Masaż wydobywający wewnętrzne piękno

Masaż: wydobywanie wewnętrznego piękna

Masaże przynoszą widoczne korzyści!

Masaże stosowane są od tysięcy lat w celach relaksacyjnych i w walce ze stresem. Wybierz między masażem głowy i karku, ajurwedyjskim masażem stóp lub masażem dla dwojga i zobacz, jak szybko odzyskasz wewnętrzną równowagę.

Masaże: Głęboki relaks pozwalający odzyskać energię

Masaż twarzy stymuluje krążenie, dzięki czemu Twoja skóra staje się jędrna i nabiera zdrowego blasku. Zamknij oczy, zrelaksuj się i poczekaj aż Twoja cera nabierze pięknego różowego koloru wydobywającego się z Twojego wnętrza.

Zapewnij sobie pielęgnację od wewnątrz i od zewnątrz: wybierz masaż twarzy!

Masaż twarzy

Masaż twarzy stymuluje krążenie, dzięki czemu Twoja skóra staje się jędrna i nabiera zdrowego blasku. Zamknij oczy, zrelaksuj się i poczekaj aż Twoja cera nabierze pięknego różowego koloru wydobywającego się z Twojego wnętrza.

Masaże: od klasycznych po egzotyczne

  • Klasyczny masaż głowy i karku jest szczególnie popularny – nie bez przyczyny. Jeśli często czujesz napięcie ciała, bardzo dużo pracujesz przy komputerze i często miewasz bóle głowy, to na pewno przydałby Ci się taki masaż.
  • Masaż gorącymi kamieniami układanymi na plecach delikatnie rozluźnia mięśnie. Dodatkową zaletą ciepła jest jego uspokajające działanie.
  • Masaże ajurwedyjskie z użyciem szlachetnych olejków mają działanie nie tylko relaksacyjne, lecz także nawilżające. Można zdecydować się na masaż całego ciała lub tylko stóp.
  • Masaże shiatsu stymulują przepływ energii w ciele. Specjalny masaż punktów naciskowych usuwa napięcie i wzmacnia układ odpornościowy.
  • Masaż całego ciała rozluźnia wszystkie mięśnie od ramion do stóp i przywraca właściwe krążenie. 
  • I wreszcie masaż twarzy, również niezmiernie popularny. Rozluźnia mięśnie twarzy, nadając jej piękny różowy odcień.

Pozwól sobie odpłynąć: nowa energia z relaksacji.

Masaż korzystnie wpływa nie tylko na Twoje ciało, ale i na ducha. Głęboki relaks zapewnia większą równowagę w życiu codziennym oraz dodaje energii do stawienia czoła nowym wyzwaniom.

Czym jest ajurweda?

Ajurweda to tradycyjna hinduska metoda lecznicza, należąca do najstarszych sposobów leczenia na świecie. To holistyczne podejście zapewnia równowagę ciału i duszy, korzystnie wpływając na cały organizm. Wyjątkowo delikatne i korzystne masaże ajurwedyjskie stanowią idealny wstęp do sztuki masażu. W ramach ajurwedyjskiego masażu stóp ucisk wywierany jest na punkty naciskowe, na przykład w łydkach i stopach, dzięki czemu całe ciało zyskuje nową energię. Pozwoli Ci to się zrelaksować i odzyskać równowagę oraz witalność.

Masaż ajurwedyjski: siła olejków

Masaż ajurwedyjski

W wielu formach masażu ajurwedyjskiego wykorzystuje się ciepłe, aromatyczne olejki. W czasie masażu olejki wsiąkają w skórę, a mięśnie się rozluźniają. Pozytywny skutek uboczny: cudownie miękka i piękna skóra.

product-stage-bg

Pomocne w relaksie: kremowe żele pod prysznic i nawilżające kąpiele

Dziel się przyjemnością: masaż dla dwojga

Odnajdźcie równowagę we dwoje

Osoby pozostające w harmonii ze sobą emanują równowagą na zewnątrz. A szczęście czyni je jeszcze piękniejszymi. A może tak pomyśleć o masażu dla dwojga? Tego rodzaju masaż pozwala na wspólny relaks i na spędzenie z partnerem regenerujących chwil. Masaż dla dwojga wykonywany jest w cichym pomieszczeniu, dlatego możecie w czasie jego trwania cieszyć się ciszą lub rozmawiać. Nasza rada: romantyczna kolacja po zakończeniu masażu to świetne zwieńczenie dnia pełnego przyjemności i przywracającego równowagę.