Każdy gest troski ma znaczenie

Troska o innych i małe gesty ją okazujące mają siłę, aby dać nadzieję, gdy świat wydaje się być zagubiony. Głęboko nas porusza, w jaki sposób ludzie na całym świecie dbają i troszczą się o siebie nawzajem. W ciągu najbliższych kilku tygodni przedstawimy Wam wielkie i małe gesty niesamowitych ludzi na całym świecie. Bo każdy mały gest się liczy. Po prostu użyj hashtagu #ShareTheCare i zainspirujmy się nawzajem. Bo każdy drobny gest inspiruje, by zrobić jeszcze więcej.NIVEA troszczy się o innych

Jesteśmy zaangażowani w niesienie pomocy w tym trudnym czasie. Przedstawiamy to, co między innymi robimy w trosce o innych.

MIĘDZYNARODOWY PROGRAM WSPARCIA O WARTOŚCI 50 MILIONÓW EURO 

Beiersdorf AG powołał międzynarodowy program wsparcia finansowego o wartości 50 milionów euro. Ma on na celu wsparcie lokalnych społeczności w walce z pandemią COVID-19. Koncern będzie współpracować z organizacjami międzynarodowymi, a także z władzami lokalnymi, aby zapewnić wsparcie potrzebującym.

NIVEA POLSKA WSPIERA LOKALNE SŁUŻBY MEDYCZNE

W ramach działań pomocowych NIVEA Polska wsparła służby medyczne przekazując jak dotąd 20 tysięcy produktów pielęgnacyjnych, a planowane są kolejne dostawy.