Rodzaj zapachu

Cóż za cudowny zapach.

Odkryj świat zapachów!

Wiesz o tym? Subtelny zapach kremu NIVEA przenosi nas z powrotem do krainy dzieciństwa, wąchając krem do opalania, oczami wyobraźni oglądamy piękny letni dzień. Aromaty uruchamiają nasze uczucia i wspomnienia.

Zapach NIVEA: zapach na całe życie

Oryginalny zapach kremu NIVEA pozostaje praktycznie niezmienny od wielu lat i wciąż buduje go wiele różnych elementów. Odkryj trzy wonie, które tworzą słynny zapach NIVEA.

Woń NIVEA

Zapach NIVEA: zapach na całe życie

Nuta głowy: 

Nuta głowy to pierwsze wrażenie, niejako pierwsze “uderzenie” zapachu w momencie otwarcia opakowania. Przez pierwsze minuty przede wszystkim wyczuwamy nutę pomarańczy, cytryny i bergamotki. 

Nuta serca: 

Po około 10 minutach pojawia się nuta serca: teraz “do głosu” dochodzi kwiatowa mieszanka róży, wrzosu, lawendy i konwalii. 

Nuta głębi: 

Wreszcie pojawia się nuta głębi: dyskretne połączenie piżma, heliotropu i bursztynu.

Tak właśnie pachnie NIVEA

Nasz świat wypełniają zapachy. Nozdrza potrafią rozróżnić ponad 1 miliard różnych wonności. Aromaty poprawiają samopoczucie – przynoszą korzyść nie tylko naszym nosom, lecz również ciałom i duszom. Dlatego opracowujemy dla Ciebie produkty pielęgnacyjne o tak różnorodnych, kuszących zapachach. Odkryj zmysłowe zapachy od NIVEA.
background

Odkryj niezrównane zapachy produktów NIVEA

ZAPACH NIVEA, KTÓRY PASUJE DO CIEBIE

Wybierając zapach nie tylko wyrażasz swój nastrój i osobowość, ale również wpływasz na to, jak będziesz postrzegana przez ludzi, którzy Cię otaczają. Zainspiruj się zapachami NIVEA i znajdź ten, który pasuje do Ciebie najbardziej.

Romantyczne świece

Romantyczka

Emocjonalna i wrażliwa – taka jest romantyczka. Uwielbiasz długie spacery poza miastem i stwarzasz wokół siebie pogodną, przyjazną aurę? Twoją osobowość szczególnie dobrze podkreślą zatem kwiatowe zapachy i nuty takie, jak róża czy orchidea. Wybierz np. Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Roses i poczuj jej zmysłowy zapach na swojej skórze.

Elegancka

Ikona eleganckiego stylu

Pewna siebie i pełna wdzięku – tak opisują Cię najbliżsi. Lubisz robić wrażenie! Odpowiednie dla Ciebie będą pudrowe zapachy kwiatów, np. róży czy kalii. Aromatyczny NIVEA® Pielęgnujący żel pod prycznic Care& Diamond sprawi, że Twoja kąpiel będzie niezapomnianym przeżyciem, a NIVEA® Pielęgnujący żel pod prysznic Care and Roses pozostawi na Twojej skórze delikatny zapach róży.

Uwodzicielska

Kusicielka

Zmysłowa, uwodzicielska, czarująca. Czy tak widzisz siebie? Orientalne nuty zapachowe, np. wonnej paczuli lub kokosu podkreślą Twoją zmysłowość i kokieteryjną naturę. Pasują do Ciebie zapachy zawarte np. w Żelu pod prysznic Care & Coconut. Nawilża on skórę i pozostawia na niej zmysłowy zapach.

Wysportowana

Aktywna optymistka

Do wszystkiego podchodzisz na luzie, jesteś nowoczesna, bezpośrednia i dynamiczna? Jako aktywna optymistka, emanujesz naturalnością, a taki charakter najlepiej wyrażają świeże, owocowe zapachy: cytrusy lub ekstrakty morskie. NIVEA® Żel pod prysznic Fresh Pure z morskimi minerałami pozwoli Ci zanurzyć się w świeżości oceanu.