PIELĘGNACJI

Wraz z upływem lat produkcja kolagenu i naturalna zdolność skóry do odnowy komórek ulegają spowolnieniu. Delikatne linie zmieniają się w widoczne zmarszczki, a skóra traci młodzieńczy blask i jędrność. Aby skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia skóry, stworzyliśmy linię NIVEA CELLULAR, która łączy w sobie siłę wysoce skutecznych składników aktywnych: kwasu hialuronowego i boostera kolagenu.

Formuła NIVEA CELLULAR FILLER delikatnie wtapia się w skórę, zapewniając idealne wchłanianie składników aktywnych, które działają w głębokich warstwach naskórka. Aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu*, usprawnia proces odnowy komórek oraz przyspiesza naturalną regenerację. Nowa linia NIVEA CELLULAR WIDOCZNE UJĘDRNIENIE pobudza odnowę komórek o 33% w zaledwie 24 godziny i zwiększa produkcję kolagenu o 24% w ciągu zaledwie 7 dni.*

Efekt? Jędrna, napięta i młodziej wyglądająca skóra.

 
infografika


SKŁADNIKI AKTYWNE

UNIKALNA KOMPOZYCJA SKŁADNIKÓW

KWAS HIALURONOWY KRÓTKIE I DŁUGIE ŁAŃCUCHY

KWAS HIALURONOWY: KRÓTKI I DŁUGI ŁAŃCUCH

Kwas hialuronowy jest składnikiem naturalnie występującym w skórze, jest też elementem tkanki łącznej. To właśnie dzięki niemu skóra ma zdolność wiązania cząsteczek wody i utrzymywania jej w swoich komórkach.

Długołańcuchowy kwas hialuronowy intensywnie nawilża skórę i wygładza jej powierzchnię. Krótkołańcuchowy kwas hialuronowy ma zdolność przenikania w głębsze warstwy naskórka, dzięki czemu od wewnątrz wypełnia zmarszczki.

BOOSTER KOLAGENU

BOOSTER KOLAGENU

Kolagen jest podstawowym składnikiem skóry odpowiedzialnym za jej prawidłowe napięcie i jędrność, a tym samym młody wygląd skóry.

Niestety wraz z wiekiem produkcja kolagenu w skórze maleje. Skóra staje się mniej napięta i pojawiają się niechciane zmarszczki. Nasz innowacyjny Booster Kolagenu pobudza jego naturalną produkcję o 24%, a efekty działania zobaczysz już po 7 dniach*.


RYTUAŁ PIELĘGNACJI

CODZIENNY RYTUAŁ PIELĘGNACJI SEKRETEM MŁODEJ SKÓRY

Sekretem pięknej i młodo wyglądającej skóry jest codzienna pielęgnacja przeciwstarzeniowa.

W linii NIVEA CELLULAR WIDOCZNE UJĘDRNIENIE znajdziesz kosmetyki, z których pomocą stworzysz własny rytuał pielęgnacyjny, dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Przetestuj i przekonaj się, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra z każdym dniem jest bardziej jędrna i wygląda młodziej.

booster

KROK 1: PROFESJONALNE SERUM
NIVEA CELLULAR

Swoją rutynę pielęgnacyjną zacznij od Profesjonalnego Serum z 9% kompleksem pielęgnującym i wybranym, dopasowanym do potrzeb Twojej skóry składnikiem aktywnym, który zapewni Ci skoncentrowane działanie przeciwzmarszczkowe. Postaw na kwas hialuronowy lub Biden Pilosa - roślinną alternatywę retinolu.

KROK 2: WIDOCZNE UJĘDRNIENIE KREM NA DZIEŃ

KROK 2: KREM NA DZIEŃ / NOC

Kremy pobudzą produkcję własnego kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze, dzięki czemu Twoja skóra będzie bardziej jędrna i odzyska młodzieńczy blask.

KROK 3: WIDOCZNE UJĘDRNIENIE KREM POD OCZY

KROK 3: KREM POD OCZY

Krem pod oczy rozświetli spojrzenie, nawilży i ujędrni skórę wokół oczu wygładzając zmarszczki.


WSZYSTKIE PRODUKTY

CIESZ SIĘ BARDZIEJ JĘDRNĄ I MŁODZIEJ WYGLĄDAJĄCĄ SKÓRĄ

Odkryj linię NIVEA CELLULAR WIDOCZNE UJĘDRNIENIE stworzoną, by skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry.

składniki


WYWIAD Z EKSPERTEM

„POŁĄCZENIE KWASU HIALURONOWEGO Z BOOSTEREM KOLAGENU REAKTYWUJE KOMÓRKI SKÓRY I PRZYSPIESZA ICH ODNOWĘ”

Doktor Dominik Göddertz z działu Badań i Rozwoju w Beiersdorf AG odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące linii NIVEA CELLULAR Ujędrnienie + Aktywacja komórek.

Dlaczego skóra się starzeje i jakie zachodzą w niej zmiany?

Istnieją dwa czynniki, które znacząco wpływają na szybkość i intensywność procesu starzenia skóry. Pierwszy z nich jest w naszej skórze, a dokładnie w naszych genach. To właśnie one odpowiadają za stopień aktywności biologicznej i żywotność każdej komórki skóry. Aktywność komórkowa determinowana przez geny, do której należy zaliczyć między innymi ilość wytwarzanego hialuronu i kolagenu, czy sam proces odnowy komórek, znacząco różni się między ludźmi. Właśnie dlatego wygląd i kondycja skóry dwóch osób w tym samym wieku może się diametralnie różnić.

Jednak to nie tylko geny są odpowiedzialne za to, jak bardzo i jak szybko starzeje się nasza skóra. Nie bez znaczenia są czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UVA i UVB, które przyczyniają się do powstawania wolnych rodników w skórze. Niestety mają one negatywny wpływ na jej spójność i strukturę, niszcząc między innymi włókna kolagenowe. W rezultacie skóra zaczyna pokrywać się zmarszczkami.

Problem jest o tyle poważniejszy, że wraz z wiekiem komórki skóry „rozleniwiają się”. Spada ich aktywność i szybkość odnawiania. Dla przykładu skóra młodych ludzi odnawia się co 28 dni, a w przypadku starszych osób proces ten zajmuje już 35 dni. Oznacza to, że z czasem naturalna regeneracja i odnowa komórek zachodzą coraz wolniej. Wszystkie wspomniane wyżej czynniki mają bezpośredni wpływ na kondycję skóry w starszym wieku.

„POŁĄCZENIE KWASU HIALURONOWEGO Z BOOSTEREM KOLAGENU REAKTYWUJE KOMÓRKI SKÓRY I PRZYSPIESZA ICH ODNOWĘ”

Dr Dominik Göddertz
Kierownik Laboratorium
NIVEA Face Care