TESTUJ NOWE PRODUKTY NIVEA! Dzięki newsletterowi NIVEA dowiesz się o najnowszych testowaniach, konkursach i promocjach!

Kobieta

Kremy na dzień i na noc: codzienne pielęgnowanie skóry

Różnica między kremem na noc i na dzień

Krem nawilżający, matujący, czy przeciwzmarszczkowy? Sprawdź jak dobrać odpowiedni dla Twojej skóry krem na dzień i krem na noc.

Ochrona i pielęgnowanie skóry całą dobę

Każdy dzień w życiu kobiety jest inny i ma własny rytm. Dlatego regularne pielęgnowanie skóry jest konieczne. W dzień skóra wymaga ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Z kolei w nocy potrzebuje wsparcia, gdyż jest to czas regeneracji. Kremy do twarzy - na dzień i na noc - zapewnią Ci zdrową i promienną skórę.

Krem na dzień i na noc: ochrona i regeneracja

Za dnia skóra potrzebuje nawilżenia i ochrony:

  • Nakładaj krem na dzień rano po oczyszczeniu twarzy. Krem na dzień nawilża skórę i pełni rolę ochronnej tarczy przed czynnikami środowiska.
  • Krem na dzień z przeciwutleniaczami neutralizuje wolne rodniki i chroni komórki skóry przed stresem.
  • Czy w dzień spędzasz dużo czasu na dworze? W takim razie używaj kremu na dzień z filtrem ochrony przeciwsłonecznej. Ochroni Twoją skórę przed słońcem i zapobiegnie starzeniu wywołanemu przez światło słoneczne. 
  • Kremy na dzień wyrównujące koloryt sprawiają, że cera wygląda szczególnie gładko i świeżo.
  • Tutaj dowiesz się, jaki krem na dzień jest właściwy dla Twojej cery. Krem nawilżający, krem przeciwzmarszczkowy czy krem odżywczy?

Krem na dzień: osłona przed promieniami UV

Codzienne pielęgnowanie skóry: Ochrona UV

Światło słoneczne jest jedną z głównych przyczyn przedwczesnego starzenia się skóry. Dlatego powinnaś stosować krem z filtrem do twarzy. Doskonałym przykładem jest Udoskonalający krem na dzień SPF 15, chroniący przed działaniem słońca.

Jak skóra regeneruje się w trakcie snu?

Krem na noc jest niezwykle bogaty w składniki odżywcze. Jest tak, ponieważ w trakcie snu nasza skóra zaczyna pracować. Wówczas w ciele przenoszone są między innymi różne hormony odpowiedzialne za regenerację komórek

Krążenie krwi oraz dystrybucja składników odżywczych jest znacznie wyższa niż w czasie dnia. Kremy na noc, w połączeniu ze zdrowym snem, wspierają proces regeneracji skóry. Pielęgnowanie skóry składnikami zapobiegającymi starzeniu jest także szczególnie ważne w nocy. NIVEA Cellular Anti-Age Krem na noc, zawiera składniki aktywujące pracę komórek. Wspierają one naturalny proces regeneracji skóry, przyspieszają jej odnowę i zapewniają młodszy wygląd.

Krem na dzień i na noc: piękna skóra na całej twarzy

Kompleksowe pielęgnowanie skóry wymaga nie tylko kremu na dzień i kremu na noc. Powodem jest fakt, że skóra wokół oczu jest szczególnie cienka i delikatna. Możesz wybrać także krem na zmarszczki, krem matujący, czy bogaty krem pod oczy. Ten ostatni intensywnie nawilża, zapobiegnie powstawaniu drobnych linii i zmarszczek.

Ochrona dzięki kremowi pod oczy

Skóra twarzy jest chroniona całą dobę dzięki kremom na dzień i na noc. Jednak delikatna skóra wokół oczu wymaga szczególnej uwagi. Używajkremu pod oczy zawierającego składniki takie jak kwas hialuronowy czy koenzym Q10.

Krem na dzień i na noc: dopasowany do potrzeb Twojej skóry

Kluczem do sukcesu są nie tylko składniki. To także różne konsystencje kremów na dzień, na noc oraz pod oczy. Dobry krem na dzień jest lekki, szybko się wchłania i delikatnie matuje cerę. Dlatego jest idealny jako baza pod makijaż. Z kolei krem na noc jest tłustszy i gęstszy. Dłużej pozostaje na skórze i tym samym pracuje całą noc.

Wrażliwa okolica oczu jest nawilżana dzięki lekkiej konsystencji. Krem pod oczy musi szybko się wchłaniać i zapewniać intensywne nawilżenie. NIVEA Q10 PLUS Energetyzujący roll-on pod oczy jest znakomity do stosowania podczas dnia. Ma efekt chłodzący i zmniejsza opuchliznę. Na noc polecamy NIVEA Cellular Ani-Age Krem pod oczy. Jest on gęstszy i widocznie wygładza pierwsze zmarszczki.

Sen doda Ci urody!

Potraktuj czas spędzony w łóżku jak zabieg dla urody i pozwól sobie na 7 lub 8 godzin snu. Będzie Ci się lepiej spało, jeśli ostatni posiłek zjesz 2–3 godziny przed położeniem się. Uważaj na ogrzewane powietrze – szybko wysusza skórę!

product-stage-bg

RÓŻNA PIELĘGNACJA DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY: NA DZIEŃ I NA NOC