W NIVEA dbamy o Twoje dane osobowe, dlatego chcielibyśmy Cię poinformować, że w naszej polityce wprowadziliśmy zmiany. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z nimi.

Lato: piękna skóra header

Letnia galeria

Korzystaj ze słonecznej pogody

Wejdź do letniej galerii NIVEA i sprawdź, jak właściwie pielęgnować skórę w słoneczne dni. Ciesz się każdym słonecznym promieniem. Wejdź i zobacz więcej!

Lato, słońce, produkt przeciwsłoneczny

Dla wielu kobiet delikatna opalenizna to główne źródło satysfakcji w lecie. Aby skóra nie została uszkodzona, potrzebuje uwagi i pielęgnacji. Ochrona przed słońcem, a także solidna dawka nawilżenia i ochłody są tutaj szczególnie ważne.

Jak zachować promieniście piękną skórę latem

  • Chroń skórę przed słońcem: Promienie UV mają na Twoją skórę bardzo negatywny wpływ. Właśnie dlatego zawsze należy chronić twarz i ciało przed słońcem. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak wybrać właściwą metodę ochrony przed słońcem.
  • Nawilżaj skórę: w letnim skwarze Twoja skóro traci dużo wilgoci. Regenerujące mleczko po opalaniu SOS od NIVEA ukoi Twoją skórę i przywróci odpowiedni poziom nawilżenia. 
  • Uzupełniaj płyny: lato to czas, kiedy nie należy rozstawać się z butelką wody. Twoje ciało traci dużo wilgoci z powodu zwiększonej potliwości. Latem pij dwa do trzech litrów wody dziennie, aby Twojej skórze nie zabrakło nawodnienia. 
  • Podaruj sobie chwilę, żeby ochłonąć! Latem wiele osób lubi wskoczyć pod lodowato zimny prysznic, żeby ochłodzić ciało. Ale nagły szok termiczny powoduje, że po prysznicu ciało nie oddaje wystarczającej ilości ciepła, a Ty znowu zaczynasz się szybko pocić. Dlatego lepiej wziąć letni prysznic i dłużej cieszyć się orzeźwieniem.

Zawsze noś przy sobie krem przeciwsłoneczny!

Ochrona przeciwsłoneczna

Lato to czas, w którym słońce praży najmocniej, zawsze stosuj więc dobrą ochronę przed słońcem. Zastanów się chwilę: nawet gdy niebo jest pochmurne, promienie UV nie przestają oddziaływać na Twoją skórę. Tutaj dowiesz się więcej o odpowiedniej ochronie przed słońcem.

Lato bez końca

Opalanie

Ochrona i długotrwała opalenizna: Produkty ochrony przed słońcem NIVEA SUN Protect & Bronze zawierają wyciąg z korzenia lukrecji, który pobudza produkcję melaniny w skórze. Tutaj znajdziesz porady jak na długo zachować naturalną opaleniznę.

Energia na lato!

Wykorzystaj lato do maksimum! Szybki program fitness nie tylko doda Ci energii, ale zapewni piękną, jędrną skórę i promienistą karnację. Upał daje Ci w kość? Pokażemy Ci, jak pozostać w formie pomimo rekordowo wysokich temperatur.