little mermaid header

NOWOŚĆ! Micelarne Szampony NIVEA

Ultra łagodnie i skutecznie oczyszczają, dbając o zdrowie włosów i skóry głowy.

Film

Odkryj magię micelarnych szamponów NIVEA

Dlaczego Micelarne Szampony NIVEA są takie dobre? Dzięki innowacyjnej micelarnej technologii zapewniają ultra skuteczną i jednocześnie delikatną pielęgnację, która głęboko oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie dbając o ich zdrowie. Włącz je do swojej codziennej pielęgnacji i odkryj zalety zdrowo wyglądających włosów i skóry głowy!

Szczegóły szamponów

Micelarne Szampony NIVEA

Obawiasz się codziennego mycia włosów? Zapomnij o tym! Micelarne Szampony NIVEA działają delikatnie i jednocześnie skutecznie. Oczyszczają włosy i skórę głowy, niezależnie od jej rodzaju. Przekonaj się, który z nich bardziej do Ciebie pasuje.

szampon micelarny

WZMACNIAJĄCY MICELARNY SZAMPON NIVEA Z LILIĄ WODNĄ - DO WŁOSÓW ŁAMLIWYCH I WRAŻLIWEJ SKÓRY GŁOWY

Jeśli masz delikatne włosy i wrażliwą skórę głowy, sięgnij po Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA wzbogacony o lilię wodną, przeznaczony do włosów łamliwych i wrażliwej skóry głowy. Zapewnij sobie głębokie oczyszczenie włosów i skóry głowy, jednocześnie wzmacniając je i poprawiając ich elastyczność. Twoja skóra nie zostanie podrażniona nawet przy codziennym myciu, ponieważ łagodna formuła szamponu chroni jej naturalne pH. Szampon nie zawiera silikonów, parabenów i barwników, a jego odprężający liliowy zapach rozpieści Twoje zmysły. Ciesz się jego delikatną pielęgnacją i zauważalnie mocnymi włosami na co dzień!

GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY MICELARNY SZAMPON NIVEA Z EKSTRAKTEM Z MELISY CYTRYNOWEJ
- DO PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej przeznaczony jest do przetłuszczających się włosów i skóry głowy. Zapewnia dokładne i skuteczne oczyszczenie włosów i skóry. Jego innowacyjna formuła z micelarną technologią pozostawi włosy zauważalnie odświeżone i lekkie. Szampon nie zawiera silikonów, parabenów i barwników oraz chroni naturalne pH skóry. Ciesz się lekkimi włosami i długotrwałym uczuciem odświeżenia.

szampon micelarny

Produkty

Micelarne Szampony NIVEA

Micelarne Szampony NIVEA głęboko oczyszczają włosy i skórę głowy, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości. Ich innowacyjna formuła oparta jest na micelarnej technologii, która działa łagodnie, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skóry. Nie zawierają silikonów, parabenów i barwników. Wybierz najlepszy wariant szamponu dla siebie!
Jak one działają?

Poznaj sekret działania Micelarnych Szamponów NIVEA

Micelarne Szampony NIVEA ultra łagodnie i skutecznie oczyszczają i dbają o zdrowie włosów oraz skórę głowy. Ich sekret tkwi w innowacyjnej formule opartej na micelarnej technologii - mikroskopowa struktura molekularna bardzo dokładnie oczyszcza włosy i skórę, nie podrażniając jej nawet przy codziennym myciu. Dowiedz się więcej o jej działaniu tutaj.