Zestawy świąteczne dla bliskich

Wybierz idealny prezent dla Twoich Najbliższych

Doskonały Prezent Świąteczny

Już wraca, najpiękniejsza pora roku! Już niedługo na choince zaświecą się lampki i zawisną kolorowe bombki, w kubku czekać będzie gorące kakao, kuchnię wypełni zapach świątecznych pierników, a w radiu słychać będzie radosne śpiewanie kolęd. Jednak właściwy świąteczny nastrój pojawi się dopiero wtedy, gdy starannie dobranym prezentem okażemy miłość tym, których kochamy najbardziej. A ponieważ wiemy, jak trudno jest czasem znaleźć idealny prezent, szczególnie dla bliskich nam osób, wspieramy Cię w tym czasie naszymi prezentowymi inspiracjami. Gwarantujemy, że dzięki nim dla każdej ukochanej osoby znajdziesz coś odpowiedniego!

Zestawy dla niej

Zestawy dla niej

Zestawy dla niego

Zestawy dla niego

Zestawy dla mamy

Zestawy dla mamy

Zestawy dla taty

Zestawy dla taty

Kalendarz adwentowy NIVEA

Kalendarz Adwentowy

Uwielbiamy niespodzianki! A zwłaszcza te otrzymywane na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Kalendarz adwentowy jest tym czymś, co każdego dnia dostarcza nam odrobinę ekscytacji i zaskoczenia - to dzięki niemu codziennie odkrywamy drobne przyjemności ukryte w małych szufladkach. Kalendarz adwentowy NIVEA wypełniony jest takimi właśnie codziennymi przyjemnościami, które tylko czekają na ich odkrycie. A więc... spraw sobie i swoim bliskim taką niespodziankę!

Z miłości do środowiska

przyjazne opakowania

EKOsposoby

Czyli opakowania przyjazne środowisku

W myśl zasady “unikaj, redukuj i używaj ponownie"" używamy opakowań, dzięki którym produkty NIVEA zachowują świeżość, a ich wpływ na środowisko naturalne się obniża.

recykling

EKOdziałanie

A więc recycling!

W ramach naszej walki przeciwko wylesianiu, stosujemy papier certyfikowany przez Forest Stewardship Council (FSC) i papier pochodzący z recyklingu.

zaopatrzenie

EKOPLANY

STAWIAMY SOBIE AMBITNE CELE

W Beiersdorf dążymy do tego, aby do 2025 roku 100% naszych opakowań nadawało się do recyklingu, kompostowania lub ponownego wykorzystania.